Sari la conținut

Tanara bruneta - Andreea 0754847280


el_zorab

Postări Recomandate

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Buna ! Neavand cum sa nu observ acest comentariu, tin sa raspund neaparat. In primul rand legat de TELEFONUL primit; nici o fata familiarizata cu domeniul acesta, indiferent daca are sau nu pe cineva,fie ea la inceput sau nu, nu o sa vorbeasca niciodata asa la telefon de fata cu clientul. Mai ales sa ma plang de situatia financiara!!! :) Legat de locatie, s-a mai scris ca sunt conditii de dus, asa e, doar ca o zi-doua a trebuit sa stau in alta camera. :) Acest lucru s-a schimbat. Cat despre prestatia mea, imi pare rau daca sunt nemultumiri. Acum depinde si cine si cum priveste si simte situatia. Pupici.

 

 

Luisa când știi ca pleci nu tragi doar ca sa pleci cu Tiru plin si sa faci marfa , sa o duci deja pancos cam așa si la tine , încearcă sa faci lumea ok sa revină căci dacă îți iei renume prost si doar corpul crezi tu ca te va salva atunci , nu vei iZbandi in branșa asta ca mereu vin fete de la Chișinău bune , da bune rău si vor si ele si ce crezi ele se vor bagă sub pielea omului precum gheișele ;) ca de unde vin ele , asta e o arta !!! Revino cu ceva poze niște update URI etc ...

Link spre comentariu

  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

NU EU AM CERUT SA MI SE PUNA NUMARUL SI RESTUL AICI. NU SUNT OBLIGATA SA RASPUND SAU SA.MI SPUNA CINEVA CE SA FAC. NU SUNA DACA NU VREI. NU SUNT ANGAJATA NIMANUI SI ANUNTUL NU MAI E VALABIL DEMULT. MOVE ON!!!!!! PEACE

 

Dacă vrei sa fie șters apelează la pisicuța

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...