Sari la conținut

Doamna matura sexy si provocatoare 35 ani


Postări Recomandate

  • Oras:europa
  • Oras:europa
 1 / 7
Descriere

Doamna experimentata matura 35 ani sanii nr6, 1.75 cm, 70 kg, foarte atenta la dorintele tale. poze reale 100 % . daca esti un domn matur care stie sa aprecieze eleganta si rafinamentul unei doamne, atunci te desparte de mine doar o programare telefonica pentru o intalnire speciala intr-o locatie de lux. ofer si cer seriozitate maxima, igiena. sex oral, sex normal, diferite pozitii, pozitia 69, accept anilingus, cunnilingus.ofer clipe de neuitat.Ofer si sex la tel cu

5e.

Sunat la doamna facut programare conform intelegeri noastre  trebuia sa ma prezint in 40 min ,ajung undeva in Obcini asa cum mi=a  indicat doamna 

si ce sa vezi surpriza sun nimic ,nu raspunde pff zic in gandul meu ma facut asta  am asteptat cam cca 30min am mai dat cateva mesaje telefoane ,dar fara raspuns .

Si uite asa am facut un drum degeaba 

Ca urmare nu cred ca merita deranjul 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Pai de aia am mers dar TEAPA!!! :laugh2

Salutare,prietenas lasa-ne cu astfel de topicuri ca sunt vechi,ai facut un haos pe sectiunea Suceava,deschizi pe unde apuci,astfel de topicuri  se deschid la sectiunea intrebari si raspunsuri,mai citeste si rasfoieste forumul inainte de a deschide un topic si cum se deschide corect.Cu respec

  • Like 6
  • Minus 6
Link spre comentariu

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava

pozele sunt foarte reale, nu te grabeste deloc, sincer... merita, am fost de 3x ori la ea... e o profesionista, as lua-o acasa de tot

dute ba pestisor la somn!sau sa ti iei pastilele!e falsa si are si peste cu pidbulul lui cu tot de tigan!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...