Sari la conținut

Postări Recomandate

Disponibila pentru programari.

ma bucur ca esti disponibila pt programari :) :) :) eram gata sa te sun dar am vazut pe ultima suta ca oralul e protejat , pacat esti tare apetisanta . curaj si succes . muta bafta fata draga

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Cristina nu este cu siguranță o fată pentru cei care aleg produsul după cât de epatant este ambalajul,dar cei care vor trece peste acest aspect vor avea plăcuta surpriză de a găsi un produs foarte bun!

Asta este părerea mea în urma experienței avute!

Dacă mai era și OWO, ehe he....

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cristina nu este cu siguranță o fată pentru cei care aleg produsul după cât de epatant este ambalajul,dar cei care vor trece peste acest aspect vor avea plăcuta surpriză de a găsi un produs foarte bun!

Asta este părerea mea în urma experienței avute!

Dacă mai era și OWO, ehe he....

Cristina nu este cu siguranță o fată pentru cei care aleg produsul după cât de epatant este ambalajul,dar cei care vor trece peste acest aspect vor avea plăcuta surpriză de a găsi un produs foarte bun!

Asta este părerea mea în urma experienței avute!

Dacă mai era și OWO, ehe he....

Te pup
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va spun povestea mea de acum cateva zile.

 

Sun si ma programez cu 40 de minute inainte.

Ajung cu 15 minute mai devreme si sun. Imi spune ca "m-am ocupat" si o rog sa imi dea un beep cand se elibereaza.

Deja mi se cam dusese cheful gandindu-ma ca sta cu mine de vorba si cu pula in cur si probabil ala se uita ca prostu'...

Dupa 30 de minute de asteptare, timp in care beep-ul nu a mai venit, am fost la altcineva tot in zona - programare in 3 minute.

 

Spor dar eu nu mai calc pe acolo. Ideea frustranta e ca a trebuit sa plec mai devreme de la munca, sa inventez motive, PLM...

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Ba a ti innebunit cum draqu sa astepti la asta 30de min . Bn va face ca va duce ti la toate galetile in plm ca asta merita sa te plateasca sa o futi si voi stati la rand ? Ce va atrage la ursii astia polari ca tare sunt curios

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hai sa va spun povestea mea de acum cateva zile.

 

Sun si ma programez cu 40 de minute inainte.

Ajung cu 15 minute mai devreme si sun. Imi spune ca "m-am ocupat" si o rog sa imi dea un beep cand se elibereaza.

Deja mi se cam dusese cheful gandindu-ma ca sta cu mine de vorba si cu pula in cur si probabil ala se uita ca prostu'...

Dupa 30 de minute de asteptare, timp in care beep-ul nu a mai venit, am fost la altcineva tot in zona - programare in 3 minute.

 

Spor dar eu nu mai calc pe acolo. Ideea frustranta e ca a trebuit sa plec mai devreme de la munca, sa inventez motive, PLM...

Dragul meu daca esti domnul care sia facut programare ptr la ora 17 si ai venit mai devreme in privinta la beep tiam dat la 16 57 asa ca niciodata nu cred ca ai ast atata timp la mine in fine fiecare e liber sa scrie ce vrea .
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ba a ti innebunit cum draqu sa astepti la asta 30de min . Bn va face ca va duce ti la toate galetile in plm ca asta merita sa te plateasca sa o futi si voi stati la rand ? Ce va atrage la ursii

astia polari ca tare sunt curios

Pacat ca nu ne arati cum esti tu tare curioasa as fi daca eu sunt urs nu pot sa ma exprim in privinta ta si nici numi doresc tineti comentarile ptr tine nu jicni daca n ai ce face uitate pe siteuri in continuare si fati o frumoasa laba si lasai pe alti sasi faca treaba
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Ai 2 calitati si prima este ca esti urata dar urata rau si a 2 a mai esti si agramata . Nici sa o sugi nu stii nici sa scrii .. lasa ne ursule si du te de aici ca tu m ai lipseai din Bucuresti. Du te in barlogul tau du te du te n ......

  • Like 2
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Dragul meu daca esti domnul care sia facut programare ptr la ora 17 si ai venit mai devreme in privinta la beep tiam dat la 16 57 asa ca niciodata nu cred ca ai ast atata timp la mine in fine fiecare e liber sa scrie ce vrea .

 

Beep-ul nu a venit. La 17:15 am sunat la o vecina tot de la Dristor 2 si am urcat in 3 minute la ea.

La 16:45 am sunat si mi-ai spus ca "te-ai ocupat". Mai bine las-o asa, nu mai insista!

Am zis sa astept fix 30 de minute, cam cat se sta la o finalizare.

Link spre comentariu

Ai 2 calitati si prima este ca esti urata dar urata rau si a 2 a mai esti si agramata . Nici sa o sugi nu stii nici sa scrii .. lasa ne ursule si du te de aici ca tu m ai lipseai din Bucuresti. Du te in barlogul tau du te du te n ......

A venit primavara si se iese de la hibernare! La prima nu ma bag dar cu gramatica ai perfecta dreptate!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...