Sari la conținut

Premiul pentru CEL MAI MARE PROST AL ANULUI 2017


Premiul pentru CEL MAI MARE PROST AL ANULUI 2017  

73 membri au votat

  1. 1. Premiul pentru cel mai prost si cretin utilizator al anului 2017

    • Miskin
      14
    • Enervantul
      4
    • V-Ships
      6
    • Winehouse fellow
      5
    • Rinan
      2
    • Ragno
      31
    • Ddpof
      10
    • Utilizator copou
      4
    • Vanatorul de prosti
      6
    • Clonele lor
      6
    • El diablo
      0


Postări Recomandate

Care este dupa parerea publicului cel mai mare prost si mancator de cacat dintre optiunile din lista

Enervantul-zoofil si detine poze cu animale pe calculatorul sau

Miskin

Winehouse fellow eventual

Utilizatorul copou

Rinan

Ragno

Vanatorul de prosti

V-ships

El diablo

Clonele lor

Alte sugestii se pot semnala

Tot timpul apar "fete noi" care doresc sa le rapeasca premiul acestor mancatori de rahat.

INSA EI SE TIN TARE

DEMONSTREAZA ZILNIC CA ISI MERITA LOCUL IN ACEASTA LISTA

CINE VA FI DECI URMATORUL SUPERSTAR?

Votati si deliberam

  • Like 13
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:In mintea ta
  • Oras:In mintea ta

Care este dupa parerea publicului cel mai mare prost si mancator de cacat dintre optiunile din lista

Enervantul-zoofil si detine poze cu animale pe calculatorul sau

Miskin

Winehouse fellow eventual

Utilizatorul copou

Rinan

Ragno

Vanatorul de prosti

V-ships

El diablo

Clonele lor

Alte sugestii se pot semnala

Tot timpul apar "fete noi" care doresc sa le rapeasca premiul acestor mancatori de rahat.

INSA EI SE TIN TARE

DEMONSTREAZA ZILNIC CA ISI MERITA LOCUL IN ACEASTA LISTA

CINE VA FI DECI URMATORUL SUPERSTAR?

Votati si deliberam

 

Am mai zis-o și o repet, tu de mic erai foarte năzdrăvan .Îți băgai piuneze în cur ca să se înțepe băieții la pulă.

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu

Am mai zis-o și o repet, tu de mic erai foarte năzdrăvan .Îți băgai piuneze în cur ca să se înțepe băieții la pulă.

s-a stricat cd u fraiere ?Asta e numarul tau?Stai ca te ajut...

Doamnelor si domnilor!

Acum urmeaza vestitul inegalabilul,faimosul ,talentatul mancator de cacat

EL DIABLOOOOOOOOO

 

 

 

care va performa pt intreaga comunitate forumistica numarul sau de One man show .....

 

 

 

 

 

 

 

Hai fraiere poti incepe.se uita toti

Link spre comentariu
  • Oras:In mintea ta
  • Oras:In mintea ta

s-a stricat cd u fraiere ?Asta e numarul tau?Stai ca te ajut...

Doamnelor si domnilor!

Acum urmeaza vestitul inegalabilul,faimosul ,talentatul mancator de cacat

EL DIABLOOOOOOOOO

 

 

 

care va performa pt intreaga comunitate forumistica numarul sau de One man show .....

 

 

 

 

 

 

 

Hai fraiere poti incepe.se uita toti

 

Imi belești pula

Link spre comentariu
  • Oras:In mintea ta
  • Oras:In mintea ta

Aplauze pentru EL DIABLO doamnelor si domnilor!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(vezi ce frumos te-am dresat?)

 

Nu vezi bă boule ca topicul tău nu prezintă interesul pe care îl sperai? E ca tine, inutil, penibil și ieftin.

Link spre comentariu

E totusi cam devreme pentru un asemenea Clasament. Cine stie ce surprize (Doamne Fereste ! :no2 ) ne va aduce vara-toamna lui 2017 pe nimfomane.com... :blushing2 :blushing2

E un premiu ce va reflecta munca lor pe lunga perioada si pana acum.

