Sari la conținut

Tanara bruneta - Andreea 0754847280


el_zorab

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

... pfdf dupa ce am completat toata recenzia prostu d telefon mi-a inchis browserul si am pierdut text....djddjdjd

CONCLUZIA pentru fata: o recomand, e exact ce din poze, super draguta, deschisa si cu sex appeal.

Revin mai tarziu cu completari

post-110178-0-42204500-1484027252_thumb.jpg

post-110178-0-47022500-1484027261_thumb.jpg

post-110178-0-93123600-1484027268_thumb.jpg

post-110178-0-47529300-1484027276_thumb.jpg

post-110178-0-94493000-1484027296_thumb.jpg

post-110178-0-91633400-1484027306_thumb.jpg

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

... pfdf dupa ce am completat toata recenzia prostu d telefon mi-a inchis browserul si am pierdut text....djddjdjd

CONCLUZIA pentru fata: o recomand, e exact ce din poze, super draguta, deschisa si cu sex appeal.

Revin mai tarziu cu completari

 

Așteptăm cu mare drag mai multe detalii sau o recenzie completa ❤❤❤

Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

... pfdf dupa ce am completat toata recenzia prostu d telefon mi-a inchis browserul si am pierdut text....djddjdjd

CONCLUZIA pentru fata: o recomand, e exact ce din poze, super draguta, deschisa si cu sex appeal.

Revin mai tarziu cu completari

mi se pare mie sau ori vara avea anunt pe publi cu Daria, sau asa ceva?...

 

ca de obicei noutățile apar dupa ce plec din Iasi...fuck...

Link spre comentariu
  • Oras:Tanganyika
  • Oras:Tanganyika

mi se pare mie sau ori vara avea anunt pe publi cu Daria, sau asa ceva?...

 

ca de obicei noutățile apar dupa ce plec din Iasi...fuck...

Pe Daria.. Alesia sau cum o cheama, am ochit-o si si eu in vara dar nu am trecut pe la ea. Nu cred ca e aceeasi cu Daria pt ca Daria nu avea tatze si era mai pufoasa.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa... scuze pentru postarea scurta de azi dimineata...

Andreea ma impresionat pozitiv si ma determinat sa o salvez in agenda, e genu meu open-minded, dezinvolta , cu sex apeal si cu un fizic care-mi place.

Locatia : Tatarasi , undeva in spate la piata Chirila.

La fizionomie aduce cu Andreea Marin, corpul il puteti savura din poze pana la proba practica.

Face oral N/P, normal P, anal - nu stiu

100 nr cu 200 ora

Locatia a fost OK, conditii de dus, camera OK

 

Legat de ce spun o parte din membri ca o cunosc, e posibil nu e un new come, a revenit... e posibil c unii dintre voi sa o fi cunoscut

 

Recomand aceasta persoana persoanelor cu bun simt, care pun accent pe calitate. Eu unul m am simtit foarte OK, nu face parte din categoria WOW, dar e o prezenta foarte placuta care isi da interesul.

 

Eu ii dau un 8,5-9 medie

 

Rog pe aceasta cale un admin, sa stearga pozele cu fata.... chiar daca au fost luate de pe un site de anunturi/profil... as prefera sa fie la ea decizia asta.

Multumesc

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Asa... scuze pentru postarea scurta de azi dimineata...

Andreea ma impresionat pozitiv si ma determinat sa o salvez in agenda, e genu meu open-minded, dezinvolta , cu sex apeal si cu un fizic care-mi place.

Locatia : Tatarasi , undeva in spate la piata Chirila.

La fizionomie aduce cu Andreea Marin, corpul il puteti savura din poze pana la proba practica.

Face oral N/P, normal P, anal - nu stiu

100 nr cu 200 ora

Locatia a fost OK, conditii de dus, camera OK

 

Legat de ce spun o parte din membri ca o cunosc, e posibil nu e un new come, a revenit... e posibil c unii dintre voi sa o fi cunoscut

 

Recomand aceasta persoana persoanelor cu bun simt, care pun accent pe calitate. Eu unul m am simtit foarte OK, nu face parte din categoria WOW, dar e o prezenta foarte placuta care isi da interesul.

