Sari la conținut

0758613782


Postări Recomandate

Am fost astazi la domnisoara, mi-a spus din timp sa iau niste prezervative inainte sa urc la ea. Stabilim ora la care sa ne intalnim si imi spune ca locatia e la Lazar Residence. Ajung acolo si imi deschide o fata draguta, blonda, nu chiar subtirica dar mergea. Accept un numar ne dezbracam si incepem cu un oral neprotejat din partea ei apoi schimbam in daty dupa care am trecut la futaiu propriu-zis. Pot spune ca nu au fost probleme, o pui cum vrei sta fara sa zica nimic, no FK, putin GFE si are semne de la o cezariana dar pe mine nu m-a deranjat nefiind accentuate. Era un TV pe fundal cu canal muzica POP si cand futeam ne uitam amandoi la TV, ceva genu tu fute ca eu ma uit la TV.

 

La aspect fata arata bine, sanii nu sunt lasati totusi carnea nu este intinsa, curu futabil, labii dezvoltate, raport inaltime/kg arata bine dar nu este skinny.

Oral  facut cu interes dar fara cunoastere, se mai simteau dintisorii..

Normal foarte bine mai ales ca o pui cum vrei fara probleme, la mine nu a gemut.

GFE nu stiu, nu m-a interesat dar am vazut ca nu prea ar avea atitudine spre gfe.

Igiena curata, epilata, totul ok.

 

100nr / 150h  merge, eu o sa ma mai duc la ea. Nu te preseaza cu timpul si la futai nu m-a luat cu mai ai 5 minute sau asta nu imi place, asa nu.... Inca ceva ce as fi vrut era FK dar poate nu face din prima... mai incerc.

  • Like 9
Link spre comentariu

Am fost recent la d.soara si tin sa precizez ca e unica care imi raspunde dimineata pe la 8. Ajung la locatie, urc sus imi deschide fata goala cu un prosop pe ea, imi spune ca sa duce sa faca un dush, urmez eu dupa care incepe cu un oral neprotejat nu are DT in meniu dar imi place cum o ia asa ca o las sa isi faca treaba in liniste. dupa care schimbat lady on top si missionary. Fata e draguta, ca te obicei nu preseaza cu timpul si nu are vrajeli in cap genu o ai mare, asa nu, mai ai 5 min.....

 

 

Oral 7/8 bun, dar imi pare rau ca nu face DT....

Normal 7/8 se misca bina, ii dai cum vrei si cat vrei... la missionary a fost si controversata pozitie umeri-craci fara probleme.

Igiena 10, epilata fara mirosuri (intr-adevar facuse dush atunci)

 

Acelasi numar de telefon.

Eu ma mai intorc la ea..

Tarif 100nr /150h

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:intersectie
  • Oras:intersectie

io decat la 6 incep sa fut totdeauna controversata mue tate cur

Am fost recent la d.soara si tin sa precizez ca e unica care imi raspunde dimineata pe la 8. Ajung la locatie, urc sus imi deschide fata goala cu un prosop pe ea, imi spune ca sa duce sa faca un dush, urmez eu dupa care incepe cu un oral neprotejat nu are DT in meniu dar imi place cum o ia asa ca o las sa isi faca treaba in liniste. dupa care schimbat lady on top si missionary. Fata e draguta, ca te obicei nu preseaza cu timpul si nu are vrajeli in cap genu o ai mare, asa nu, mai ai 5 min.....

 

 

Oral 7/8 bun, dar imi pare rau ca nu face DT....

Normal 7/8 se misca bina, ii dai cum vrei si cat vrei... la missionary a fost si controversata pozitie umeri-craci fara probleme.

Igiena 10, epilata fara mirosuri (intr-adevar facuse dush atunci)

 

Acelasi numar de telefon.

Eu ma mai intorc la ea..

Tarif 100nr /150h

Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat-o si eu, decenta, la fata nu impresioneaza, o mamicuta tinara trista si distanta dar fara atitudine, fara zimbete, hai sa rezolvam treaba (nu te grabeste dar nici incintata nu pare). Fara GFE, fara FK nici macar pe fata... Anal nu face.. Si pe mine m-a pus sa cumpar prezervative in drum..

Locatia e buna, Lazar Residence..

Merge asa cind nu e altceva liber si vreii sa te descarci...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...