Nu e usor pentru ei sunt multe orgolii in joc

Miskin de exemplu se bazeaza pe munca lui depusa de-a lungul intregii sale cariere aici

V-ships este mai nou dar mai agresiv.Insa nu crede in posibilitatea ca cineva sa fie mai bun decat el.Si el vrea sa se afirme

Winehouse fellow a fost la un moment dat uitat.S-a crezut ca nu e capabil de o revenire.Si uite ca dorinta lui de afirmare ca cel mai prost a fost mai mare.

Enervantul a aratat lumii ca poti fi prost asa simplu visceral n ai nevoie de studii pt asta.Poti ajunge si asa in top

Rinan stie ca locul sau e dobandit prin ulte observatii pertinente

Ragno este boul baltii.El nu cuboaste frica penibilului.Merge pe principiul totul sau nimic

Utilizatorul copou este o prezenta onorabila in aceasta lista.Nu o data ne-a incantat cu idioteniile sale.El stie ca n are nevoie de scuze sa fie idiot.Doar pur si simplu se da pe el insusi.Nu joaca teatru.

Vanatorul de prosti si ddpof au aceeasii baza.Amandoi sunt prosti innascuti nu fac eforturi .Stau lejer si rup tot.El diablo e o fata tanara un suflu proaspat intre ei.

Vrea sa se afirme.

Vrea sa demonstreze ca si el poate

Le uram la toti succes

  • Like 8
  • Minus 12
Link spre comentariu

Nu vezi bă boule ca topicul tău nu prezintă interesul pe care îl sperai? E ca tine, inutil, penibil și ieftin.

Nu cred eu persoanele a caror imagine fost murdarita de acesti mancatori de rahat or sa lase topicul asta nevotat sau nebagat in seama.Vor vota cel putin atat
Link spre comentariu

Daca i-ai fi nominalizat in lista asta si pe @worldoftanks, @humanoid_carbon_unit, @rozkendra, @killbill13 si @thecat ai fi creat topicul CEL MAI INTELIGENT USER. :)

Hmmmmmmm da ma pune pe ganduri si posibilitatea ca toti din lista de mai sus plus cei adaugati de tine (aici nu stiu ramane cu semn de intrebare ,ma gandesc ca ai bagat si vreo 2 nume la cacealma ) sa fie de fapt una si aceeasi persoana .E o varianta.Asteptam putin si tragem concluziile maine.El disblo a reactionat deci s ar putea totusi ca el sa fie in cazul acestei teorii o pers diferita de cei din lista.Vedem pana maine ce se intampla.
Link spre comentariu
  • Oras:X.
  • Oras:X.

M-am votat, iarasi, din orgoliu, pentru ca vanitatea este pacatul meu preferat.

 

Daca ies pe locul 1, si aici, dau o sticla de Brunello di Montalcino, d-ala adevarat, de la tata lui, facut de Biondi Santi.

 

 

PS.Dmx dmx parca e femeie, dar, pentru ca nu prea ma aventurez pe topicele panaramelor, nu stiu cine e.

 

Spor la munca.

Link spre comentariu

Hmmmmmmm da ma pune pe ganduri si posibilitatea ca toti din lista de mai sus plus cei adaugati de tine (aici nu stiu ramane cu semn de intrebare ,ma gandesc ca ai bagat si vreo 2 nume la cacealma ) sa fie de fapt una si aceeasi persoana .E o varianta.Asteptam putin si tragem concluziile maine.El disblo a reactionat deci s ar putea totusi ca el sa fie in cazul acestei teorii o pers diferita de cei din lista.Vedem pana maine ce se intampla.

Zi ma, vrei sa-ti bag pula pe gat?

Link spre comentariu

M-am votat, iarasi, din orgoliu, pentru ca vanitatea este pacatul meu preferat.

Daca ies pe locul 1, si aici, dau o sticla de Brunello di Montalcino, d-ala adevarat, de la tata lui, facut de Biondi Santi.

PS.Dmx dmx parca e femeie, dar, pentru ca nu prea ma aventurez pe topicele panaramelor, nu stiu cine e.

Spor la munca.

E concurenta acerba dar iti strangem cu toti pumnii.Imi vine o lacrima.Esti bun
  • Like 8
  • Minus 12
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...