Sari la conținut

Fetele de la omv


Postări Recomandate

mai baieti mie imi place stilul manelistului.

nu acelasi lucru pot sa spun despre stilul lui beetlejuice, care acum stim cam ce hram poarta. si nu va inteleg nici pe voi ce e cu vocabularul asta, aveti 12 ani?

 

ontopic: am sunat de curiozitate la numarul postat de manelist, si se confirma. nu m-am intalnit cu tipa ca nu am avut timp, dar inainte sa injurati omul poate ar trebui sa aduceti si voi un aport pozitiv in topicul asta care nu se numeste "hai sa injuram manelistii ca e la moda si trendy sa urasti manelele".

Link spre comentariu

mai baieti mie imi place stilul manelistului.

nu acelasi lucru pot sa spun despre stilul lui beetlejuice, care acum stim cam ce hram poarta. si nu va inteleg nici pe voi ce e cu vocabularul asta, aveti 12 ani?

 

ontopic: am sunat de curiozitate la numarul postat de manelist, si se confirma. nu m-am intalnit cu tipa ca nu am avut timp, dar inainte sa injurati omul poate ar trebui sa aduceti si voi un aport pozitiv in topicul asta care nu se numeste "hai sa injuram manelistii ca e la moda si trendy sa urasti manelele".

Si eu am sunat si a raspuns o femeie din nu stiu ce localitate ...

Link spre comentariu

Curva i pă jumate țigany și locuie cătă seini ori din ceva sat de pă lângă zona seiniului. I așe mai slim vorba lu Tomi numa bună de dripălit da la supt nu să descurcă pre bine. Io am prinso și umptic nespălată. Puțea a gyug da nu forte tare. O avut noroc că io nus jingaș. Pân oraș mere când are chef de lucru cu fututu. Am mai văzuto pă la ușan in parcare mai stă la lukoilu cela de lângă plața golden și mai mult pă lângă debica unde mănânc io ciorbă de burtă ca apoi să prind o curvă ca să i dau o ciorbă de sub burtă

Link spre comentariu

Nu îi nici un drum expre păntru futaiuri. Pur și simplu baji în ele cole în spate ori pă lateral la peco între ori pă lângă tiruri.Tiriștii care stau pacole așe fac și i.Afară ori in motor. Zîua in amniaza mare numa în motor că dacă stai afară și te reclamă careva platiești amendă. Io prefer să le ciocăniesc afară răzămat de peretele de la peco noaptea. Dacă ești jingaș atunci le dripălești în motor ori îi zîci la un tirist să te lese în cabina lui că are pat acole da atunci tre să dai 10-20 de lei la tirist în plus dacă te lasă, costă in plus și nu să merită. Depinde și de curvă dacă lasă mai lezne la bani atunci să merită

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...