Sari la conținut

Unde pot gasi colega apartment


Postări Recomandate

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Salut ,

Locuiesc singur in  2camere ceea ce ma  face uneori sa ma simt anxios .

Are cineva idee unde asi  putea  gasi o   tipa sa  stea la mine in acamera cealalta?

Multumesc pentru   viitorarele feedbackuri!

si te.ai gandit tu sa pui anunt aci ? tre sa se si futa fata sa iti faca si mancare/curatenie..?mai bine taceai din gura

  • Like 5
  • Minus 19
Link spre comentariu

si te.ai gandit tu sa pui anunt aci ? tre sa se si futa fata sa iti faca si mancare/curatenie..?mai bine taceai din gura

BUna , nu  m-am gandit la asta , doar ca sa nu stau singur ,  sa am un partener  de conversatie  cand  vin de la lucru . De mancat    de pranz  mamanc la servici ,    iar  seara imi prepar singur de  mancare :)) sau iau o mica  gustarica.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:in spania
  • Oras:in spania

BUna , nu  m-am gandit la asta , doar ca sa nu stau singur ,  sa am un partener  de conversatie  cand  vin de la lucru . De mancat    de pranz  mamanc la servici ,    iar  seara imi prepar singur de  mancare :)) sau iau o mica  gustarica.

 

am 23 de ani, sunt blonda, si am nevoie de un partener de conversatie

 

vreau sa stau in camera cealanta!!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

BUna , nu  m-am gandit la asta , doar ca sa nu stau singur ,  sa am un partener  de conversatie  cand  vin de la lucru . De mancat    de pranz  mamanc la servici ,    iar  seara imi prepar singur de  mancare :)) sau iau o mica  gustarica.

insoara.te

  • Like 3
  • Minus 19
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

BUna , nu  m-am gandit la asta , doar ca sa nu stau singur ,  sa am un partener  de conversatie  cand  vin de la lucru . De mancat    de pranz  mamanc la servici ,    iar  seara imi prepar singur de  mancare :)) sau iau o mica  gustarica.

Aha... si ea ce sa faca cat esti tu la servici, sa croseteze, sa faca goblen, sa asculte Mozart ??? :350x :350x

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...