Sari la conținut

a dat cineva pe la divele astea din oras???


Postări Recomandate

  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

Cine sa fie dispus de sume colosale pentru ,,dive'' , te uiti un pic cu cine stai de vorba, mirceasex si alti useri , care de fapt sunt tot el fustratul, care se baga singur in seama ca nu il baga nimeni ? Si acuma va incepe ,,ploaia '' cu injuraturi. Dai ,ca altceva oricum nu poti.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Sunt greu de abordat respectivele şi oricum nu cred să fie atât de proaste să se fută cu oricine pentru 200-300 lei.Mai ales că sunt cunoscute,sunt unele care au lucrat în alte zone.Trebuie să fii din anturajul lor,să ai puţină vrăjeală şi să dispui şi de cash :)) Eu numai la una dintre ele am reuşit să merg,dar nu în Oradea,care nu mai lucrează de ceva vreme (din câte am auzit).

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Eu cu multe " dive" am avut tangente ( sex) acuma cativa ani cand nu erau asa cunoscute... dar din cate stiu, ca sa poti sa ajungi cu ele in pat direct e destul de greu... in sensul ca doar pentru sume mari ( 2-3-400 euro) te-ar baga in seama asa dintr-o data fara sa le cunosti. In schimb poti sa ajungi la ele in pat daca intri in anturajul lor ( daca ai o masina de cateva mii si iti fluturi cheia pe langa nasul lor in mod cert vei avea sansa sa vorbesti cu ele), iar dupa aceea trebuie doar sa cheltui cu ele, restaurante, cluburi, etc. Ce spun acuma mi-a spus un prieten care a incercat-o pe doua dintre " dive " si exact asa a procedat. Acuma nu stiu daca le intereseaza in principal si aspectul fizic...

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

 

 

Dinamika am auzit si eu ca merge pe 500 de eur

Asta e vrăjeală.Multă lume vorbeşte aiurea.

 

Eu cu multe " dive" am avut tangente ( sex) acuma cativa ani cand nu erau asa cunoscute... dar din cate stiu, ca sa poti sa ajungi cu ele in pat direct e destul de greu... in sensul ca doar pentru sume mari ( 2-3-400 euro) te-ar baga in seama asa dintr-o data fara sa le cunosti. In schimb poti sa ajungi la ele in pat daca intri in anturajul lor ( daca ai o masina de cateva mii si iti fluturi cheia pe langa nasul lor in mod cert vei avea sansa sa vorbesti cu ele), iar dupa aceea trebuie doar sa cheltui cu ele, restaurante, cluburi, etc. Ce spun acuma mi-a spus un prieten care a incercat-o pe doua dintre " dive " si exact asa a procedat. Acuma nu stiu daca le intereseaza in principal si aspectul fizic...

 

Şi eu aceeaşi chestie am spus-o.Ca să te fuţi cu una din astea,de multe ori spargi mai mult de 300-400 de euroi :)

Link spre comentariu
  • Oras:Grosswarden
  • Oras:Grosswarden

Dinamika am auzit si eu ca merge pe 500 de eur

Mi se pare si 100 mult, ca nu e o frumusete rupta din rai, deloc, si la cat dildo si-a bagat in anus, a se vedea in fimele postate pe net, nu merita osteneala, in schim eu am avut peronal ''boala'' pe GB, care nu mai presteaza, canta .

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Mi se pare si 100 mult, ca nu e o frumusete rupta din rai, deloc, si la cat dildo si-a bagat in anus, a se vedea in fimele postate pe net, nu merita osteneala, in schim eu am avut peronal ''boala'' pe GB, care nu mai presteaza, canta .

 

  Azi am vazut si eu niste videoclipuri cu ea de la o nunta sau un banchet.. cred ca si-a ratat cariera cu muzica populara :))

  • Like 3

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

  Azi am vazut si eu niste videoclipuri cu ea de la o nunta sau un banchet.. cred ca si-a ratat cariera cu muzica populara :))

nu de alta da eu,adrian10 si vasile9876 nu avem curaj sa mergem la ea si am zis ca te lasam pe tn sa o testezi..spor sa ai :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Mi se pare si 100 mult, ca nu e o frumusete rupta din rai, deloc, si la cat dildo si-a bagat in anus, a se vedea in fimele postate pe net, nu merita osteneala, in schim eu am avut peronal ''boala'' pe GB, care nu mai presteaza, canta .

Gb aia chiar e buna,la ce preturi se futea aia?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...