Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Roxana, 25 ani, amanta ta perfecta 0742911988

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
64 raspunsuri in acest thread

#21 thekiller

thekiller

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 39 Postari:
  • Inscris la:
    22 June 2017
  • Reputatie: 21

Postat 17 October 2017 - 10:34 PM

Salutare dragi colegi , astazi am avut marea placere sa merg la roxana o tipa suuuper ok , inainte sa incep sa descriu cum a fost la ea va las si alt topic aici pentru a nu avea alte discutii." http://nimfomane.com...cta-0742911988/ " Bun sa incepem actiunea.. mi-am facut programare la roxana inainte cu o ora si ceva, ajung la ea cu mici dificultati din cauza mea pentru ca am gresit ceva.. dar nui bai :)) bun , ajung la ea si imi deschide usa o blonda frumoasa cu un corp superb pentru mine , deci cand am vazuto am ramas uimit sa vad ce fund frumos avea , sanii erau si ei foarte frumosi, nu extraordinar de mari dar pentru mine au fost perfecti. Facem cunostinta, stam 10 secunde de povesti si am fugit direct la dus. Baia este destul de mica dar e curata cu mai multe prosoape curate pe care ti'le da ea. Pe cand am iesit din dus roxana era deja dezbracata si ma astepta la "bar" , imi spune care sunt tarifele si am inceput treaba, pentru inceput am ales un masaj de relaxare de aproximativ 5 minute bune care a fost executat bine, dupa ce terminam cu masajul am zis sa incercam un 69 fara prezervativ de durata medie dar foarte bun atenta la OO si fara graba , pasarica ei era absolut fenomenala, mirosea extrem de frumos si era foarte catifelata/fina la atingere, dupa ce terminam treaba asta vine ea deasupra si incepe distractia adevarata , se misca foarte bine si geme frumos, dupa cateva minute oboseste si schimbam pozitia in caprita din picioare la care am stat cel mai mult , acolo a gemut 98% pe bune , finalizat "glorios" pe sanii :D sunt de parere ca nu avea rost sa scriu mai multe despre cum a fost pentru ca se lungeste povestea foarte mult.. notele fiin urmatoarele.. oral n- 9. Np-9,5 ii dadeam 10 daca facea ea mai multe. Igiena-10* este foarte curat la ea in locatie dar si ea are un 10 cu doua **. Motivul pentru care am deschis un nou topic este faptul ca are alte poze mai avantajoase pentru ea. https://www.publi24....7f796d6556.html Eu o recomand cu cea mai mare placere si eu cu siguranta o sa revin saptamana asta la ea.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 altu2

altu2

Platinum Member (inainte de ... reforma)

• Membru Premium
    • 3460 Postari:
    • Inscris la:
      26 March 2013
  • Reputatie: 5109

Postat 17 October 2017 - 11:11 PM

Salutare dragi colegi , astazi am avut marea placere sa merg la roxana o tipa suuuper ok , inainte sa incep sa descriu cum a fost la ea va las si alt topic aici pentru a nu avea alte discutii." http://nimfomane.com...cta-0742911988/ " ...

...

Motivul pentru care am deschis un nou topic este faptul ca are alte poze mai avantajoase pentru ea. https://www.publi24....7f796d6556.html Eu o recomand cu cea mai mare placere si eu cu siguranta o sa revin saptamana asta la ea.

Io sper ca esti om serios, adica om, adica nu pestisor (ca peste nu ai cum a fi, ca esti asa, mai ... subtirel, intelegi sper).

Pai mai nene, ai gasit anunt nou, cu poze "mai avantajoase"?

Foarte bine, bravo tie, pune-le pe topicul pe care fata il avea deschis anterior.

Pentru niste poze "mai avantajoase" te-ai gandit tu sa-i deschizi topic nou si sa trantesti o recenzie cu note de "magna cun laude"?

Tu vorbesti serios, si ai pretentia ca noi sa credem spusele tale?

P.S.: era mai simplu daca spuneai ca nu esti in stare sa atasezi niste poze, dadea mai bine pentru tine.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 thekiller

thekiller

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 June 2017

Postat 17 October 2017 - 11:23 PM

Daca ma crezi bine daca nu iara e bine.. in legatura cu ce ai spus.. la pescuit imi place sa merg dar sa fiu eu pestele... :))) am deschis topic nou pentru ca multi posibil sa nu stie de ea si mi se pare super ok fata.. si in al 2-lea rand daca vrei iti postez cate poze vrea muschiul tau doar asa sa dai tu bine de data asta ;)
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3448 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015
  • Reputatie: 6257

Postat 18 October 2017 - 10:52 AM

Atașez eu pozele noi (de pe mobil le atașez) și se poate uni cu topicul http://nimfomane.com...cta-0742911988/

Fisiere atasate

• 5

tumblr_n1e6zlzAB01s5p0vso1_500.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >blackberry6969<

blackberry6969

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 607 Postari:
    • Inscris la:
      09 May 2012
  • Reputatie: -1

Postat 24 October 2017 - 08:38 AM

da da e buna

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 junior_doctor

junior_doctor

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 32 Postari:
    • Inscris la:
      12 May 2012
  • Reputatie: 11

Postat 10 December 2017 - 05:53 PM

Am fost acum catevaq saptamani.