 

Eu ii dau un 8,5-9 medie

 

Rog pe aceasta cale un admin, sa stearga pozele cu fata.... chiar daca au fost luate de pe un site de anunturi/profil... as prefera sa fie la ea decizia asta.

Multumesc

Pfuuu, de cand as vrea sa o fut si eu pe Andreea Marin, mai ales acum ca e divortata si nefututa, sigur voi trage o fuga in Tatarasi. Merci de pont !

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ohooo.....

Salutare dragi concetateni ! :)))

 

..mno miros prospatura ! Maine incerc pe "iadul alb" sa ma confrunt cu domnisoara si voi reveni cu recenzie !

AM o pofta nebuna, deja imi curge din gura !

 

Abia astept si ma bucur ca am revenit !  nicaieri nu e ca acasa  :))))))))))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

mi se pare mie sau ori vara avea anunt pe publi cu Daria, sau asa ceva?...

 

ca de obicei noutățile apar dupa ce plec din Iasi...fuck...

Aceasta tipa nu este respectiva Daria de care spui. Eu zic ca este noua in Iasi.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Astept o recenzie adecvata si sa spuna cineva daca este ea si daca pozele sunt ale ei 100 % 

 

Va multumesc si astept cu interes recenziile despre domnisoara !!!! si mai ales in ce interval orar o raspunde la telefon caci am dat 22 de apeluri si degeaba 

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Astept o recenzie adecvata si sa spuna cineva daca este ea si daca pozele sunt ale ei 100 % 

 

Va multumesc si astept cu interes recenziile despre domnisoara !!!! si mai ales in ce interval orar o raspunde la telefon caci am dat 22 de apeluri si degeaba

 

.. sa inteleg , ca mi-am irosit timpul ?!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

.. sa inteleg , ca mi-am irosit timpul ?!

Nu din potriva am căutat anunțul ei pe net și nu dau de ea , am sunat și la fel na răspuns și din aceasta cauza mi se pare suspect de bine recenzia ta fără ofensa chiar ea este ??? In realitate ???

Seara făina

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat-o eu ieri pe domnișoara. Are locație nu departe de Piața Chirilă într-o pensiune. Destul de amabilă la telefon și la fața locului. Locația însă lasă mult de dorit ... cameră fără baie, mizerie pe jos ... nota 6. Ar fi bine să-și schimbe locația pentru că în camera aia eu nu mă mai duc. Fata este draguță, tinerică, mititică, cur futabil ... sânii cam micuți. Pozele sunt ale ei. I-aș da un 8 pentru aspect. Igiena era ok ... fără mirosuri neplăcute, dar părul cam neîngrijit. Din ce am înțeles nu stă permanent în Iași ... vine vreo 2 zile pe săptămână.

Am achitat 100 pentru jumătate de oră. Legat de prestația la oral și normal ... nimic special ... cam cum sunt majoritatea fetelor din branșă. 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salutare tuturor, dupa cateva incercari esuate ajung si eu astazi la domnisoara.


Fac programare, sunt ghidat in locatie, ajuns acolo imi spune ca ea poate sta doar un numar, accept  sa raman.


Tipa micuta de statura,bruneta, sanii mici, slim, pozele o avantajeaza.


Trecem la igienizare cu servetele umede :angry , aleg oral N/P, IN TIMPUL ACTIUNII II SUNA TELEFONUL, RASPUNDE SI INCEPE DISTRACTIA LA TELEFON ERA  :fish12  ea ii transmite ca termina repede clientul si coboara jos sa ii aduca bani, il implora sa ii lase si ei ceva cascaval ca treaba a mers prost astazi si nu are destul si pentru ia.


Revine la mine si imi transmite ca trebuie sa terminam foarte repede ca ia trebuie sa plece, incepe sa o suga cu viteza masinii de cusut,multa manuta si nici o treaba cu zonele adiacente.Termin in CIM, IGIENIZAT CU SERVETEL PE FUGA SI IMBRACAT LA FEL, MAI RAU CA IN ARMATA.


