Sari la conținut

Premiul pentru CEL MAI MARE PROST AL ANULUI 2017


Premiul pentru CEL MAI MARE PROST AL ANULUI 2017  

73 membri au votat

  1. 1. Premiul pentru cel mai prost si cretin utilizator al anului 2017

    • Miskin
      14
    • Enervantul
      4
    • V-Ships
      6
    • Winehouse fellow
      5
    • Rinan
      2
    • Ragno
      31
    • Ddpof
      10
    • Utilizator copou
      4
    • Vanatorul de prosti
      6
    • Clonele lor
      6
    • El diablo
      0


Postări Recomandate

  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Intreaba-l pe admin cat sunt de constantean. Stai sa-mi fut o laba.  :slap2  dmx, te uiti?

 

 

In partea a doua ai dreptate.

La un moment dat iti faceai veacul predominant acolo.

Inca unu care crede ca eu cu pisicuts am discutat vreodata useri, de parca am vreodata o curiozitate ori dau 2 bani  care cine este si ce drege.

Mereu mi s-a rupt de aproape toata lumea de aici

Cateodata cand arunci un ochi pe ici, pe colo remarci inevitabil unele chestii.Si intamplarea face ca am o atentie nativa sporita la detaliu si o memorie impecabila. Asta nu inseamna ca ma freaca de careva pe unde este ori ce voieste...

  • Like 1
Link spre comentariu

Intreaba-l pe admin cat sunt de constantean. Stai sa-mi fut o laba.  :slap2  dmx, te uiti?

 

 

In partea a doua ai dreptate.

Esti pe primul loc!Ai talent nu gluma am spus ca ai talent.Miskin va fi suparat el a cumparat deja vinul sa sarbatoreasca
  • Like 7
  • Minus 11
Link spre comentariu

La un moment dat iti faceai veacul predominant acolo.

Inca unu care crede ca eu cu pisicuts am discutat vreodata useri, de parca am vreodata o curiozitate ori dau 2 bani  care cine este si ce drege.

Mereu mi s-a rupt de aproape toata lumea de aici

Eu ti-am zis sa-l intrebi pe admin nu ti-am zis sa-l sugi. Si pe dmx l-am invitat. Pe c-ta era un baiat batran si neghiob.

 

 

 

 

Am zis ca merita... useri s-au retras, conturi au fost banate. Priceless!

Link spre comentariu

Lu' dmx ii este frica, asteapta sa sara inconjurat, d-aia tace. Ba, n-ai stofa de genul asta de razboaie, esti bleg si incapabil intelectual... da' smecher.

Daaa ce sa zic .Mi e atat de frica de tine ca m-am pisat pe tine.Scuza-ma a fost din greseala.Simti si tu ca vei castiga este?Nu acuma

Ce simti acum e pisatul meu ce ti se scurge pe fata.

Imediat numa sa termin

Link spre comentariu
  • Oras:in spania
  • Oras:in spania

La un moment dat iti faceai veacul predominant acolo.

Inca unu care crede ca eu cu pisicuts am discutat vreodata useri, de parca am vreodata o curiozitate ori dau 2 bani  care cine este si ce drege.

Mereu mi s-a rupt de aproape toata lumea de aici

Cateodata cand arunci un ochi pe ici, pe colo remarci inevitabil unele chestii.Si intamplarea face ca am o atentie nativa sporita la detaliu si o memorie impecabila. Asta nu inseamna ca ma freaca de careva pe unde este ori ce voieste...

 

fa nebuno ai mancat si tu ceva azi ? unde pula mea te crezi =))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

fa nebuno ai mancat si tu ceva azi ? unde pula mea te crezi =))

Vezi de propriile limite cand mi te adresezi si masoara-ti cuvintele ca nu vorbesti in batatura la tine acolo.

Si sa nu mai imi zici fa niciodata, la mine nu se obisnuieste, cum mi-ai zis in alta parte.

Te vrei vedeta? suie-te in carca altcuiva. Sunt prea supla sa port magari in spinare

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Unde e brett? A luat locul 3 la prostul anului 2016, bătut de picon

Mi se pare rușinos așa ceva, se vede prostia unora.. În acest caz, ar fii sute de candidați în această listă de votare..

 

Și mai vreau să adaug ceva, datorită unor retardați, adică vezuremen, ragno și brett, care sunt trendseters pentru ucenicii lor, mai nou v-ships, un user pe care îl apreciam cândva, care intră peste orice recenzie care nu se încadrează cu standardele lor de obsedați în mintea lor bolnavă și autistă, eu nu voi reveni vreodată cu vreo recenzie, deși am de scris despre o nouă fata vizitată recent

Sugeți-mi pula toți, pace!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Unde e brett? A luat locul 3 la prostul anului 2016, bătut de picon

Mi se pare rușinos așa ceva, se vede prostia unora.. În acest caz, ar fii sute de candidați în această listă de votare..

* ar fi ... 

Csf? Ncsf! ...

  • Like 5
  • Minus 21
Link spre comentariu

Sfaturi: Iesi din casa si mai las-o pe ma-ta sa respire! Poate vrea si ea sa faca ceva cu tac-tu, plus ca-i vineri. Mai schimba-ti gusturile muzicale (dmx - pai asta ascultam la 16 ani), citeste carti, emancipeaza-te, iesi din simplitatea mentala, lasa jocurile pe calculator. Gaseste-ti o prietena. Lasa laba ca-ti creste par pe ea... pula mea, din astea.

 

 

Dupa ce-ti faci temele, reciteste-ti comentariile. O sa te doara.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Over the rainbow
  • Oras:Over the rainbow

 

Acu lasand caterinca un singur user se apropie de tipar celor cu care lucrez, dar nu pe dominare, ci pe non adult. Desi nu pare sa se preteze sa plateasca pt asa ceva decat maxim ca si curiozitate, ceea ce face pt minenu face un client bun ori fidel. Anume deepriver, de aia mi-a starnit o oarecare curiozitate, asa conversational si numai aici desigur.

Eu aveam frecvent conversatii pe diverse teme, sarind natural de la o tema decenta la alta si da chiar sunt persoane normale la cap care uneori petrec timp cu o femeie in webcam ,dispusa sa ofere o buna companie.

 

Solipsismul e in floare...

Link spre comentariu
  • Oras:in flames
  • Oras:in flames

Solipsismul e in floare...

Poftim domne ca am fost prinsa repede cu matza in sac, eu care nu barfesc niciodata,ci ma adresez direct si ma simt ca o tzatza :(

Si usor toanta, am fost nevoita sa fac uz de google sa inteleg in ce fel imi da omul peste degete si este chiar a doua oara luna asta cand nu stiu un cuvant.

Gata, ma astampar si nu mai fac.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Over the rainbow
  • Oras:Over the rainbow

Poftim domne ca am fost prinsa repede cu matza in sac, eu care nu barfesc niciodata,ci ma adresez direct si ma simt ca o tzatza :(

Si usor toanta, am fost nevoita sa fac uz de google sa inteleg in ce fel imi da omul peste degete si este chiar a doua oara luna asta cand nu stiu un cuvant.

Gata, ma astampar si nu mai fac.

 

Fii pe pace! :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...