Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Roxana, 25 ani, amanta ta perfecta 0742911988

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
65 raspunsuri in acest thread

#1 crazy_monkey

crazy_monkey

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 8 Postari:
  • Inscris la:
    08 January 2017
  • Reputatie: 31

Postat 16 January 2017 - 09:35 AM

"Buna, sunt Roxana,25ani, noua aparitie la tine in oras!Pozele imi apartin 100%!Eu sunt o tanara open mind, apreciez calitatea, nu cantitatea, imi place bunul simt, discretia si igiena.Daca te simti atras si iti doresti servicii de calitate,masaj de relaxare si erotic, te astept sa stabilim o intalnire intr-o locatie discreta si intima!Ofer domnilor generosi si manierati clipe de relaxare,pasiune si extaz!!!Nu raspund la numar privat!"  Tel. 0742 911 988.

Anticipind vizita, pot sa zic ca descrierea din anunt este congruenta cu atitudinea fetei!

Vizitat ieri dameza. Programare telefonica cu 30 min inainte de vizita. Ajuns in zona, telefonat din nou, raspunde imediat si-mi comunica ultimele detalii despre locatie. Ajuns in apartament nu am avut parte de surprize, in sensul pozitiv, fata este cea din poze, frumusete medie, corp atletic. Asa cum a zis si la telefon, tarifele ar fi 150 - o finalizare, 250 - o ora. Optez pentru a doua varianta si purced la baie ca sa-l improspatez pe junior. 

Prima finalizare am optat sa fie cu un oral neprotejat. Fata se descurca bine, nu foloseste mana, pacat ca nu m-a tinut mai mult junioru, dupa o scurta stimulare am lansat ostasii direct in gurita damezei. Intre numere, eu nefiind foarte sociabil de fire, am optat sa mi se faca un masaj de relaxare. Un mare plus pentru fata, care timp de 15 minute a facut un masaj decent ca sa pot sa-mi revin in forta pentru runda a doua. Deci pentru a doua finalizare am optat pentru normal protejat. O scurta stimulare orala ca sa-l pregateasca de lupta pe junior, pus cauciucul si inceput normalul cu un LOT. Fata se misca bine, isi da staruinta sa te simti bine, ceva incercari din partea ei de a-mi stimula sfarcurile. Continuam normalul cu caprita, cu un view fantastic al funduletului obraznic. Dupa care o pun pe spate si incep sa pompez la greu timp de 30 minute, cu schimbari de ritm, cu sarutari pe gat si sani, timp in care fata gemea frumos. Nu-mi fac mari iluzii ca ar fi gemand real, dar cu siguranta nu erau gemete false exagerate. Asa cum am scris am tot pompat la greu fara ca sa reusesc sa termin a doua oara, nici o stimulare fortata cu mana nu mi-a fost de ajutor. Dameza nu a comentat deloc in tot acest timp, a fost permisiva si s-a conformat la tot ce i-am cerut. Deci nici vorba de fast-fuck, de figuri sau alte tampenii, 250 de leuti lucrati si meritati din plin.

Locatie 8.5: intr-o zona mai retrasa, apartamentul decent cu pat mare, un minus ar fi baia extraordinar de mica cu dus fara cabina chiar linga vasul de toaleta.

Aspect: 8, frumusete medie, sani micuti, in schimb un fundulet foarte fain.

ON: 9, fara atentie la zonele adiacente, in schimb cu CIM.

NP: 8.5, nu comenteaza la pozitii, se contorsioneaza cum ii ceri, accepta sarutari pe corp in schimb pentru o nota mai mare as fi preferat sa se implice un pic mai mult.

AP: n-am intrebat, desi intuiesc ca nu face.

GFE: ma abtin de la nota, fiindca n-am avut nevoie de asa ceva, n-am vizitat-o ca sa stau la povesti cu ea :). Pot doar sa presupun ca cu un tip mai sociabil si afectiv ar fi si ea mai deschisa.

