Sari la conținut

Proxenetul Trollescoviciulos - pedofil si/sau santajist?


Calitatile proxenetului Trollescoviciulos  

19 membri au votat

  1. 1. Proxenetul Trollescoviciulos este de asemenea si:

    • pedofil
      3
    • santajist
      7
    • pedofil si santajist
      9


Postări Recomandate

  • Oras:fara
  • Oras:fara

Cei ce au intrat pe forum in ultimele zile stiu despre ce vorbesc.

Infractorul - in lumea reala - Trollescoviciulos este in posesia unor poze cu copiii **spam editat** ai altor persoane. Poze pe care nu s-a jenat sa le si distribuie unor useri "de incredere".

 

Acum, orice om de buna-credinta isi va pune intrebare care este motivul pentru care cineva, oricine, ar avea pe calculatorul personal (sau pe telefon) poze cu un copil strain. Daca luam in calcul ca individul respectiv are o lunga istorie criminala - in lumea reala - cred ca nu este exagerat sa ne punem cateva intrebari in legatura si cu eventualele devieri sexuale ale respectivului.

Doua variante imi vin in minte:

  • Trollescoviciulos este **spam editat**
  • Trollescoviculos este santajist

 

Doua mentiuni:

 

1) Trollescoviciulos, in marlania-i cu care ne-a obisnuit, va incerca sa foloseasca impotriva mea postarea in care am anuntat ca am facut print screen cu mesajul lui si am salvat doua poze - PENTRU A LE FOLOSI CA PROBA in care victima ar fi facut plangere impotriva infractorului pentru incalcarea dreptului la viata privata si pentru incalcarea dreptului la imagine (mi-am oferit si disponibilitatea de depune marturie).

 

2) Extrem de important: ieri am reclamat la administratorul site-ului mesajul lui care continea poze private cu o familie si un copil **spam editat**, prin care am solicitat banarea infractorului Trollescoviciulos. Dupa ce ca nu s-a luat nici o masura, astazi infractorul trece la atac, ceea ce ma face sa cred ca fie admin-ul este in stransa legatura cu individul mentionat - caruia ii tolereaza constant insulte si incalcari ale regulamentului sau chiar a legii, , fie - mai improbabil - sunt aceeasi persoana.

 

Sa inceapa atacul nuclear!:)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

N-am putut vota. Alte variante in afara de astea n-ai ?!  Daca n-ai,  iti spun eu a 4-a varianta. ;)  Troleibuz  nu e proxenet, **spam editat** si nici santajist asa cum afirmi tu. :no2  Cine e de acord, sa voteze viaranta adaugata de mine.  E mai usor sa aruncam cu noroi in cineva fara sa avem dovezi nu-i asa ?!  Acest topic  e inca unul la fel de aberant si enervant ca si numele celui care l-a deschis !!! 

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

De ce ai scris atat de mare, ai nervi pe Trolle sau crezi ca suntem chiori?!?!  :laugh2

 Are dioptriile mari la ochelarii care-i poarta si s-a gandit sa scrie cat mai mare, ca sa-si poata citi mai bine postarile lui obiective si pertinente  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:EU
  • Oras:EU

Insinuari extrem de grave, care daca se adeveresc ii garanteaza coafezului un sejur lung la Poarta Alba. Si un tratament special acolo, unde va fi facut posta de meseriasii locului.

 

 

Santajist? Interpretabil, dar as inclina spre "DA". Unele postari nu sunt deloc subtile si pot fi interpretate ca santaj.

 

 

**spam editat**? Greu, greu de afirmat asa ceva fara probe certe. Si totusi, nea Trolle a fost de cateva ori pe la "mititica" si cine stie ce tendinte sexuale o fi deprins acolo in lipsa de altceva. Nu judec, e doar o constatare. In plus, fiu-sau e dependent de droguri si a fost diagnosticat cu tulburari psihice, a fost chiar si internat. Toate astea pot avea multiple cauze, iar una din posibilele cauze este abuzul sexual in copilarie. O fi fost nea Trolle in stare de asa ceva?

 

 

Dupa cum spuneam, greu, greu de dedus.

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Insinuari extrem de grave, care daca se adeveresc ii garanteaza coafezului un sejur lung la Poarta Alba. Si un tratament special acolo, unde va fi facut posta de meseriasii locului.

 

 

Santajist? Interpretabil, dar as inclina spre "DA". Unele postari nu sunt deloc subtile si pot fi interpretate ca santaj.

 

 

**spam editat**? Greu, greu de afirmat asa ceva fara probe certe. Si totusi, nea Trolle a fost de cateva ori pe la "mititica" si cine stie ce tendinte sexuale o fi deprins acolo in lipsa de altceva. Nu judec, e doar o constatare. In plus, fiu-sau e dependent de droguri si a fost diagnosticat cu tulburari psihice, a fost chiar si internat. Toate astea pot avea multiple cauze, iar una din posibilele cauze este abuzul sexual in copilarie. O fi fost nea Trolle in stare de asa ceva?

 

 

Dupa cum spuneam, greu, greu de dedus.

 

Rozkendro, tu eÅŸti, fă ?😂😂😂😂

  • Like 1
  • Minus 14
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...