Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Blonda senzuala ofer clipe de rasfat domnilor care isi doresc sa ma cunoasca si sa petreaca timp in compania mea . Serviciile mele sunt oral si normal , se accepta sarutul , ofer si cer discretie si seriozitate , serviciile se fac doar protejate (fara exceptie ) oral si normal . Cadoul este de 100 lei finalizarea si 200 lei ora . Va astept sa ne cunoastem si sa ne simtim bine impreuna .

post-226410-0-55810800-1483636838_thumb.jpg

post-226410-0-86482900-1483637328_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Blonda senzuala ofer clipe de rasfat domnilor care isi doresc sa ma cunoasca si sa petreaca timp in compania mea . Serviciile mele sunt oral si normal , se accepta sarutul , ofer si cer discretie si seriozitate , serviciile se fac doar protejate (fara exceptie ) oral si normal . Cadoul este de 100 lei finalizarea si 200 lei ora . Va astept sa ne cunoastem si sa ne simtim bine impreuna .

Oralul cu căciulă,dar accepti sarut??Gura poate mirosi mai urat decat pwla.

Link spre comentariu

Nu prea sunt genul sa dau recenzii, dar de data asta trebuie sa o fac !!!Am vazut anuntul si uitandu-ma la poze am spus ca trebuie sa ii fac o vizita.Inca de la telefon am fost placut surprins de vocea ei placuta si abia asteptam sa o vad in realitate.In 20 de minute am ajuns la locatie,o pensiune de pe strada Lunga ,si ajuns in camera ma intampina domnisoara imbracata intr-o lenjerie sexy si niste tocuri inalte. Pozele ei sunt reale suta la suta! Face oral excelent(protejat),iar cand s-a urcat pe mine si a inceput sa se niste ,vazandu-i sanii de exceptie nu a durat mult si eram eliberat! Nu am putut sa plec si am mai stat. . Voi reveni ori de cate ori voi avea ocazia si bani (100 finalizarea,200 ora)

Note:oral protejat 9.5

Normal protejat 10

GFE 10

Aspect 10 (finuta, frumusica,in pic timida,fff curata)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

De ce nu imi apare thread - ul pe forumul principal ? Ma poate ajuta cineva ?

Trebuie sa fii verificata si abia dupa , mai fa trafic pe aici pune poze .etc si te ajutam si noi cu vizite , recenzia care o ai facuta e cam rapida dupa mine ...

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Descoperita recent pe site, tipa pare a fi dupa accent din sud dar posibil sa ma insel , ea zicand ca este din Baia Mare , dar dupa cum a spus si ea nu conteaza de unde esti si sincer nici nu are importanta.

Este o fiinta superba , o miniona de max 160 cm , blondina , usor bronzata , piele ferma si sani numai buni sa te joci cu ei, sa nu mai vorbesc de piersicuta care este o delicatese de nu iti mai vine sa o lasi in pace , m-as juca toata ziua cu ea.

Are un GFE super ridicat , mi-a dat impresia ca ii place ceea ce face si chiar se implica fata , facandui placere sa faca sex . A

Eu cu siguranta am sa revin de fiecare data cand o sa am ocazia , este o reala placere sa petreci timp cu Amalia .

Cadou : 200 lei

Note

Oral protejat: 9

Normal neprotejat : 10

GFE : 10

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna draga Amalia, pune te rog fotografii cu corpul tau mai in profunzime, adica, cu gatul si umerii, fundul, picioarele , degetele de la picioare...etc. in felul acesta ne castigi pe noi deoarece suntem multi cu anumite placeri trupesti si fantezii. Te expui, ne inciti, te cautam,apoi vor curge recenzii despre experientele avute cu tine. Pe scurt: zapaceste-ne. Succes iti doresc.

Link spre comentariu
Vizitator mercedesccitaro
Reputație: 0

Descoperita recent pe site, tipa pare a fi dupa accent din sud dar posibil sa ma insel , ea zicand ca este din Baia Mare , dar dupa cum a spus si ea nu conteaza de unde esti si sincer nici nu are importanta.

Este o fiinta superba , o miniona de max 160 cm , blondina , usor bronzata , piele ferma si sani numai buni sa te joci cu ei, sa nu mai vorbesc de piersicuta care este o delicatese de nu iti mai vine sa o lasi in pace , m-as juca toata ziua cu ea.

Are un GFE super ridicat , mi-a dat impresia ca ii place ceea ce face si chiar se implica fata , facandui placere sa faca sex . A

Eu cu siguranta am sa revin de fiecare data cand o sa am ocazia , este o reala placere sa petreci timp cu Amalia .

Cadou : 200 lei

Note

Oral protejat: 9

Normal neprotejat : 10

GFE : 10

Normal neprotejat:10????? Tu esti sigur de ce scrii?????
Link spre comentariu

Poate nu procedez cum trebuie, fiind prima recenzie. Trecut zilele trecute prin Brasov, siingur fiind gasesc anuntul domnisoarei care parea tentanta. Sunat...raspuns repede...si facut programare, destul de repede.

Telefonic mi-a comunicat serviciile si cadoul. Oral si normal protejat, cadou 100 fin sau 200 h. Cum nu cunosc orasul ...am apelat direct la vocea placuta pe care am auzit-o la telefon. Am gasit locatia relativ usor, tinand cont ca era o pensiune.

La usa m-a indimpinat o domnisoara de cca 160-165 subtire frumos "echipata" ceva asemnator cu una dintre pozele postate aici. Si "face to face" aceasi impresie placuta...

Rediscutat conditiile...invitat la dus...prosop...sampon. In scurt timp eram impreuna. Senzualitatea ei m-a incins f rapid...Desi nu sunt adeptului oralului protejat am primit ceva de vis...atenta la tot in cele mai mici detalii...Oralul prestat a fost de vis. La cererea mea a trecut on top...pozitie in care efectiv m-a innebunit. Fetita stie ce are de facut si nu isi bate joc de pl....Desi am terminat destul de rapid a continuat sa se joace ...de ma innebunea. Prestatia a fost chiar f buna. este genul de recomandat si de revizitat.Pozele par a fi reale.

Note: OP 10;

          NP 9;

Locatie 9

Atitudine 10

 Cadou 200/h

 

PS este de vizitat domnisoara 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Nu prea sunt genul sa dau recenzii, dar de data asta trebuie sa o fac !!!Am vazut anuntul si uitandu-ma la poze am spus ca trebuie sa ii fac o vizita.Inca de la telefon am fost placut surprins de vocea ei placuta si abia asteptam sa o vad in realitate.In 20 de minute am ajuns la locatie,o pensiune de pe strada Lunga ,si ajuns in camera ma intampina domnisoara imbracata intr-o lenjerie sexy si niste tocuri inalte. Pozele ei sunt reale suta la suta! Face oral excelent(protejat),iar cand s-a urcat pe mine si a inceput sa se niste ,vazandu-i sanii de exceptie nu a durat mult si eram eliberat! Nu am putut sa plec si am mai stat. . Voi reveni ori de cate ori voi avea ocazia si bani (100 finalizarea,200 ora)

Note:oral protejat 9.5

Normal protejat 10

GFE 10

Aspect 10 (finuta, frumusica,in pic timida,fff curata)

Tu esti cel care o promoveaza?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...