Igiena: 9, probabil merita nota mai mare, insa nu am apucat sa-i cercetez zona intima cu aparatul olfactivo-gustativ.

Masaj relaxare: 9, destul de subiectiv din lipsa de experienta, pot doar sa zic ca mi-a placut.

Pentru mine cu siguranta de revenit.

Imagini atasate:

Aceasta postare a fost editata de crazy_monkey: 16 January 2017 - 09:38 AM

• 10

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 >christian grey<

christian grey

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 217 Postari:
    • Inscris la:
      21 January 2014
  • Reputatie: 255

Postat 16 January 2017 - 10:16 AM

pozele sau link la anunt?

• 0

We aim to please Miss Steele.

#3 >sandubogdan<

sandubogdan

In curs de retragere...

• >Serious Contributor<
    • 323 Postari:
    • Inscris la:
      27 March 2012
  • Reputatie: 494

Postat 16 January 2017 - 10:42 AM

857d20158d3cc6695d3ab7bc838d925a.jpg09614e85f1751ea8c7a07f76525b6628.jpg2dd3c77353c24a920ebd02bbaca60249.jpga86ee701caee955b43101e1bad9ba541.jpg2d35e8552beaa27961934295cb49de27.jpg

• 4

#4 13cunilingus

13cunilingus

VIP Member

• VIP Member
    • 2307 Postari:
    • Inscris la:
      14 April 2015
  • Reputatie: 2294

Postat 16 January 2017 - 10:55 AM

.

Fisiere atasate

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 13cunilingus

13cunilingus

VIP Member

• VIP Member
    • 2307 Postari:
    • Inscris la:
      14 April 2015
  • Reputatie: 2294

Postat 16 January 2017 - 10:56 AM

.

Fisiere atasate

• 0

tumblr_ncql5noNRJ1s6qi3ro1_500.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 >bashar<

bashar

☆☆☆☆☆

• >Serious Contributor<
    • 324 Postari:
    • Inscris la:
      06 April 2012
  • Reputatie: 562

Postat 16 January 2017 - 11:19 AM

Dupa poze, e tipa de aici: http://nimfomane.com...nda-0755702906/

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 crazy_monkey

crazy_monkey

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 8 Postari:
    • Inscris la:
      08 January 2017
  • Reputatie: 31

Postat 16 January 2017 - 07:41 PM

Dupa poze, e tipa de aici: http://nimfomane.com...nda-0755702906/

Ai dreptate, am cautat dupa numar de telefon, insa in acel link are altul. Cu atat mai mult, citind recenziile din link este destul de evident ca este vorba de aceeasi tipa.

Probabil ar trebui sa fac un copy-paste in linkul de mai sus ?!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 dan3381

dan3381

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      29 May 2017
  • Reputatie: 0

Postat 29 May 2017 - 07:30 AM

Sunt din Cluj , si am avut o relatie de fapt 4 in ultimile trei saptamani cu aceasta domnisoara 0742911988, care arata foarte bine, este tanara frumoasa , sani placuti geme cand faci dragoste cu ea, un oral placut, este foarte ok tipa.Locatie curata placuta poti parca usor in zona!, ea este foarte curata.Daca nu-ti raspunde te suna ea inapoi de pe un alt numar>

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 kkmitz

kkmitz

God Of Love

• Membru Premium
    • 2505 Postari:
    • Inscris la:
      27 January 2012
  • Reputatie: 3373

Postat 29 May 2017 - 08:23 AM

Fish fish fish si nu va mai saturati :fish12:fish12:fish12:cop:cop:cop

• 0

Futi...nu futi...vremea pulii trece!!! :blowj0b :iagree

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 dan3381

dan3381

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 3 Postari:
    • Inscris la:
      29 May 2017
  • Reputatie: 0

