Sari la conținut

0730825079 Vanesa- recomandare


cpt_love

Postări Recomandate

  • Oras:nowhere
  • Oras:nowhere

Am fost eu ieri la ea si chiar este cea din poze sigur, nu incape indoiala, are si tatuajul pe mana. Am sunat-o destul de tarziu,cred ca era aproape 3 noaptea, mi-a explicat unde sa ajung si domnisoara m.a intampinat intr-o costumatie sexy ce ii scotea sanii mari in evidenta. Am ramas doar un numar pentru ca a zis ca are alta programare dupa, initial am vrut sa raman o ora ca nu imi place sa stau stresat de timp( un numar la ea dureaza 20 de min). Ca si actiune a inceput cu un oral ok fara incercari de deep,scuipat sau alte artificii. Am incercat vreo 2 pozitii la oral fara sa comenzteze ceva cum fac unele idioate, ba chiar ma intrebat de mai multe ori daca sunt bine si cum imi place. Dupa ceva timp am trecut la normal si am finalizat in doggy.

 

Ca si note pentru Craiova ar fi cam 8 pe linie asa. Daca facem comparatie cu ce este in bucuresti mai scad 2 puncte.

 

Asa ca trageti voi concluzie.

 

Pana la urma, locatia e langa jiul sau in romanesti? lucreaza singura sau are colega?

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Da asa este am o colega blonda dar nu este de etnie dragul meu si cred ca asta conteaza cel mai putin pt ca cine isi doreste sa vina la mine nu cred ca il deranjeaza cine este colega mea

 

Stii ce nu inteleg?tu care nu ai fost niciodata la mine si nici nu m-ai vazut in viata ta te-ai gasit sa comentezi dragul meu,i-a vezi ce nod in papura mai gasesti,astept cu drag.

Vad ca te deranjaza faptul ca am scris ceva despre colega ta. Cand am scris, ce am scris, in postarea de mai sus, m-am referit strict la colega ta, nu la tine, si nu cu scopul de ati face tie rau. Cred ca ai interpretat gresit. Normal ca cine vrea sa te cunoasca, vine la tine si nu are treaba cu colega ta. Eu am spus despre colega ta ce stiu eu, asa cum a scris si colegul gogu0909 inaintea mea, dar am specificat ca nu sunt sigur. Nu vad cu ce te-ar afecta pe tine chestia asta. Cu siguranta unele postari (ale noastre, ale clientilor) pe care le facem, le deranjeaza pe unele dintre voi, dar asta este un site, unde ne putem exprima parerile. Asta este unul din rolulire acestui forum: de informare, si cred ca este si cel mai important pentru noi, cei care va vizitam. Referitor la ce ai spus ca nu am fost la tine, ai dreptate nu am fost, (daca as fi fost, as fi facut o recenzie) dar si daca as fi fost, nu aveai de unde sa stii, cati clienti care au cont aici iti spun tie ce user au?

Sincer, cu doua zile in urma, am vrut sa te cunosc, insa era seara tarziu si nu stiam ce program ai, asa ca am renuntat sa sun. Sper ca m-am facut inteles, ca nu am nimic cu tine, cum nu am nimic cu nimeni de pe acest forum atat timp cat nimeni nu are nimic cu mine. Oricum, apreciez faptul ca te-ai exprimat intr-un mod diplomat, nu toate procedeaza asa intr-o situatie ca asta. Bafta!

  • Like 2
Link spre comentariu

Ai zis bine atata timp cat nu ai nimic cu mine la fel e si din partea mea si da asa e fiecare isi poate spune parerea chiar daca uneori e buna sau mai putin buna.Nu ma deranjeaza ca ai vorbit de colega mea atata timp cat pe mine nu ma afecteaza cu nimic si nu sunt eu tinta.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Salutare baieti

 

 

In aceasta noapte..dupa cateva ratate...si uitandu-ma pe site

am dorit sa o verific pe Vanesa...si ce sa vezi...este exact fata din poze

sunat stabilit intalnirea...centru langa Ramada - "vanatorul si pescaru"

revenit cu tel de rigoare pentru adresa exacta,

cand am ajus la locatia indicata 

ma intampinat in lejerie intima + tocuri...expunadu-si sani mari...arma forte...a fetei

ok deja numai puteam sa plec...trebuia sa o fut..

discutia de bani...100 lei un numar / 200 lei ora

am ales o ora...si nu regret niciun minut

note:

Oral 9

Normal (fata+spate :) ) 10

Locatie 9

 

mia spus ca nu o sa lucreze prea multa vreme...deci baieti...nu stati pe ganduri.

Link spre comentariu

  • Oras:CALATOR PRIN LUME
  • Oras:CALATOR PRIN LUME

Ceantaura asta tampita este aceasi cu cea din anuntul urmator http://anunturi.gds.ro/users/alexandra2000,  Vansesa sau Alexandra sau cum plm se o chema , m-a facut sa vin pana la   Vanatorul , la pasajul suprateran la blocurile alea turnuri  , mi-a tras o mare teapa si pe deasupra ma si injurat , i-am facut o recenzie pe acest topic https://nimfomane.com/forum/topic/96502-0736971421-tepară-si-0766851738-o-scufita-rosie-futabila/#entry2976627

ESTE O TEAPARA DE CLASA INTAI SI O NESIMNTITA CARE INJURA CLIENTII 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...