Sari la conținut

Problema upgrade


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare

 

Am incercat si aseara dar si acum sa imi upgradez contul.

 

Imi apare aceeasi eroare: 

ERROR(S) 
  • You already have an existing membership to this site.

 

 

 

Ce e de facut ? Mersi.

 

Incearca cu paysafe card. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dar acolo trebuie as cumpar un cod ca la cartelele prepay nu ? Am sa incerc si asa.

 

O sa mearga sigur. Tot asa m-a rugase cineva sa ii fac upgrade la cont ca nu avea bani si i-am dat mesaj lui pisicutz. El mi-a zis sa incerc cu paysafe. 

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

O sa mearga sigur. Tot asa m-a rugase cineva sa ii fac upgrade la cont ca nu avea bani si i-am dat mesaj lui pisicutz. El mi-a zis sa incerc cu paysafe. 

 

 

Paysafe de la toate aparatele de unde cumperi credit. Vezi ca sunt vouchere de 50ron.

ok, am sa incerc cu paysafe dar astazi nu am avut trecere pe langa niciun aparat. 

  • Like 5
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

asa am facut, dar nu merge.

Ciudat, a funcționat de fiecare data și imediat s-a văzut și pe nimfomane.

Poate card-ul pe care il folosești nu este setat pentru plați online și din aceasta cauza nu iti merge. Suna la banca si verifica dacă ai cardul setat și pentru plăți pe internet.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ciudat, a funcționat de fiecare data și imediat s-a văzut și pe nimfomane.

Poate card-ul pe care il folosești nu este setat pentru plați online și din aceasta cauza nu iti merge. Suna la banca si verifica dacă ai cardul setat și pentru plăți pe internet.

 

Cu cardul nu merge nici la mine. Nu stiu de ce. Nu este de la banca este de la cel care face platile electronic. Am vb eu cu piscutz si mi-a spus ca e o problema cunoscuta. Nu imi pot da seama de ce la unii merge si la altii nu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Ciudat, a funcționat de fiecare data și imediat s-a văzut și pe nimfomane.

Poate card-ul pe care il folosești nu este setat pentru plați online și din aceasta cauza nu iti merge. Suna la banca si verifica dacă ai cardul setat și pentru plăți pe internet.

Si mie mi-a mers de fiecare data, chiar am folosit acelasi card. Nu au fost probleme. Nu stiu, poate maine ajung la un tonomat. Mersi oricum

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Da care e diferenta intre contul portocaliu si cel verde? Sincer nu mi-a pasat niciodata sa ma uit. Ai mesagerie privata acum?

da, mesagerie privata am acum. contul verde iti asigura puncte pozitive si negative mai multe decat portocaliul (portocaliul nu detine puncte negative). in fine, nu e tragedie, eram doar curios daca si altii au probleme acum, stiu ca au mai fost probleme, in trecut, cu upgrade-ul.

 

oricum maine poate trec pe la un tonomat eventual pe la banca.

 

multumesc de ponturi. o seara buna tuturor.

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

da, mesagerie privata am acum. contul verde iti asigura puncte pozitive si negative mai multe decat portocaliul (portocaliul nu detine puncte negative). in fine, nu e tragedie, eram doar curios daca si altii au probleme acum, stiu ca au mai fost probleme, in trecut, cu upgrade-ul.

 

oricum maine poate trec pe la un tonomat eventual pe la banca.

 

multumesc de ponturi. o seara buna tuturor.

Azi am facut si eu upgrade. 36 ron cu paysafe salata de varza :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

poate trec pe la un tonomat 

maine ajung la un tonomat

 

mai bine accepti ca esti prea prost sa faci cumparaturi pe internet, si nu te mai dai de gol ca un tolomac.

 

TONOMÁT s.n. Aparat cu discuri muzicale care se schimbă automat prin introducerea unei fise, folosit mai ales la baruri și restaurante.

 

sau cand ajungi la TONOMAT vrei sa asculti melodia asta:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Qv3fVuJY27U

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Cu cardul nu merge nici la mine. Nu stiu de ce. Nu este de la banca este de la cel care face platile electronic. Am vb eu cu piscutz si mi-a spus ca e o problema cunoscuta. Nu imi pot da seama de ce la unii merge si la altii nu.

 

Mesajul You already have an existing membership to this site. e concludent. Firma de procesat plati nu accepta un abonament nou cand exista deja unul activ. Va trebui sa expire cel vechi ca mai apoi sa il poti reinnoi.

@albacher ai cumparat abonament pentru altcineva ? Daca raspunsul este nu, te rog sa ne contactezi aici - https://nimfomane.com/inscriere/helpdesk

:wave

  • Like 2

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

Salutare

 

Am incercat si aseara dar si acum sa imi upgradez contul.

 

Imi apare aceeasi eroare: 

ERROR(S) 
  • You already have an existing membership to this site.

 

 

 

Ce e de facut ? Mersi.

 

 

Mesajul You already have an existing membership to this site. e concludent. Firma de procesat plati nu accepta un abonament nou cand exista deja unul activ. Va trebui sa expire cel vechi ca mai apoi sa il poti reinnoi.

 

 

Adica, pentru cei care nu inteleg subtirarea, acest exemplu de PROSTIE SI FRUSTRARE OMENEASCA are (cel putin) o clona, numita csmiasi pentru care a platit deja cont verde cu cardul si pe care o foloseste ca sa-si dea plusuri pe ABSOLUT toate postarile, inclusiv pe cele de la postare pentru colorare rapida.

 

Acum, prosti exista pe forumul asta din belsug, de altfel pe ei se si bazeaza modelul de bussines al motanului, dar de anvergura acestui moldovean incredibil de prost sunt doar doi-trei.

 

Motane, n-aree rost sa-l banezi, la urma urmei baga banutzul la tine in buzunar, dar multumim ca ne confirmi din cand in cand cate o chestie.

 

albacher?

prost esti, maica!

mai prost ca berea care te-a inspirat.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Mesajul You already have an existing membership to this site. e concludent. Firma de procesat plati nu accepta un abonament nou cand exista deja unul activ. Va trebui sa expire cel vechi ca mai apoi sa il poti reinnoi.

@albacher ai cumparat abonament pentru altcineva ? Daca raspunsul este nu, te rog sa ne contactezi aici - https://nimfomane.com/inscriere/helpdesk

:wave

Ok.

 

Toate cele bune.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras::)
  • Oras::)

prostul satului, dar in cazul tau cum e: another hoe, distrugatorul de panarame, soyey lamoe si ludovic xiv ??? 4 clone detii !!! 

 

nu zici nimic de asta ?

 

ai dovezi dobitocule?retardatule? moldoveanule?

pe tine te-a dat pisicuts pe goarna, prostie omeneasca.

si nu conteaza cate clone ai, conteaza cat de prost esti.

si nici cat de prost esti nu conteaza, conteaza cat de tare semnalizezi ca esti prost.

si tu esti girofar.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:86.925026 27.987850
  • Oras:86.925026 27.987850

ai dovezi dobitocule?retardatule? moldoveanule?

pe tine te-a dat pisicuts pe goarna, prostie omeneasca.

si nu conteaza cate clone ai, conteaza cat de prost esti.

si nici cat de prost esti nu conteaza, conteaza cat de tare semnalizezi ca esti prost.

si tu esti girofar.

dupa ce sugi, inghiti?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...