Sari la conținut

Adelina92/ 0734896180


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ma numesc adelina,am 24 de ani sunt din bucuresti, am 1.68cm 70kg ,sunt roscata, sani nr 5 naturali, voluptoasa, sunt o fire sociabila, sunt noua in domeniu, si vreau inpreuna cu voi, sa evoluez in acest domeniu, voi fii atenta la dorintele voastre, si va voi asculta sfaturile, servicile mele sunt urmatoarele sex oral neprotejat cu finalizare orala(daca igiena permite ) sex normal protejat, pretul este de 150ron/h la domiciliu clientului sau la hotel, momentan nu detin locatie ,dar in vitorul apropiat voi avea si locatie, imi cer scz daca am omis ceva? va pup si va astept cu drag sa ne cunoastem. 😚😚😚😚😘😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am inteles multumesc mult ,Pentru sfaturi voi lua in calcul tot ce mi-ai spus. Vreau decat putina intelegere, Pentru ca sunt noua, si in acest orasi si acest domeniu,o prietena miea recomandat acest froum, spunadumi ca este o comunitate, foarte mare si foarte primitoare, si ca sunt multi oameni, care ma pot ajuta.

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna ma numesc adelina,am 24 de ani sunt din bucuresti, am 1.68cm 70kg ,sunt roscata, sani nr 5 naturali, voluptoasa, sunt o fire sociabila, sunt noua in domeniu, si vreau inpreuna cu voi, sa evoluez in acest domeniu, voi fii atenta la dorintele voastre, si va voi asculta sfaturile, servicile mele sunt urmatoarele sex oral neprotejat cu finalizare orala(daca igiena permite ) sex normal protejat, pretul este de 150ron/h la domiciliu clientului sau la hotel, momentan nu detin locatie ,dar in vitorul apropiat voi avea si locatie, imi cer scz daca am omis ceva? va pup si va astept cu drag sa ne cunoastem.

mda, imi plac fetele mai plinute, ia zi draguta, fk oferi?

Link spre comentariu

Locație mami! Locație! Nu ai 150 lei ? Atât costa o chirie pt o zi! Poate si mai puțin!ai ce plm facem? Plecam la drum fără bani?

Pt 150 lei/ora, trebuie să arăți tiplă, chiar dacă ai kg în plus, să oferi servicii f bune! Mă îndoiesc de asta....

Iesi ma in plm noastra 

 Lasa fetele sa lucreze cum au ele chef 

 Nu aveti bani nu mai comentati stati acasa beti o tuica fiarta si faceti laba 

 Saracilor 

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna ma numesc adelina,am 24 de ani sunt din bucuresti, am 1.68cm 70kg ,sunt roscata, sani nr 5 naturali, voluptoasa, sunt o fire sociabila, sunt noua in domeniu, si vreau inpreuna cu voi, sa evoluez in acest domeniu, voi fii atenta la dorintele voastre, si va voi asculta sfaturile, servicile mele sunt urmatoarele sex oral neprotejat cu finalizare orala(daca igiena permite ) sex normal protejat, pretul este de 150ron/h la domiciliu clientului sau la hotel, momentan nu detin locatie ,dar in vitorul apropiat voi avea si locatie, imi cer scz daca am omis ceva? va pup si va astept cu drag sa ne cunoastem.

 Citeste si tu regulamentul si vezi cum se poasteaza un anunt 

 Un topic cu poze ....si UNUL singur 

 Ai deschis si ieri 2 topice.,.....plateste contul si poti posta la rubrica anunturi :)

 Si lasa saracii astia sa comenteze .....

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 Citeste si tu regulamentul si vezi cum se poasteaza un anunt 

 Un topic cu poze ....si UNUL singur 

 Ai deschis si ieri 2 topice.,.....plateste contul si poti posta la rubrica anunturi :)

 Si lasa saracii astia sa comenteze .....

las-o frate ca este incepatore si se vede ca nu are spate ,ca daca avea stia ce si cum

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

M-am gândit ca are un nume fals cu poze or

va multumesc mult la toti ptr sfaturi voi rezolva totul aveti putina rabdare cu mine va rog. Fb da este cu numele meu Adelina Adelina Ada este mai greu de gasit ca abia a fost facut
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...