Sari la conținut

Stie cineva sa imi spuna ceva sfaturi?


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Continutul anuntului :

0756816057

 

Descriere

Transsexuala 21 de ani 175cm pe tocuri 60 kg par natural (nu peruca) sani naturali din tratament hormonal....ai nevoie de o gurita calda si un fundulet sexy si umed? atunci ai gasit persoana potrivita !! lasa de-o parte inhibitiile si prejudecatiile si vino sa petreci alaturi de mine momente magice

ofer sex oral deepthroath adanc si foarte umed ,sex anal hard sau soft diverse pozitii , activ sau pasiv , anilingus , saruturi si limbute perverse peste tot ...dotare 19centimetri ,poze 100% reale nu raspund la mesaje si beep-uri cer si ofer seriozitate si discretie ma poti contacta la nr de telefon 0756816057 poze reale...nu ma compara cu ceea ce ai intalnit pana acum...Emma...

Alege calitativ...nu cantitativ...locatie de lux...

post-124552-0-35872000-1484066288_thumb.jpg

post-124552-0-21662500-1484066294_thumb.png

post-124552-0-96166000-1484066300_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: braner69
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Telefon: braner69
  • Oras:Cluj-Napoca

Am vazut-o pe strada de curand. Parul e natural, de sani nu stiu sa spun nimic. Tentanta, mai ales ca cere 100 de lei pe intalnire. Dar fix suma asta ma si sperie. Nu stiu daca e mica, fiindca e la inceput sau fiindca e precara igiena sau asunt implicate alte riscuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

nu e decat o maimutica care fura clientii,e vulgara de la o posta nush ce ai vazut tu pe strada dar in fine,si daca tot e reala cum se da un anunt de ce merge pe 100 ron?vai si amar de astea,saracii :laugh2  :offtopic  :iagree  :pope

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Tu care te bagi in seama peste tot ,un negativist fara pereche comentezi la orice si la oricine nu ti-e rusine sa vb?sincer?Pai eu am detaliat ce am vazut si ce se vede ,daca nu stim sa facem deosebirea intre un par natural si o peruca ,inseamna ca suntem prostani.Iar cu tine nu caut sa intru in polemica,n-am cu cine esti un vai si amar labagiu bagator de seama pe-aiciea. 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj napoca
  • Oras:Cluj napoca

Plus ca pozele sunt total diferite ,iar in unele se vede clar ca e peruca si nu e parul ei ,deschideti ochii :laugh2

 

Auzi pozele mele sunt reale...si nu am peruca lucrez cu parul meu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...