Sari la conținut

Elena și Ionela-singurele variate


roket

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Mai plusez si eu cu una... :))

Si referitor la acel oral este ok dar nu atat de spectaculos pe cat o lauda colegu... stiti vb aia la pomul laudat sa nu te duci cu sacu...

Deci, sa înțeleg ca ai cunoscut-o pe Ionela? Poate ne spui care e treaba cu ea. Exista? Respira? Și dacă da, pe unde respira? Știu, pe gura și pe nas. :D Totuși, pe unde își face veacul? Cum arată? Etc... Știi tu, informații utile, sa se lămurească lumea, ca limaxul ala, roco81, mi-a lăsat senzația ca Ionela e prietena lui imaginara, pe care da vina ca i-a udat cearșaful, când se pisă noaptea-n pat!
Link spre comentariu
  • Oras:Vagauna
  • Oras:Vagauna

deci e o mare vrajeala , aceste topice cu ionela pizdi masi si cu elana ar trebui inchise , am incercat sa programez o intalnire cu fata asta ionela si cred ca ar fi retarda sau pur si simplu are problem cu capu nu intru in detail ca nu mai are rost , acest site chiar nu are moderatori ? ar trebui cineva sa se ocupe cu treburile astea plm zic si eu

  • Like 1
Link spre comentariu

deci e o mare vrajeala , aceste topice cu ionela pizdi masi si cu elana ar trebui inchise , am incercat sa programez o intalnire cu fata asta ionela si cred ca ar fi retarda sau pur si simplu are problem cu capu nu intru in detail ca nu mai are rost , acest site chiar nu are moderatori ? ar trebui cineva sa se ocupe cu treburile astea plm zic si eu

bai Marinică "minte" mica...Mi se rupe de tine și de alți rahatule care susțin că trebuie să plătești sute de roni pentru o laba cu vârful pulii in gura...Eu dau o varianta celor care vor sa dea o muie adevărată la preț corect...

În concluzie:0745117300-ionela

Link spre comentariu

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

bai Marinică "minte" mica...Mi se rupe de tine și de alți rahatule care susțin că trebuie să plătești sute de roni pentru o laba cu vârful pulii in gura...Eu dau o varianta celor care vor sa dea o muie adevărată la preț corect...

În concluzie:0745117300-ionela

Iar tu??? Ai terminat banii de Pasti?
  • Like 7
  • Minus 11
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...