Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! ANAISE 0762342118


Postări Recomandate

  • Oras:buc
  • Oras:buc

Salutare si la multi ani pe 2018!

Am fost din nou la Anaise si m-am gandit sa las o rcenzie pentru ca mie imi face mereu placere sa merg la ea.

Anaise ca deobicie e receptiva la mica mea fantezie cu dresuri asa ca m-a primit ca deobicei dornica de joaca.

Precizez ca arata cam la fel ca inainte de pauza poate putin mai slaba (dar s-ar putea saa insel).

Ca deobicei actiunea in cazul meu e una bazata pe foot play asa ca nu voi detalia.

Ca note:

Locatia: 9

Igiena:10

Halat: 200 o ora

 

Sper sa va fie de folos celor care doriti o experienta mai aparte decat the regular.

 

Va salut respectuos.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Salutare si la multi ani pe 2018!

Am fost din nou la Anaise si m-am gandit sa las o rcenzie pentru ca mie imi face mereu placere sa merg la ea.

Anaise ca deobicie e receptiva la mica mea fantezie cu dresuri asa ca m-a primit ca deobicei dornica de joaca.

Precizez ca arata cam la fel ca inainte de pauza poate putin mai slaba (dar s-ar putea saa insel).

Ca deobicei actiunea in cazul meu e una bazata pe foot play asa ca nu voi detalia.

Ca note:

Locatia: 9

Igiena:10

Halat: 200 o ora

Sper sa va fie de folos celor care doriti o experienta mai aparte decat the regular.

Va salut respectuos.

Multumesc pentru recenzie Te pup :*
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...