Sari la conținut

0722467689 100 Lei Adina Mall Vitan!


Postări Recomandate

100 Lei
Adina Mall Vitan!
Bucuresti, azi, 10:17
285 vizite
 
  •  
  •  
  •  
Descriere anunţ
 
Adina Mall Vitan! Buna ma numesc Adina si te astept sa te rasfat cu un masaj de calitate plin de surprize, intr-o locatie discreta, intima si curata. Nu ezita sa ma contactezi, pozele sunt 100% reale fac si deplasari!

 

post-2-0-96466600-1483973219_thumb.jpg

post-2-0-56743000-1483973220_thumb.jpg

post-2-0-98371500-1483973220_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci am fost...

Sunat programat indrumat intrat apt.

Dragut la parter vizavi Petrom mall Vitan.

Duduia micuta, slim, draguta si f simpatica. Aveam sa descopar pe masura ce depaseam batiera de inceput, adevarate veleitati de comunicare.

Trecand la fapte, gasesc un corp micut slim dar perfect echilibrat. Pucioare subtiri fund feciorelnic de bombat iar sanii extrem de fermi numai buni de incaput in palme. Am gustat o din cap pana ntre picioare, dupa ce am simtit prospetimea si curatenia trupului ei. Aproape ca i place...ramane de aprofundat. Mi a intors favorul cu limbi pe coaie si lins sus jos plus un oral plin de abnegatie. Am schimbat multiple pozitii, sarutandu ne din plin. Finalizare glorioasa cu bucile ei framantate si pleznite usor.

Una peste alta a fost o intalnire reusita...prima pe anul asta. Macar toate sa fie la fel....

Apt 9

Corp 9 ptr cei ce le pkace slim

Oral 9 ptr ambitionarea spre 10

Sex 10 nu rupa avioane dar te simti iubit

Gfe 10

Clar...revin !

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Deci am fost...

Sunat programat indrumat intrat apt.

Dragut la parter vizavi Petrom mall Vitan.

Duduia micuta, slim, draguta si f simpatica. Aveam sa descopar pe masura ce depaseam bariera de inceput, adevarate veleitati de comunicare.

Trecand la fapte, gasesc un corp micut slim dar perfect echilibrat. Picioare subtiri fund feciorelnic de bombat iar sanii extrem de fermi numai buni de incaput in palme. Am gustat o din cap pana ntre picioare, dupa ce am simtit prospetimea si curatenia trupului ei. Aproape ca i place...ramane de aprofundat. Mi a intors favorul cu limbi pe coaie si lins sus jos plus un oral plin de abnegatie. Am schimbat multiple pozitii, sarutandu ne din plin. Finalizare glorioasa cu bucile ei framantate si pleznite usor.

Una peste alta a fost o intalnire reusita...prima pe anul asta. Macar toate sa fie la fel....

Apt 9

Corp 9 ptr cei ce le plac slim

Oral 9 ptr ambitionarea spre 10

Sex 10 nu rupe avioane dar te simti iubit

Gfe 10

Clar...revin !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze dar scriu dp tel si tocmai am obs greseli...

Deci:

-fata din poze

-mi a spus ca e sgra in locatie si nici n am auzit zgomote.

- halatul 150 glontul sau 250 ora. Am dat 40 euro pe un glont prelungit.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseara spunea 200-H, a sarit deja la 250-H? Interesant...

 

Ma duceam aseara la ea, dar m-a oprit "tenul bronzat" (pentru "solare" nu dau decat maxim 150-H, deoarece am libidoul foarte scazut cand vad piele creola).

 

La 250-H (daca e adevarat, PASUL meu este DEFINITIIV)!

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aseara spunea 200-H, a sarit deja la 250-H? Interesant...

 

Ma duceam aseara la ea, dar m-a oprit "tenul bronzat" (pentru "solare" nu dau decat maxim 150-H, deoarece am libidoul foarte scazut cand vad piele creola).

 

La 250-H (daca e adevarat, PASUL meu este DEFINITIIV)!

Scuze...sper sa nu fi gresit eu caci am platit diferit. Cat despre albete si solar, clar nu conlocuitoare.

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

Va salut,

 

In urma recenziei kkshului am fost repede azi sa vizitez si eu caprioara. Zona este vav de petrom, se ajunge ft usor si exista parcare in spatele cladirii de birouri cu farmacie la parter.

 

M-a asteptat la usa o domnisoara foarte simpatica, bine proportionata, in rochia turcoaz din poze. Ceea ce pot sa va spun este ca desi sunt amator de bbw, m-a facut sa-mi schimb optica total fata de domnisoarele slabute. Cand s-a dezbracat mi-a luat mintile.

 

Actiunea a debutat cu fk si mangaieri. Are o piele fina cum de mult nu am mai intalnit. Am continuat cu owo, 69, got, cowgirl si reverse cowgirl unde am si clacat ca ce imagine frumoasa aveam.

 

Alegand sa raman doar pentru o finalizare, am fost nevoit sa plec, dar ma voi intoarce cu siguranta.

 

Revin acum la o serie de detalii + note:

 

- apartament curat, acces usor, mai are o colega care nu ne-a deranjat

- baia are gel de dus in dotare si prosopul a fost curat

 

Domnisoara:

 

Corp: 9

Fata: 9 ( dantura ft ok )

Igiena ; 10+ mirosea frumos si era ft curata, pussy rasa n-am ce reprosa

Atitudine : ii dau un 8-9 acum, pentru ca mi s-a parut cam timida/timorata. Am insa convingerea ca la viitoarele intalniri se va mai relaxa. Desi e frumoasa e cam nesigura pe frumosetea ei

GFE : 9, data viitoare cred ca va lua 10 :)

Sex oral : 8-9 lent, atentie la OO, dar parca a lipsit ceva. In 69 parca a fost mai ok. Are gurita cam mica pt DT, asa ca as fi absurd sa depunctez lipsa DT

Sex normal : 9, orientata catre client, nu a refuzat nimic, mi-a placut!

Anal : nu am intrebat dar e atat de stramta incat nu cred ca e nevoie :))

Pret: 150 ceruti la inceput. Sper ca a doua oara sa ma lase sa ii ofer eu.

 

De revenit: Da, eu revin cat timp va practica tarif de 150f/200h. Este un tarif corect.

 

Daca am omis ceva va raspund cu mare placere la intrebari, mai ales ca ma simt un pic vinovat ca nu prea am scris recenzii in ultima vreme. Dar cum imi permite timpul revin si cu alte povesti.

 

O seara buna si bafta la futing!

  • Like 10
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am fost, revin cu recenzia, dar impresiile sunt foarte bune.Asa ca vizitati-o cu incredere.

Pisicuts, o poti trece la testate, ca daca mai scriu cativa recenzie aici ajunge direct la top.

Eu am dat 200 de lei pe o ora.Nu mi-a pomenit nimic de 250.

  • Like 7
  • Minus 24
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...