Postat 30 May 2017 - 06:48 AM

Copilas care te crezi atotstiiuitor  , cei care stiu sa citesca adica cei care consider eu au un IQ peste mediu, nu-i cazul (kmitz) tau desigur stiu sa citeasca ce am scris eu. Eu tot datorita unei recenzii aici m-am dus la ea .Si c-am atat o sa si scriu, poate altii doresc sa incerce mai multe variante, dar la varsta mea nu ma mai intereseaza proble aiurea.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 haroun

haroun

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 868 Postari:
    • Inscris la:
      18 October 2016
  • Reputatie: -438

Postat 30 May 2017 - 12:10 PM

Copilas care te crezi atotstiiuitor  , cei care stiu sa citesca adica cei care consider eu au un IQ peste mediu, nu-i cazul (kmitz) tau desigur stiu sa citeasca ce am scris eu. Eu tot datorita unei recenzii aici m-am dus la ea .Si c-am atat o sa si scriu, poate altii doresc sa incerce mai multe variante, dar la varsta mea nu ma mai intereseaza proble aiurea.

Iar unul cu ortografie si punctuatie de mahala care reproseaza la altii ce nu stie el mai bine.

• -1
    Întrebare: Pasarelele se pupă?
    Răspuns: În general păsărelele se pupă, numai cucul se suge!

#12 shark864

shark864

VIP Member

• Membru Premium
    • 2628 Postari:
    • Inscris la:
      24 August 2015
  • Reputatie: 3025

Postat 30 May 2017 - 02:19 PM

Iar unul cu ortografie si punctuatie de mahala care reproseaza la altii ce nu stie el mai bine.

Altora, nu la alții!!
    Doar profesorii pot corecta!!
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3451 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015
  • Reputatie: 6264

Postat 19 September 2017 - 01:03 PM

Se prezintă Roxana, https://www.publi24....f796d6556.html.
    Trag un ochi dimineață, când îmi savuram cafeaua, peste noile prospături din Cluj, sa vedem dacă apare ceva nou și dau peste anunțul mai sus menționat. O sun, îmi răspunde o voce de femeie, tânără, după accent din sud, mi-a zis ca e din Sibiu, poate acolo a activat dar accentul pare din zona București, puțin grăbită, nu a fost cel mai bun feeling al meu, ii ziceam pas până a zis de Preț 100 ron/ fin, confirmat pozele, dar zona mi-a atras atenția, Al Vaida Voevod. Bun i-am zis ca ajung în 40 de min, ajuns în zonă o sun, dar nu răspunde, în gândul meu, țeapă plm. Am zis ca stau, sfertul academic, plm, sunt mai răbdător, dacă tot am bătut tot Clujul, sigur e cu alt futacios care nu vrea sa plece, înseamnă că îi bună. Văd partea plină a paharului. Într-un final răspunde după vreo 18 minute, bagă duma că nu ne-am înțeles când vii, am zis dăi pace, te revanșezi în pat pentru timpul așteptat. Bine am făcut, cu răbdarea treci și marea, nu? Mai ales la noi în Ardeal

Locația: 9 - Al Vaida Voevod, același apartament cu bateria de la duș defectă, dacă treceți vreun instalator pe acolo, faceți bine și reparați-o, mersi. Apartamentul curat, primit prosop mare alb curat

Aspect :9 - tinerica, frumușică, blondă-vopsit, cam 1,60m, sânii medii naturali frumoși, fundul este bombat, piersicuta curată, fără mirosuri, etc. Mi-a plăcut :)

OP- 8, pentru că e OP, în rest plăcut,mi-a făcut până am oprit-o, cu DT, jucat cu OO-le, am întors să mă joc și eu puțin cu piersicuta ei curată, fără mirosuri.

NP: 9 - nu comentează la poziții, geme, se implică cât de cât, început în misionar, LOT bunicel și finalizat în doggystyle, are un fund bun, e strâmtă. Am luat-o finuț, s-a umezit natural, fără alte geluri.

GFE- 8,5 - cam timidă asa, cred, dar zâmbăreața, plăcută, simpatică, te mângâie, săruta pe corp, FK asa subțire,cu buzele,cred că la următoarea vizită va fi mai bine,

Cadou : 100 RON/fin, am stat cam 50 de minute, din care vreo 20 în mașină =)).

