Sari la conținut

Proxenetul Trollescoviciulos - pedofil si/sau santajist?


Calitatile proxenetului Trollescoviciulos  

19 membri au votat

  1. 1. Proxenetul Trollescoviciulos este de asemenea si:

    • pedofil
      3
    • santajist
      7
    • pedofil si santajist
      9


Postări Recomandate

Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Insinuari extrem de grave, care daca se adeveresc ii garanteaza coafezului un sejur lung la Poarta Alba. Si un tratament special acolo, unde va fi facut posta de meseriasii locului.

Santajist? Interpretabil, dar as inclina spre "DA". Unele postari nu sunt deloc subtile si pot fi interpretate ca santaj.

**spam editat**? Greu, greu de afirmat asa ceva fara probe certe. Si totusi, nea Trolle a fost de cateva ori pe la "mititica" si cine stie ce tendinte sexuale o fi deprins acolo in lipsa de altceva. Nu judec, e doar o constatare. In plus, fiu-sau e dependent de droguri si a fost diagnosticat cu tulburari psihice, a fost chiar si internat. Toate astea pot avea multiple cauze, iar una din posibilele cauze este abuzul sexual in copilarie. O fi fost nea Trolle in stare de asa ceva?

Dupa cum spuneam, greu, greu de dedus.

O mica corecție: pentru Poarta Alba e musai mutație pe Constanța.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Imperiul contraatacă =))

 

 

 

 

Enervantule, unde E probili, bre???

 

 

 

Aşa râsuri dă oameni.....

Te agiti enorm de mult. Esti agresiv, te schimonosesti, faci risipa de emoticons. Exact ca maimutele lui Miskin.

 

Intrebarea este extrem de simpla, am pus-o si in postarea initiala:

 

CE MOTIV AI AVUT TU CA SA TE AFLI IN POSESIA UNOR POZE PRIVATE ALE ALTOR PERSOANE, SI MAI ALES A POZELOR CU UN COPIL **spam editat** STRAIN?

 

 

PS Sa fie concidenta ca toti derbedeii care ti-au sarit in ajutor se afla pe lista lui V-Ships? Proxenetul la nevoie se cunoaste. Sau proxenet la proxenet trage?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cred ca astia de la Politie/S.R.I. care au cont pe site si citesc pe aici sunt intr-o mare dilema. La ce citesc pe topicele astea, nici ei nu prea stiu ce sa faca: sa se cace pe ei de ras, sa-si dea doua palme sau sa se duca sa se imbete ? :ewpu :ewpu :laugh2 :laugh2

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:las...
  • Oras:las...

Te agiti enorm de mult. Esti agresiv, te schimonosesti, faci risipa de emoticons. Exact ca maimutele lui Miskin.

 

Intrebarea este extrem de simpla, am pus-o si in postarea initiala:

 

CE MOTIV AI AVUT TU CA SA TE AFLI IN POSESIA UNOR POZE PRIVATE ALE ALTOR PERSOANE, SI MAI ALES A POZELOR CU UN COPIL **spam editat** STRAIN?

 

 

PS Sa fie concidenta ca toti derbedeii care ti-au sarit in ajutor se afla pe lista lui V-Ships? Proxenetul la nevoie se cunoaste. Sau proxenet la proxenet trage?

aiiiii sa faci plicii in caricii :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cred ca astia de la Politie/S.R.I. care au cont pe site si citesc pe aici sunt intr-o mare dilema. La ce citesc pe topicele astea, nici ei nu prea stiu ce sa faca: sa se cace pe ei de ras, sa-si dea doua palme sau sa se duca sa se imbete ? :ewpu :ewpu :laugh2 :laugh2

i-am vazut eu ca se rad

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''
  • Telefon: 021 352 8632
  • Oras:'' suntem peste tot acasa ''

 

PS Sa fie concidenta ca toti derbedeii care ti-au sarit in ajutor se afla pe lista lui V-Ships? Proxenetul la nevoie se cunoaste. Sau proxenet la proxenet trage?

 

 frate daca toti sunt proxeneti ....cine mai este pe aici futac ????? plus ca daca activeaza toti pe aceeasi piata ar fi concurenti nu tovarasi ...logic

  • Like 7
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cei ce au intrat pe forum in ultimele zile stiu despre ce vorbesc.

