Sari la conținut

0742439435 Nou in SM


Postări Recomandate

  • Oras:Here and there.... Prin zonă
  • Oras:Here and there.... Prin zonă

Salutari si An nou bun tuturor!
Anunt aparut azi pe publi
http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/Nou-in-Sate-Mare/7b0066757a6c6052.html

 

Pozele sunt reale, tipa de la fata locului e aceeasi cu cea din poze, are inchiriata o camera la Coral.
Tarifele sunt cele stipulate in anunt 150 finalizare, 250 ora.
Este frumusica, bine proportionata, sani frumosi (care sunt mai mult de decor pentru ca nu te lasa sa te distrezi un pic cu ei), fund apetisant, atitudine OK. Vorbeste doar maghiara si o rupe putin pe engleza (la nivel de incepator), fiind din Ungaria dupa spusele ei.
Platit 150 / finalizare (nu stau sa ma tocmesc, dar asta e alta poveste), insa e prea multe pentru un fast fuck. 
Oral destul de dur, nu foarte bine executat, in genul trebuie sa termin repede, te lasa sa te joci cu pasarica ei (cu conditia sa nu fii fumator si sa ii placa de tine).
Actiunea destul de limitata ca optiuni, lady on top si un misionar pentru finalizare.
Loc: 4 (hotel fara apa calda si caldura doar pentru ca e inceput de an nu am mai intalnit)

Aspect: 8

Atitudine: 9 (nu te grabeste, nu raspunde la tel desi a sunat non-stop)
Oral: 6  (am renuntat)

Actiune: 7 (fast fuck)
Tarif: 150

Not again!

post-117391-0-82222200-1483370201_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Si cum am promis revin cu recenzia nu tare ma pricep dar sper sa va ajute.

Tipa este cea din poze, mi se pare ca arata mai bine in realitate. Am mai fost cu cineva si mi sa spus cand am coborat ca dupa ce am intrat au iesit din hotel 4 persoane si au urcat intr-o masina neagra cu numere de Ungaria (am vazut si eu masina dar nu mai tin minte ce marca a fost)

Actiunea a inceput cu un oral neprotejat bunicel sa zic asa vreo 15 minute dupa care am cerut un 69 sa-i savurez din savarina gustoasa si proaspat epilata.

Dupa care am montat caciulita si trecut la treaba, schimbat cateva poziti(nu comenteaza) si am finalizat in caciulita

Acum sa dau si ceva note:

-Aspect fizic 9 (sani foarte frumosi si naturali, fund bombat si tare, fara mirosuri suspecte)

-Oral 7 (aici mai are de lucrat)

-Normal 8

-Gfe 7

-Tarif 150 finalizare 250 ora

-Locatie Hotel Coral imediat la intrare in Dorolţ (Foarte frig in camera dar aici ii dau un punct in plus are ceva incalzitor mic electric care il pune sa sufle pe tine caldura)

-De revenit DA

O sa mai fie pana maine seara dupa nu stiu unde merge a spus ca poate face o vizita si la Baia Mare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Here and there.... Prin zonă
  • Oras:Here and there.... Prin zonă

Concluzie finala...

250 lei in Cluj oră de sex total cu femei calumea'!!!!

În SM nu înțeleg de unde preturile astea...???

Vasy ai niste ponturi pentru Cluj? Am drum incolo si nu as sta sa pierd vremea.

Merci.

Link spre comentariu

http://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/el-pentru-ea/anunt/New-in-Satu-Mare/7b0067707e6e6a56.html activeaza la hotel select,tocmai venit de la ea fata e ft draguta,curatica pacat ca nu sta numai pana marti in sm,vb maghiara si engleza doar.

ON 8 doar pt ca nu accepta finalizare orala

NP 8 iti ofera o priveliste cand o iei pe la spate de ma cuprind si acum fiori.

Halat 150 30 de minute 250 ora,fata nu e pe fast fuck glumeste si arata foarte bine de recomandat pt o

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Seini
  • Oras:Seini

Am deciz sa sun pe tipa a raspuns si am stabilit o ora, loc foarte usor de gasit, aprope de puscaria!

A invitat in locatie destul de curat, pozele apartine bine dotat tipa il recomand sani mari si tar pe la pasa... epilat,

corp bronzat am ramas cu gura cascata ca se poate si asa ceva in schimb numa ungureste si engleza stie.

Am facut un dus repede si la traba oral neprot un pic de 69 si apoi a pus caliula si la normal poz misionar

a mai schimbat cateva poz dar stie sa misca fata si am terminat!!

Am stat putin la vorba!!

Loc; 9

Oral;10

Norm;10

Curat;10

 

post-203194-0-12744600-1494332311_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost și eu pe la domnișoara săptămâna trecută.

Am vorbit pe Whatsapp, a răspuns destul de prompt , am ajuns la ea și m-a primit .

• locație : 8 , e super ok, dar proprietarul era prin curte, m-am simțit puțin ciudat

• aspect : 9 , foarte frumoasa, corp superb , sâni frumoși , foarte drăguță .

• atitudine : 10 , pe lângă sex am și povestit cu domnișoara , e super ok.

• igiena : 10+ , curata, piele fina, un parfum delicat .

• oral : 9+ , chiar știe ce face , și o face foarte bine .

• sex : 8 , se mișcă bine, geme , ii place ce face dar parcă ar vrea să te termine repede .

medie : 9 , e de revenit , in special pentru cat e de frumoasă și oralul pe care îl face .

• taxe și impozite : 150 finalizarea . Bani pe care îi merită .

 

Per total e super ok și o recomand cu încredere !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...