Sari la conținut

0742439435 Nou in SM


Postări Recomandate

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Salutare , da in urma tot mai multe reomandari de la niste prietenase ajunsem si eu pe la domnisoara.

Loatie curata , ma astepta duoar in chilotei , frumusica , NU TE OBLIGA LA DUS ( mi se pare dubios ) , ales de pe meniu tot ce-i pe plac , DAR fara 69 , fara anal , fara orce ca sa te simti in largul tau si sa te simti ca si cu o amanta , repede la treaba inceput cu ON , dupa lady on top , si doggy , Hmmmmmm , da si misca binisor dar un Fast Fuck ramane, te tema de aspect nu am de comentat , dar ca si atitudine egal cu zero ,  concluzie : daca am o erectie de as fute orce ce misca dar vreau ceva cu aspect placut ii cea mai buna alegere.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Am revenit la domnișoară azi,

Am vorbit din nou pe whatsapp, am ajuns in 15 minute si am urcat.

Locatia a ramas aceeasi de data trecuta, schimbase doar camera.

Am convenit asupra unui oral de data aceasta (pe care de altfel il face foarte bine) dupa care am finalizat.

Note :

•Locatie : 9 (de data aceasta nu m am întâlnit cu proprietar ul)

•Aspect : 9 - foarte frumoasa, inalta, bine proporționată.

•Atitudine : 10, exact ca data trecuta, foarte comunicativa, ai cu cine vorbi.

•Igiena : 10+, mereu plec cu miros de parfum de la ea 😂

•Oral : 9+, foarte bun, umezit, lucreaza bine.

Asupra sumei ne am inteles inainte, in mod normal nu face doar oral dar a facut o mica excepție. Poate va face de acum.

 

Si cam asta a fost. Din nou, o recomand. E super fata. Merita toți banii!

Link spre comentariu

Salut colegi..atata va spun k pierdeti femeiea anului daca nu mergeti la ea..eu am f astazi ,ii o fata ff frumoasa si f deschisa .. are un corp de nota 11 * .. un cur extraordinar de frumos si marisor .. sani nu am cuvinte ..sani marisori marisori frumosi si stau extraordinar, pufos cu niste sfarcuri minunati... are buze de doamne ajuta 😢 si acuma imi.inchipuiesc.... petrecerea o f intro locatie f ok f curat.. un oral neprotejat f dar f ok am vazut k ii place de cockul meu , dar cand la vazut prima data sam cam speriat ... dar incet incet sa obiznuit... in cet ce ii dadeam pe la spate ia placut f ok , niste sunete ce scotea pe guritza aia dulce 😣 ma facut aproape sa termin...

Baiaeti eu vazik ce mio zis domnisoara sandra maine ii ultima zi in sm , mergeti la ea profitati merita toti baniii!! Nu revine numa la anu ... cu asa o fatuka poti sa te mândrești k ai avut-o in pat..

Locatia 10

Corp 10 ( fffff frumoasa nu am cuvinte )

Oral nota 10 ( fara sa se ajute cu manute )

..daca as aveea asa o prietena las lega de caloriferul de fonta (ptr k stiu k de acolo nu ar scapa nici odata )

Iti multumesc sandra la anu ne vedem cu siguranta

Nagyon de nagyon szep vagy draga es nagyo jo erysztem magamat veled ...puszilak szeoszeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare

Tipa asta e sandra stie doar maghiara si engleza, acum are locatie in micro 16 pe brandusa am vizitat-o si eu e pusa pe fast fuck ! 150 numaru 250 ora ON:6,5 NP:7 PS. ave-ti grija are pestisor cand coboram din apartmentul ei m-am intalnit cu el

Link spre comentariu

Io am fost cu domnișoara.o fata foarte fina drăguță vorbeste cu plăcere.curat si o piele fina si gustoasa.dupa înțelegere am plătit 150 fin.început cu oral plăcut neprotejat.dar mai mult lam dorit păsărica lui umeda si cat mai repede am vrut sa simnt era calda uda super.cam 2poziti am schimbat repede mam terminat am fost an călduri si am grăbit mai ales ca era prima escroaca an viața mea..nota 10 pentru tot .aspect curățenia corpul lui super.si comprtarea lui.pritenos si zâmbăreață.daca mai pot al.prind.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 09.05.2017 la 15:29, dudas1 a spus:

Am deciz sa sun pe tipa a raspuns si am stabilit o ora, loc foarte usor de gasit, aprope de puscaria!

A invitat in locatie destul de curat, pozele apartine bine dotat tipa il recomand sani mari si tar pe la pasa... epilat,

corp bronzat am ramas cu gura cascata ca se poate si asa ceva in schimb numa ungureste si engleza stie.

Am facut un dus repede si la traba oral neprot un pic de 69 si apoi a pus caliula si la normal poz misionar

a mai schimbat cateva poz dar stie sa misca fata si am terminat!!

Am stat putin la vorba!!

Loc; 9

Oral;10

Norm;10

Curat;10

 

post-203194-0-12744600-1494332311_thumb.jpg

Detalii despre domnisoara aceasta? As vrea sa trec pe la ea dacă sunt oprit la sm. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...