Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Eu nu reușesc de pe telefonul meu , posibil sa imi fie blocat accesul deoarece am încercat de mai multe ori sa imi fac cont, sa ma loghez fara rezultat. Nu primesc mesajul de confirmare de pe site. Si am rugat pe cineva sa isi faca cont sa pot posta de pe el pana se rezolva problema mea. Doar ca nu stiu cu cine sa vorbesc . Si ce este de facut.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cadoul meu este de 150 lei ( 1 fin 30 min ) si 250 lei h ( 2 fin ) , serviciile sunt : oral ( protejat ) si normal ( protejat ).

Mai sus ai 300 ora, care e pretul corect?

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Nu exista nici un rechin :))). Contul gigelfrone96 tot eu il folosesc , a fost facut de catre o persoana oarecare ( client ). Eu am postat de pe acel cont. Dar având in vedere username-ul prefer sa nu il mai folosesc pentru a nu interpreta gresit unele lucruri ( cum ca as avea rechin sau imi face cineva reclama ). Asa ca am vorbit cu pisicuț si am reusit pana la urma sa imi fac cont de pe telefonul meu. ( era eroare de la conturile yahoo, doar de pe gmail am putut face contul ). MariaSofia669 este contul pe cate o sa il folosesc pe viitor, si daca se poate sa imi deschid o pagina de pe acest cont Si acesta cu gigelfrone sa se șteargă eventual.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pot sa spun si eu serviciile : oral ( protejat ) si normal ( protejat ) , diferite poziții , masaj . Dar cred ca cel mai bine ar fi o recenzie unde se dau mai multe detalii despre mine.

Fk? DT?

Cob? COF? GF?

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Pot sa imi deschid topic nou de pe contul acesta Sofia Maria? Sa se păstreze si sa nu se șteargă ?

Eu nu înțeleg, nimeni nu lasă o recenzie, nimeni nu a fost la tine?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...