Infractorul - in lumea reala - Trollescoviciulos este in posesia unor poze cu copiii **spam editat** ai altor persoane. Poze pe care nu s-a jenat sa le si distribuie unor useri "de incredere".

 

Acum, orice om de buna-credinta isi va pune intrebare care este motivul pentru care cineva, oricine, ar avea pe calculatorul personal (sau pe telefon) poze cu un copil strain. Daca luam in calcul ca individul respectiv are o lunga istorie criminala - in lumea reala - cred ca nu este exagerat sa ne punem cateva intrebari in legatura si cu eventualele devieri sexuale ale respectivului.

Doua variante imi vin in minte:

  • Trollescoviciulos este **spam editat**
  • Trollescoviculos este santajist

 

Doua mentiuni:

 

1) Trollescoviciulos, in marlania-i cu care ne-a obisnuit, va incerca sa foloseasca impotriva mea postarea in care am anuntat ca am facut print screen cu mesajul lui si am salvat doua poze - PENTRU A LE FOLOSI CA PROBA in care victima ar fi facut plangere impotriva infractorului pentru incalcarea dreptului la viata privata si pentru incalcarea dreptului la imagine (mi-am oferit si disponibilitatea de depune marturie).

 

2) Extrem de important: ieri am reclamat la administratorul site-ului mesajul lui care continea poze private cu o familie si un copil **spam editat**, prin care am solicitat banarea infractorului Trollescoviciulos. Dupa ce ca nu s-a luat nici o masura, astazi infractorul trece la atac, ceea ce ma face sa cred ca fie admin-ul este in stransa legatura cu individul mentionat - caruia ii tolereaza constant insulte si incalcari ale regulamentului sau chiar a legii, , fie - mai improbabil - sunt aceeasi persoana.

 

Sa inceapa atacul nuclear! :)

 

Respect pentru curaj. Si mie m-au pus puslamalele poza pe forum

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Cei ce au intrat pe forum in ultimele zile stiu despre ce vorbesc.

Infractorul - in lumea reala - Trollescoviciulos este in posesia unor poze cu copiii **spam editat** ai altor persoane. Poze pe care nu s-a jenat sa le si distribuie unor useri "de incredere".

 

Acum, orice om de buna-credinta isi va pune intrebare care este motivul pentru care cineva, oricine, ar avea pe calculatorul personal (sau pe telefon) poze cu un copil strain. Daca luam in calcul ca individul respectiv are o lunga istorie criminala - in lumea reala - cred ca nu este exagerat sa ne punem cateva intrebari in legatura si cu eventualele devieri sexuale ale respectivului.

Doua variante imi vin in minte:

  • Trollescoviciulos este **spam editat**
  • Trollescoviculos este santajist

 

Doua mentiuni:

 

1) Trollescoviciulos, in marlania-i cu care ne-a obisnuit, va incerca sa foloseasca impotriva mea postarea in care am anuntat ca am facut print screen cu mesajul lui si am salvat doua poze - PENTRU A LE FOLOSI CA PROBA in care victima ar fi facut plangere impotriva infractorului pentru incalcarea dreptului la viata privata si pentru incalcarea dreptului la imagine (mi-am oferit si disponibilitatea de depune marturie).

 

2) Extrem de important: ieri am reclamat la administratorul site-ului mesajul lui care continea poze private cu o familie si un copil **spam editat**, prin care am solicitat banarea infractorului Trollescoviciulos. Dupa ce ca nu s-a luat nici o masura, astazi infractorul trece la atac, ceea ce ma face sa cred ca fie admin-ul este in stransa legatura cu individul mentionat - caruia ii tolereaza constant insulte si incalcari ale regulamentului sau chiar a legii, , fie - mai improbabil - sunt aceeasi persoana.

 

Sa inceapa atacul nuclear! :)

 

Am vazut report-ul tau, dar nu am putut deschide linkul. Probabil e vorba de un mesaj privat ??

@thecat ai cuvantul

  • Like 8

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

Te agiti enorm de mult. Esti agresiv, te schimonosesti, faci risipa de emoticons. Exact ca maimutele lui Miskin.