Per total e bine, eu m-ai revin, raport calitate preț foarte bun. Cică a venit din Sibiu de 2 zile și mai sta o perioadă. Face și ON+50 RON

Ciocane tari!!!

Fisiere atasate

• 7

tumblr_n1e6zlzAB01s5p0vso1_500.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 altu2

altu2

Platinum Member (inainte de ... reforma)

• Membru Premium
    • 3467 Postari:
    • Inscris la:
      26 March 2013
  • Reputatie: 5111

Postat 19 September 2017 - 01:46 PM

...

Cadou : 100 RON/fin, am stat cam 50 de minute, din care vreo 20 în mașină =)).

...

Bine ca nu a trebuit sa cotizezi extra si pentru timpul ala petrecut in masina.

P.S.: inteleg ca nu regreti ca nu a fost teapa si nu ai putut bea cafeaua de "dimineata" cu Corinuta.

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#15 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3451 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 19 September 2017 - 01:55 PM

P.S.: inteleg ca nu regreti ca nu a fost teapa si nu ai putut bea cafeaua de "dimineata" cu Corinuta.

Nu regret că am așteptat în mașină, mi-a plăcut tipa, dar trebuie sa avem grijă cu programările.
    La Corinuta merg direct cu cafeluta, poate se trezește de la mirosul cafelei, mai repede, nu după 14:00 =))

Aceasta postare a fost editata de anymatoru: 19 September 2017 - 02:10 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#16 >bashar<

bashar

☆☆☆☆☆

• >Serious Contributor<
    • 324 Postari:
    • Inscris la:
      06 April 2012

Postat 19 September 2017 - 03:18 PM

Mai are 2 topice: http://nimfomane.com...nta-ta-perfecta si http://nimfomane.com/forum/topic/79422-blonda-0755702906

• 3

#17 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3451 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 19 September 2017 - 03:30 PM

Mai are 2 topice: http://nimfomane.com...nta-ta-perfecta si http://nimfomane.com...onda-0755702906

Vezi de ce e important sa treci numărul de telefon în titlu, corect, fără spații,etc.Funcția de căutare nu mi-a găsit cele doua topice după numărul de telefon.
    Mersi
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 altu2

altu2

Platinum Member (inainte de ... reforma)

• Membru Premium
    • 3467 Postari:
    • Inscris la:
      26 March 2013
  • Reputatie: 5111

Postat 19 September 2017 - 04:59 PM

Vezi de ce e important sa treci numărul de telefon în titlu, corect, fără spații,etc.Funcția de căutare nu mi-a găsit cele doua topice după numărul de telefon.
    Mersi

Asa anymatoru-le, trage-i de urechi ca merita pe deplin.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#19 >bashar<

bashar

☆☆☆☆☆

• >Serious Contributor<
    • 324 Postari:
    • Inscris la:
      06 April 2012

Postat 20 September 2017 - 11:19 AM

Nu stiu cum cautati voi, dar eu cu search-ul dupa numar le-am gasit dupa ce am recunoscut o poza :) 

Mi-e lene sa fac un screenshot si sa-l pun, tre' sa ma crezi pe cuvant 

Search Results
    Your search for the term 0742911988 returned 3 results

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#20 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3451 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 20 September 2017 - 11:48 AM

Nu stiu cum cautati voi, dar eu cu search-ul dupa numar le-am gasit dupa ce am recunoscut o poza :) 
    Mi-e lene sa fac un screenshot si sa-l pun, tre' sa ma crezi pe cuvant 

Search Results
    Your search for the term 0742911988 returned 3 results

Ai dreptate, cred că am folosit versiunea mobile, care mai dă greș, pe versiunea desktop merge. Folosesc doar mobilul pentru forum.
    Oricum e de vizitat la 100 RON :)
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

4 useri citesc topicul

2 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi