Sari la conținut

0758950764 cuib cu 2 tigancuse la piata romana (boul rosu)


marian2

Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Vizitat de curand.

Locatie: langa statia de tramvai la piata romana, intr-o curte cu multe spatii comerciale inauntru.

Sunt 2 fete Denisa si Larisa (daca nu ma insel). Denisa e tigancusa, pe la 19 ani, mica de inaltime, poate 2 kilograme in plus, piele iritata putin, sani mici, tari, nici urata nici frumoasa, epilata cu 5 zile inainte. Igiena nota 8.

Eu am fost cu ea.

Locatie: nota 5. In bucatrie pe canapea.

Atitudinea ei: 2, la al 2lea numar "nu mai putea sta". In pimpul actului deschide usa colega, "sa vada daca suntem bine".

Fk nu, oral neprotejat nu, cim nu.

E larga.

Preturi 100 nr, 150 ora.

 

Cealalta, Larisa (sau ceva de genu) e dragutica la fata, ochi frumosi. E grasuta/grasa, sani mari, zambet frumos. Per total arata acceptabil. Mai frumoasa, zic eu, decat cealalta. Nu am stiut ca e si ea acasa, altfel as fi aleso pe ea. Preturi, atitudine nu stiu. Exista si un dormitor, nu stiu daca nu cumva acela il poti folosi cu ea.

 

POZELE SUNT FALSE. Denisa are poze pe net, sunt false, desi seamana, nu arata deloc asa bine ca si cea din pozele false.

Cealalta a zis ca are si ea poze, pe Publi24 (false?)

 

Concluzie: NU RECOMAND. din cauza atitudinii si pentru ca nu arata nici una destul de bine. 50 de lei nr ar merita, dar 100 nr, cat cer ele, NU MERITA.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...