Sari la conținut

Are nevoie Deliapisii de silicoane ?


  

69 membri au votat

  1. 1. Sa isi puna silicoane ?



Postări Recomandate

  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Desi am votat nu, se pare ca Delia Pisikoasa are nevoie de tate mari, are nevoie ca asa vrea si cateodata e mai bine sa faci ce vrei decat ce ai nevoie !

La naiba, inspirat de Delia cred ca o sa-mi tatuez si eu pe pwla, o pwla mai mare !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Pot sa deschid si un topic dala =)))

Sigur că poți,ar fi un test de inteligență,sa vedem de ce subiecte și provocări ești capabilă,incat să poată menține interesul cordacilor o perioadă lungă de timp.

ATENȚIE! Mulți au încercat asta,iar topicele lor au ajuns la gunoi după o singură zi,sau mai rău,au ajuns bătaia de joc a forumului.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Desi am votat nu, se pare ca Delia Pisikoasa are nevoie de tate mari, are nevoie ca asa vrea si cateodata e mai bine sa faci ce vrei decat ce ai nevoie !

La naiba, inspirat de Delia cred ca o sa-mi tatuez si eu pe pwla, o pwla mai mare !

 

Eu zic ca nu o ai nevoie de un tatuaj , o ai destul de mare :D

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Desi am votat nu, se pare ca Delia Pisikoasa are nevoie de tate mari, are nevoie ca asa vrea si cateodata e mai bine sa faci ce vrei decat ce ai nevoie !

La naiba, inspirat de Delia cred ca o sa-mi tatuez si eu pe pwla, o pwla mai mare !

Se comporta precum un copil ....unde ii spui ca nu are voie , acolo se indreapta  mai abitir  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Se comporta precum un copil ....unde ii spui ca nu are voie , acolo se indreapta  mai abitir  :laugh2

Din punctul asta de vedere, sa mor daca pot sa-i bag ceva de vina ! Care ati putea , faceti ce vreti, dar, eu nu pot !

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Nu știu câtă nevoie de silicoane are Pisii, dar de pulă are sigur!

Eu zic ca decât sa dea banii pe tzatze mai bine îi da la o facultate particulara, dacă știi ce zic.:)))

Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Tunata sau naturala?  cine ar alege naturala? si de ce? de ce ai merge cu duster? cand ai putea merge cu BMW X6????

VA SPUN EU MOTIVUL....PT CA NU TOATA LUMEA ISI PERMITE BMW....attachicon.gif15934405_1700298400283085_1561128215_n.jpgattachicon.gifc1e6c9cb85dca2723a8ef1988c0748dd.jpg

Ma tem ca nu ai ales niste poze prea sugestive, pe aia de jos o rezolvi cu gillette, pe cand la aia de sus n-ai ce sa-i mai faci sa nu ai impresia ca-l futi pe Ronald MacDonald !
  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...