Sari la conținut

Adelinna - 0726575144


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Dupa atata timp in care am luat de la acest forum mult mai mult decat am dat inapoi, ma simt dator sa fac o recenzie unei fete cred eu noua cu care m am simti f ok :

Locatie : la mine, dar am inteles ca are si o garsoniera sau ceva in regim hotelier pe la alba iulia

Contact : anuntul telefonic, modalitatea de contact un pic la risc pentru ca nu am gasit nici o recenzie sau informatie legata de numarul de telefon

Detalii : s a prezentat la poarta cu un taxi ( zice ea ) o domnisorica pana in 24 de anisori ( ea zice 21 :) ) blonduta, micuta cam la 1,65 imbracata casual , intrat la mine, servit ce avut eu prin frigider, palavre, tigari, dezbracat si descoperit o fata misto care arata de 21 de ani cu sani frumosi , ten super misto bronzat , blonda si fundulet frumos. dus apoi si impreuna si separat, sex oral fara preze, cu priviri insistente si oarecum atentie la tot ce e imprejur, sex normal protejat dar cu rceva retinere din partea ei in pozitia misionar ... Cred ca sunt eu prea dotat :)) finalizare pe burta si sani la sfarsit . Chiar a mentionat ca nu vrea finalizare faciala :(

Note : locatia belea la mine 10

Program cred pana mai tarziu in noapte

Oral : 8,5

Normal : 7

Gfe : aici e ciudat eu m am simtit foarte misto cu ea palavre vrute si nevrute chiar si un pic pe langa ;)) plus o implicare misto la asternut :) aici cred ca 9

Tarifarea : ea cere 350 dupa palavre si inainte de asternut

Va salut sper sa va fie de folos

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0739484298
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: 0739484298
  • Oras:bucuresti

Nu are 18 ani !!! Nu știu cum i-ai dat tu 24 . O cunosc , am avut câteva întâlniri 4-5 la număr si intr-un final ptr ca ne-am cunoscut mai bn a simțit nevoia sa se confeseze la mn si mi-a spus ca dabea anul asta face 18 ani . Când am auzit asta am zis pas . păcat ca e frumoasa ,e de Gașca si se implica chiar e ok .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu vad nicaieri un numar de telefon. Doar o acuzatie ca ar fi **spam editat** - de la cineva cu o singura postare, care a vizitat-o de "4-5 ori pana ea a simtit nevoia sa se confeseze". Altul zice ca ar avea 24 de ani. Ma tenteaza sa verific...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu vad nicaieri un numar de telefon. Doar o acuzatie ca ar fi **spam editat** - de la cineva cu o singura postare, care a vizitat-o de "4-5 ori pana ea a simtit nevoia sa se confeseze". Altul zice ca ar avea 24 de ani. Ma tenteaza sa verific...

Numarul de telefon este adaugat in titlu! :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Monora care cere 350 lei....a naibii, mica mica dar are simtul banilor. Stie ca te face sa comiti o ilegalitate si mai si platesti bine. Risti si puscaria si mai lasai si o caciula de bani. Desi banii sunt cea mai mica problema in cazul asta))  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...