Sari la conținut

Am nevoie de locatie!!!


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

De ce??:)))

De ce...de ce...

 

De treci codri de arama,

De departe vezi albind,

Sauzi mindra glasuire,

A paduri de argint.

 

Pientru ca...si finca ca...

 

Da nuti moi iexplic...ka mie lene...iti arat acilea o conviersatie intri mini si o fata Alexa, vinita dila Bucuresti sa dia cu curu pi litoral...cari o avut prosta inspiratiie sa se combini ku Roxanica la locatiie !!!

 

am intrat in polemica cu roxana.sunt noua in constanta si nu stiiam ce reputatie are si ce gesturi este in stare sa mi faca de asta am acceptat sa lucrez cu ea.poti te rog sa mi dai un sfat,ce sa fac? sa nu mai aduca injurii si minciuni pe topicul meu? daca ii dai raport la ce posteaza,ajuta la ceva? multumesc

multumesc de sfat..dar nu ma ocup cu asa ceva.. eu oricum nu am de gand sa activez foarte mult in zona,doar ca mi se pare penibil la ce metode recurge ea..cand ea a fost cea care mi a furat din bani imi lua cate jumatate la ce clienti aducea ea pt ca dle sunt clientii ei.de asta eu nu vad motivul pt care reactioneaza asa. eu am ales sa ma retrag

din constanta ma retrag. am lucrat cu ea numai 4 zile si mi a facut gesturi precum din 450 lei a inceput sa se tipe la mine sa ii dau 200 ca tariful meu este de 250. Pai daca este de 250,cer si omului de 250 sau daca tot <ardem> atunci imparteam ce avem pe plus chiar si asa fiind mult spus. Si de alte dati din 100 euro pe care ia ii lua in mana mie imi dadea 50 euro si 100 lei. Dar faza cu asta e tariful tau mi a pus capat.de asta nu inteleg ce tot vrea cand ea este castigata,plus ca am platit si ap pt 2 zile si am plecat fara niciun ban. gesturi de genu este in stare sa faca. eu nu sunt obisnuita cu mancatoria asta de asta am lasat o in pace sa si faca treburile

iti spun tie personal. eu nu am nimic de ascuns. doar ca nu vreau sa ma trezesc la usa cu tot felu de iubiti de a iei. mai lasa putin sa treaca poate se linisteste si si vede de a ei ca sa pot sa mi fac munca in continuare. daca nu,ma opresc mai devreme din a profesa in ct si putem sa o facem cu ou si otet...ma intelegi si pe mine?

multumesc...nu ai idee cat de mult as vrea sa se afle tot despre ea,dar eu sunt aici doar sa fac bani si polemicile cu persoane ca ea ma scarbesc la maxim

Ai prinso ??? ;)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...