Nu eram curios decat de un ON. 

Locatie: Alexandru Vaida Voievod, curat, baie cu prosoape curat. Miroase un pic a fum

Dameza: Aspect placut, ingrijit, sani micuti si fermi, fund misto. Pozewle sunt clar ale ei.

Actiune: exact ce am vrut, adica un oarl

Pret 100. Foarte bun raport pre-calitate.

Voi reveni cand sunt din nou in CLuj

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3448 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 10 December 2017 - 07:29 PM

Se poate unii cu http://nimfomane.com...cta-0742911988/ Mersi!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 >cristineze<

cristineze

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 224 Postari:
    • Inscris la:
      03 May 2012
  • Reputatie: 442

Postat 10 December 2017 - 07:56 PM

http://nimfomane.com...nda-0755702906/

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 macavei_1234567

macavei_1234567

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 174 Postari:
    • Inscris la:
      04 July 2011
  • Reputatie: 9

Postat 15 December 2017 - 02:45 PM

Fost si eu la domnisoara acum de cateva zile !

Locatia capatul lui 3.. pe Vaida voievod.

Locatie oki apartament oki.

Singura in locatie  100% apartament doar cu o camera bloc nou ::):)!

Actiunea nu a fost ceva iesit din comnum 

Supt fara prezervativ fara efecte speciale, normal pe urma fara degete in pizda sau altceva am fost atentionat dar bagat si futut in ori ce pozitie nu a comentat!  Nimika!

Aspect oki este bunicica , are pzida futabila , carne mai moale, fund bun de bagat in el, per total raport calitate pret 100 ron finalizarea 20 min a fost oki,sa zic asa in rest fata comnicativa si cam atat! 

Nu zic nu poate o sa o mai fut odata la 100 de lei!

• 5

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 coaie flocoase

coaie flocoase

VIP Member

• VIP Member
    • 1038 Postari:
    • Inscris la:
      30 November 2017
  • Reputatie: 4

Postat 17 December 2017 - 06:47 AM

fund bun de bagat in el, per total raport calitate pret 100 ron finalizarea

Nu zic nu poate o sa o mai fut odata la 100 de lei!

100 cu anal cu tot?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 thekiller

thekiller

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      22 June 2017

Postat 17 December 2017 - 07:20 AM

Nu cred ca face anal..
    • 0

#32 mihu

mihu

serios contributor

• VIP Member
    • 1428 Postari:
    • Inscris la:
      30 December 2011
  • Reputatie: 74

Postat 17 December 2017 - 08:47 PM

Buna! Am ajuns astazi la domnisoara.Locatia este udor de gasit, curat cu toare utilitatile, baia ok din punctul meu de vedere.Domnisoara este cea din poze, pe gustul meu, sani medii foarte frumosi, fata si ochii mi-au placut in mod deosebit.Atitudinea de asemenea a fost pro client, am fost sernit cu suc, apa, cafea, tigara.Am fost interesat de oral , care a fost neprotejat,adanc cu saliva si atentie la zonele limitrofe...Prezenta placuta, am stat o ora si m-am simtit foarte bine!Am sa revin cu siguranta pentru ca merita!Roxana, daca citesti, iti doresc sarbatori fericite,tot binele din lme si sper sa ne revedem in ianuarie cu am vorbit !Te pup!
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 mihu

mihu

serios contributor

• VIP Member
    • 1428 Postari:
    • Inscris la:
      30 December 2011

Postat 18 December 2017 - 08:27 AM

Era sa uit nota:10
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3448 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 18 December 2017 - 08:40 AM

Era sa uit nota:10

Eu zic să lași un loc de bună ziua, dacă înțelegi. Cadoul cât a fost cu ON și o oră? 300?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 mihu

mihu

serios contributor

• VIP Member
    • 1428 Postari:
    • Inscris la:
      30 December 2011

Postat 18 December 2017 - 09:36 AM

Nu,250 am platit.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#36 mihu

mihu

serios contributor

• VIP Member
    • 1428 Postari:
    • Inscris la:
      30 December 2011

Postat 24 December 2017 - 05:57 PM

Craciun Fericit !!!Sarbatori Frumoase!!!Sper sa ne revedem in curand !!!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#37 macavei_1234567

macavei_1234567

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 174 Postari:
    • Inscris la:
      04 July 2011
  • Reputatie: 9

Postat 27 December 2017 - 01:43 PM

Dragi colegi nu vreau sa fiu rautacios am lasat un coment mai sus pe 16 decembrie, cand am fost la domnisoara Roxana si am si detaliiat mai sus oral fara prezervativ normal cu prezervativ,

Sincer m-am ales cu o infectie uinara cadou de sarbatori :):) cred ca am bagat 10 zile antibiotic,,, recomandarea medicului. 

