Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

In primul rand,nu.s barbat,deci.....

Oare crezi ca pe noi nu ne fut nasoli???Da e adevarat ca noi avem de castigat,dar....

Pai...te obliga cineva să te fuți cu nasoli?!!!Selectează.i si tu, ce naiba!!!

Îți spun în modul cel mai serios!!!

Pe mine, să mă plătească vreo nasoala si nu as fute.o...depinde de fiecare, acum, dar eu, dc as fi fata, nu mi.as trage.o cu toți muciosii si nespalatii, chiar să mă plătească, snt bărbați frumosi în lumea asta si chiar cred că ai ce sa alegi!!!

Aveam pretenție la tine, Adelina!!!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Ehe...pai vezi tu, crezi ca se merita sa te certi pentru ,"păsărici"!!!?? Măcar dc ar fi d.alea bune...dar, mă cam tem!!!

Femei, da, snt...dar...calitate., nu prea, asta contează în primul rand!

Te pup!

Daca te referi la Carmen,chiar este calitate,arata foarte bine acum,s-a mai ingrasat,atitudine si respect fata de client primeaza la ea..gfe maxim,alta mai buna,in Pitesti eu nu am gasit si am fost la destule...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Pt voi, femeile e mult mai ușor, puteți să faceți o selecție mult mai buna in ceea ce ne privește pe noi, bărbații...

Pt noi e mai greu...ca un procent destul de mare, fetele snt nasoale, ne se merita sa le fuți...asta e grav!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Daca te referi la Carmen,chiar este calitate,arata foarte bine acum,s-a mai ingrasat,atitudine si respect fata de client primeaza la ea..gfe maxim,alta mai buna,in Pitesti eu nu am

gasit si am fost la destule...

E ok Carmen, o stiu, cu toate că nu am mai fost la ea de 6,7 ani...dar în rest??? Decât vreo două, mai snt ok...dar eu unul, vreau altele bune, mult mai bune, păcat că Adelina nu mă primește!!!!!!
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nici nu ma pot hotăra , să țin cu tine ... , sa țin cu Adelina ...

Prea îmi sunteți simpatici amândoi .

Daaaa, deci văd că va cunoașteti voi, aaa???

Poate îmi pui si mie o vorbă bună, ca nu ma place deloc fata asta...toate fetele m.au plăcut, doar Adelina , nu!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Daaaa, deci văd că va cunoașteti voi, aaa???

Poate îmi pui si mie o vorbă bună, ca nu ma place deloc fata asta...toate fetele m.au plăcut, doar Adelina , nu!!!

Doar spiritual cata80 , doar spiritual ....

Ne-am obișnuit așa ...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...