 

Intrebarea este extrem de simpla, am pus-o si in postarea initiala:

 

CE MOTIV AI AVUT TU CA SA TE AFLI IN POSESIA UNOR POZE PRIVATE ALE ALTOR PERSOANE, SI MAI ALES A POZELOR CU UN COPIL **spam editat** STRAIN?

 

 

PS Sa fie concidenta ca toti derbedeii care ti-au sarit in ajutor se afla pe lista lui V-Ships? Proxenetul la nevoie se cunoaste. Sau proxenet la proxenet trage?

Suntem multi,marfa putina.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Te agiti enorm de mult. Esti agresiv, te schimonosesti, faci risipa de emoticons. Exact ca maimutele lui Miskin.

 

Intrebarea este extrem de simpla, am pus-o si in postarea initiala:

 

CE MOTIV AI AVUT TU CA SA TE AFLI IN POSESIA UNOR POZE PRIVATE ALE ALTOR PERSOANE, SI MAI ALES A POZELOR CU UN COPIL **spam editat** STRAIN?

 

 

PS Sa fie concidenta ca toti derbedeii care ti-au sarit in ajutor se afla pe lista lui V-Ships? Proxenetul la nevoie se cunoaste. Sau proxenet la proxenet trage?

Te-ai văzut băgat in corzi pe topicul Robertei ÅŸi ce ți-ai zis...stai să deschid un topic de succes, aÅŸa cum au fost toate, cele deschise de proÅŸtii forumului...na beleaua dreacu, ca de obicei, ți-ai luat-o la muie și-n direct și-n reluare. =))

 

 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 

 

Emoticoane...că E moca. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Like 4
  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Am vazut report-ul tau, dar nu am putut deschide linkul. Probabil e vorba de un mesaj privat ??

@thecat ai cuvantul

 

Da, e vorba de un mesaj privat.

Dubla ilegalitate: incalcarea dreptului la viata privata prin distribuirea de imagini sau inregistrari fara acordul subiectului, si incalcarea dreptului la imagine stabilit prin Codul Civil. Cel mai grav e ca in poze apare si un copil **spam editat**.

Aceleasi poze au fost transmise mai multor useri.

 

Cum intentionezi sa rezolvi problema?

Link spre comentariu
  • Oras:las...
  • Oras:las...

Da, e vorba de un mesaj privat.

Dubla ilegalitate: incalcarea dreptului la viata privata prin distribuirea de imagini sau inregistrari fara acordul subiectului, si incalcarea dreptului la imagine stabilit prin Codul Civil. Cel mai grav e ca in poze apare si un copil **spam editat**.

Aceleasi poze au fost transmise mai multor useri.

 

Cum intentionezi sa rezolvi problema?

tu esti complexat sa mor daca te mint.....esti prostu ala din liceu...care loa mereu bataie....

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

CE MOTIV AI AVUT TU CA SA TE AFLI IN POSESIA UNOR POZE PRIVATE ALE ALTOR PERSOANE, SI MAI ALES A POZELOR CU UN COPIL **spam editat** STRAIN?

 

 

 

 

Te-ai văzut băgat in corzi pe topicul Robertei şi ce ți-ai zis...stai să deschid un topic de succes, aşa cum au fost toate, cele deschise de proştii forumului...na beleaua dreacu, ca de obicei, ți-ai luat-o la muie și-n direct și-n reluare. =))

 

 

 

 

 

Emoticoane...că E moca.

 

Raspunde la intrebare, lasa emoticoanele si tentativele de diversiune.

 

Care-i motivul pentru care te afli in posesia unor poze private cu alte persoane, inclusiv cu un copil **spam editat**?

 

Am scris mare ca sa nu poti invoca motivul ca nu ai vazut.

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Da, e vorba de un mesaj privat.

Dubla ilegalitate: incalcarea dreptului la viata privata prin distribuirea de imagini sau inregistrari fara acordul subiectului, si incalcarea dreptului la imagine stabilit prin Codul Civil. Cel mai grav e ca in poze apare si un copil **spam editat**.

Aceleasi poze au fost transmise mai multor useri.

 

Cum intentionezi sa rezolvi problema?

 

https://www.youtube.com/watch?v=0boLGlVMcYk

  • Like 7

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...