Nu dupa capul meu dar nu stiu sigur daca de la ea sau de la domnsioara Care este in  linkul urmator am fost la amndoua la diferenta de 1 zi doua,,,posibil,,,,http://nimfomane.com...hot-0754940163/ nr tel 

0754940163,

Tin sa prezizez ca doamna Fuking hot nu mi-a facut oral neprotejat,,, nu stiu ce sa zic ori de la una oi de la alta,,,stie pula mea dar sincer am bagat la antibiotic de mi-o iesit pe urechi si am baut 20 de litri de ceai antiseptic,,, am bagat si vreo 600 de lei analize si acum dupa asta mai tre sa bag vreo 300 dupa tratament,,, cadou de sarbatori,,,am sa pun acest coment si la domnisoara cealalta pe pagina daca e ceva in neregula sa ma anunte moderatorul Multumesc!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#38 anymatoru

anymatoru

Enjoy the Game

• VIP Member
    • 3448 Postari:
    • Inscris la:
      31 July 2015

Postat 27 December 2017 - 05:06 PM

Dam sa pun acest coment si la domnisoara cealalta pe pagina daca e ceva in neregula sa ma anunte moderatorul Multumesc!

E foarte bine că ne-ai informat, din cauza aceasta e forumul. BTS-uri sunt multe, când mergem la ele e ca la ruleta rusească, analizele sunt foarte importante să le facem, cât mai des, și orice ni se pare suspect să facem un control, mai ales cei cu familii, majoritatea se pot trata foarte rapid dacă sunt diagnosticate din timp, Doamne mulțam că încă nu am nimerit cartușul, o simplă candidoza, pe care am tratat-o cu o pastilă și unguent, în două zile mi-a trecut.
    Însănătoșire grabnică!

Aceasta postare a fost editata de anymatoru: 27 December 2017 - 05:08 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#39 plvoda

plvoda

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 60 Postari:
    • Inscris la:
      14 June 2017
  • Reputatie: 15

Postat 27 December 2017 - 05:20 PM

E foarte bine că ne-ai informat, din cauza aceasta e forumul. BTS-uri sunt multe, când mergem la ele e ca la ruleta rusească, analizele sunt foarte importante să le facem, cât mai des, și orice ni se pare suspect să facem un control, mai ales cei cu familii, majoritatea se pot trata foarte rapid dacă sunt diagnosticate din timp, Doamne mulțam că încă nu am nimerit cartușul, o simplă candidoza, pe care am tratat-o cu o pastilă și unguent, în două zile mi-a trecut.
    Însănătoșire grabnică!

Pot sa te intreb la cat timp si unde va faceti analizele ? scuze de off topic

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#40 itguru

itguru

serios contributor

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 103 Postari:
    • Inscris la:
      14 September 2012
  • Reputatie: 99

Postat 27 December 2017 - 05:23 PM

Dragi colegi nu vreau sa fiu rautacios am lasat un coment mai sus pe 16 decembrie, cand am fost la domnisoara Roxana si am si detaliiat mai sus oral fara prezervativ normal cu prezervativ,

Sincer m-am ales cu o infectie uinara cadou de sarbatori :):) cred ca am bagat 10 zile antibiotic,,, recomandarea medicului. 

Nu dupa capul meu dar nu stiu sigur daca de la ea sau de la domnsioara Care este in  linkul urmator am fost la amndoua la diferenta de 1 zi doua,,,posibil,,,,http://nimfomane.com...hot-0754940163/ nr tel 

0754940163,

Tin sa prezizez ca doamna Fuking hot nu mi-a facut oral neprotejat,,, nu stiu ce sa zic ori de la una oi de la alta,,,stie pula mea dar sincer am bagat la antibiotic de mi-o iesit pe urechi si am baut 20 de litri de ceai antiseptic,,, am bagat si vreo 600 de lei analize si acum dupa asta mai tre sa bag vreo 300 dupa tratament,,, cadou de sarbatori,,,am sa pun acest coment si la domnisoara cealalta pe pagina daca e ceva in neregula sa ma anunte moderatorul Multumesc!

Salut,

Din cate stiu infectiile urinare nu se transmit pe cale sexuala (la barbati), mai ales ca ai facut sex protejat, iar de la oral nicio sansa. Se transmit eventual prin folosirea prosoapelor in comun, in cazul in care prosopul primit a fost ud trebuia sa-l refuzi!

Infectiile urinare nu fac parte din categoria BTS.

Infectiile urinare la femei se pot transmite pe cale sexuala (ma refer aici la bacterii) in cazul in care se trece de la anal la normal fara schimbarea prezervativului!

Aceasta postare a fost editata de itguru: 27 December 2017 - 05:29 PM

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi