Sari la conținut

!!!!!! TOPIC MUTAT LA DE EVITAT PENTRU CLONE SI RECENZII FALSE DE LA PROXENET !!! ANAISE 0762342118


Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Nu mai sunt domnul Shark

Domn?

Există vreun domn pe acest site de vicii și plăceri carnale? :laugh2 :laugh2

Dar îmi place cum sună! :laugh2

 

Dar să revenim la oile noastre!

Nu te gâdili nici la tălpi,nici la subraț?

Verific!

Să nu ne auzim vorbe! :laug2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Sao Paulo
  • Oras:Sao Paulo

In urma cu cateva zile am avut parte de o surpriza placuta :kiss3 .Urmaream de cateva luni topicul  domnisoarei Anaise .initial, constatand  pauza destul de lunga a domnisoarei am crezut(probabil ca si alti useri) ca domnisoara s-a retras, ei bine vesti bune dragi tovarasi libertini ,Anaise :hug1  si-a reinceput de curand activitatea(oricum o stiu din iarna si pot sa va spun ca este Anaise este o persoana de cuvant foarte serioasa si cu mult respect fata de vizitator de acest fapt m-am convins din iarna de cand am vizitat-o prima data in iarna.Dupa cum spune si ea in propriul anunt daca o tratezi cu respect te va respecta si ea.Acest lucru este foarte adevarat,in urma cu cateva zile m-am convins din nou de acest fapt.Acum voi relata actiunea propriu zisa.Normal, oral, totul protejat de nota 10, cotizatia(250 roni) pret de 60 de minute totul protejat, justificata prin profesionalism si seriozitate, tocmai din aceste 2 motive consider ca Anaise merita sa fie vizitat[ cu incredere doar de persoanele respectoase si manierate.Locatia se afla in zona bulevardul Unirii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

In urma cu cateva zile am avut parte de o surpriza placuta :kiss3 .Urmaream de cateva luni topicul  domnisoarei Anaise .initial, constatand  pauza destul de lunga a domnisoarei am crezut(probabil ca si alti useri) ca domnisoara s-a retras, ei bine vesti bune dragi tovarasi libertini ,Anaise :hug1  si-a reinceput de curand activitatea(oricum o stiu din iarna si pot sa va spun ca este Anaise este o persoana de cuvant foarte serioasa si cu mult respect fata de vizitator de acest fapt m-am convins din iarna de cand am vizitat-o prima data in iarna.Dupa cum spune si ea in propriul anunt daca o tratezi cu respect te va respecta si ea.Acest lucru este foarte adevarat,in urma cu cateva zile m-am convins din nou de acest fapt.Acum voi relata actiunea propriu zisa.Normal, oral, totul protejat de nota 10, cotizatia(250 roni) pret de 60 de minute totul protejat, justificata prin profesionalism si seriozitate, tocmai din aceste 2 motive consider ca Anaise merita sa fie vizitat[ cu incredere doar de persoanele respectoase si manierate.Locatia se afla in zona bulevardul Unirii.

Multumesc pentru recezie

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Domn?

Există vreun domn pe acest site de vicii și plăceri carnale? :laugh2 :laugh2

Dar îmi place cum sună! :laugh2

Dar să revenim la oile noastre!

Nu te gâdili nici la tălpi,nici la subraț?

Verific!

Să nu ne auzim vorbe! :laug2 :laugh2

Este singurul loc unde ma gâdil dragule
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...