O experienta pe care pana in acest moment nu am mai traito, ramai fara cuvinte.


 


Locatie:   5 - In Tataras, Pensiune in regim Hostel, fara baie pentru client....dezordine in camera si mizerie.

Aspect:    7 - 20 ani, 1,55 m, 40  kg, slim, bruneta, sani micuti, fundulet frumos si micut, restul nu am avut timp sa observ.

Oral:        6 - N/P, umed, in mare viteza,  baga manuta, finalizat CIM.

Normal:     - nu a mai fost timp.

Anal:         - nu am intrebat

GFE:         - Inexistent.

Atitudine:  2 - La telefon amabila si atat.

Igiena:      9 - Curata, fara mirosuri stranii dar mult iz de tutun

 

Remuneratia/Durata: 80 ron, circa 15 min.

Concluzii: Nu recomand.

 

Va salut!


 

  • Like 6
Link spre comentariu

 

Salutare tuturor, dupa cateva incercari esuate ajung si eu astazi la domnisoara.

Fac programare, sunt ghidat in locatie, ajuns acolo imi spune ca ea poate sta doar un numar, accept  sa raman.

Tipa micuta de statura,bruneta, sanii mici, slim, pozele o avantajeaza.

Trecem la igienizare cu servetele umede :angry , aleg oral N/P, IN TIMPUL ACTIUNII II SUNA TELEFONUL, RASPUNDE SI INCEPE DISTRACTIA LA TELEFON ERA  :fish12  ea ii transmite ca termina repede clientul si coboara jos sa ii aduca bani, il implora sa ii lase si ei ceva cascaval ca treaba a mers prost astazi si nu are destul si pentru ia.

Revine la mine si imi transmite ca trebuie sa terminam foarte repede ca ia trebuie sa plece, incepe sa o suga cu viteza masinii de cusut,multa manuta si nici o treaba cu zonele adiacente.Termin in CIM, IGIENIZAT CU SERVETEL PE FUGA SI IMBRACAT LA FEL, MAI RAU CA IN ARMATA.

O experienta pe care pana in acest moment nu am mai traito, ramai fara cuvinte.

 

Locatie:   5 - In Tataras, Pensiune in regim Hostel, fara baie pentru client....dezordine in camera si mizerie.
Aspect:    7 - 20 ani, 1,55 m, 40  kg, slim, bruneta, sani micuti, fundulet frumos si micut, restul nu am avut timp sa observ.
Oral:        6 - N/P, umed, in mare viteza,  baga manuta, finalizat CIM.
Normal:     - nu a mai fost timp.
Anal:         - nu am intrebat
GFE:         - Inexistent.
Atitudine:  2 - La telefon amabila si atat.
Igiena:      9 - Curata, fara mirosuri stranii dar mult iz de tutun
 
Remuneratia/Durata: 80 ron, circa 15 min.
Concluzii: Nu recomand.
 
Va salut!
 

 

Buna ! Neavand cum sa nu observ acest comentariu, tin sa raspund neaparat. In primul rand legat de TELEFONUL primit; nici o fata familiarizata cu domeniul acesta, indiferent daca are sau nu pe cineva,fie ea la inceput sau nu, nu o sa vorbeasca niciodata asa la telefon de fata cu clientul. Mai ales sa ma plang de situatia financiara!!! :) Legat de locatie, s-a mai scris ca sunt conditii de dus, asa e, doar ca o zi-doua a trebuit sa stau in alta camera. :) Acest lucru s-a schimbat. Cat despre prestatia mea, imi pare rau daca sunt nemultumiri. Acum depinde si cine si cum priveste si simte situatia. Pupici. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Tu esti alta care mi-ai dat teapa azi, te-am sunat pe la 14.00 cand eram deja tepuit de alta si ti-am zis-o la telefon, am facut programare la 15:00 intre timp a intervenit ceva si am schimbat la 16:00 de comun acord, cand sa vin spre tine sun o data, 2 ori ... 10 ori .. Nimic.. Clar si cu tine...

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...