Sari la conținut

Beatrice masaj 0799966053


beatrice4u

Postări Recomandate

Asa e!

Dar am scris repede si cu spume!

Cand vad atata drama pentru un rahat ma ia groaza.

Cata frustrare trebuie sa existe sa desfiintezi o maseuza pt ca nu stii sa te simti bine?!

Bai nene,parca era legat si tinut cu forta.

Eu daca ma duc undeva si vad ca ceva nu e ok, cer in plm banii inapoi si ma car.

Si daca iau un produs de pe net si ce ajunge nu e e ce era pe site dau retur si gata. Nu fac drama pana cade netul!

Si apoi Beatrice dupa ce a vazut recenzia s-a oferit in privat sa ii ofere omului o alta sedinta gratis pentru revansare sau banii inapoi. Daca sustine ca nu i-a placut delic,inteleg ca nu ar mai repeta. Te duci in plm si iti iei banii,daca tot s-a oferit sa ti-i dea ( hai sa moara Jean,cate fete dau banii inapoi ?) si inchei circul.

De parca acum ai pus stapanire pe viata fetei si pe topic si pe tot

Thuaoamneeee !!

Cata drama...

A fost un masaj in plm,nu operatie pe creier,da-te incolo!

 

 

Daca el nu vrea, as vreau eu sedinta aia moca :))) ii povestesc eu dupa aceea cum a fost

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Mai bine nu. Cine stie ce recenzie iti face.

Poate cine stie ce recenzie ii fac eu!

Ps: eu nu i-am contestat recenzia. Ce a fost acolo stiu doar ei.

Pe mine drama de dupa recenzie m-a scos din sarite.

Ok,ai zis recenzia,bun. N-a fost sa fie...

Dar viata merge inainte! Doar nu ramai frustrat un secol pe topic dupa bombonica pe care ai scapat-o ca prostu din gura ( inchide gura ca nu esti schizoid) si apoi te plangi ca nu mai ai ce suge.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Beatrice4U ,

 

Eu am doua doleante...

1.Sa pui poze reale cu tine...

2.Pe mine ma primesti pe acolo , in micutul templu al masajului ?

Sper ca s-au mai linistit spiritele si karmele isi urmeaza cursul normal..

Oricum eu respect strict regulile casei si fac sau nu recenzie ( serioasa si fara exagerari si tromboane ); sint educat si civilizat.

Ai de unde lua referinte , stii tu mai bine ( colega ta ).

Ce zici , imi faci bucurie pentru cele doua doleante ?

 

Multumesc si succes maxim !

Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

pentru ca sunt adeptul masajului erotic si pentru ca pe Randunica nu am mai prins-o de cate ori am incercat sa ajung la ea, iata-ma ajuns la Beatrice. Am mers pe mana Randunicii de cateva ori si am avut incredere si de aceasta data. Alegerea a fost cat se poate de buna.

Sa va povestesc si despre intalnire.

Despre locatie stiam unde este, curatenia este pe deplin si de ajuns m-am obisnuit sa imi fie usor.

Beatrice m-a intampinat imbracata intr-un body negru, desculta (un minus aici, as fi preferat niste toculete, dar completeaza ca este o femeie inalta). S-au facut prezentarile, am fost poftit la dus si apoi s-au desfasurat ostilitatile. Tind sa cred ca pozele ei sunt reale dar probabil de mai de mult, ca nu pare asa de supla si in realitate. Insa nu va ganditi ca este grasuta, nici pe departe, Mai degraba are alura atletica si pare un pic cam excesiva cu programul la sala. I-ar prinde bine si un program la solar.E cam alba la piele. Noroc ca vine vara si are timp sa se coloreze cat de cat (sau sa se arda, dupa cum vrea).

Beatrice fizic este foarte placuta si are tot ce ii trebuie unei femei. E adevarat ca eu iubesc mai mult genul superskinny, dar tot m-am simtit bine cu ea. Este bruneta cu parul lung si foarte negru.

Serviciile au fost bunicele, am avut si timp sa ne desfasuram, am stat putin peste doua ore impreuna, am socializat, am glumit. Nu este foarte vorbareata dar participa proclient in toata sedinta. Mssaj de relaxare bun spre foarte bun. Erotic bunicel si el cu tot felul de chitibusuri si metode excitante. Intradevar este o fire ceva mai introvertita insa nu este rece sau sictirita. Cel putin cu mine nu a fost. Mai cred ca unii nu stiu sa se simta bine in pielea lor si nici nu stiu sa faca o femeie sa se simta bine alaturi de ei. Pentru mine a fost o experienta de repetat, cu siguranta. Este adevarat ca nu o pot incadra la superlativ si nici in top 5 experiente, insa nici la vreuna de evitat.

Notele mele pentru experienta cu Beatrice, la care voi reveni cu siguranta sunt urmatoarele:

Aspect fizic 8

Curatenie fata 10

curatenie locatie 10

masaj de relaxare 8

body si erotic 8

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

auzi madamo, hai sa malurim situatia, bine???

 

In I rand, ceea ce am vb cu ea in privat, a ajuns la tine si apoi la tot forumul - in mod normal m-ar fi deranjat acest aspect, dar de data asta nu, pt ca vreau sa o lamurim

 

2. ea mi-a scris in privat pe 31.03 la ora 07.02. Ziua urmatoare cand am intrat, am scris aici (01.04 la ora 01.29), fara sa vad mesajul in privat de la ea, iar ulterior cand l-am vazut, i-am raspuns si ei la 02.58, tot pe 01.04. DIN ACEL MOMENT, RESPACTAND-O CA OM PT CARACTERUL DOVEDIT, NU AM MAI SCRIS NIMIC AICI, NICI PRO SI NICI CONTRA. Deci care este problema ta pana la urma???

 

Dupa parerea ta, am gresit - daca scriam aici si acolo in paralel, asa ar fi si fost - super gresit. Dar exista o logica a evenimentelor pe care te rog sa o urmaresti. Dupa parerea mea si eu traiesc dupa parerile mele, ma pot privi dim in oglinda, fara sa ma simt prost sau rusinat.

 

Si cu asta, tot ce mai este de zis vis-a-vis de aceasta problema, o voi discuta DOAR in privat. 

 

Succes(-uri) marete tuturor si Iepurasul sa va aduca ceea ce va doriti si aveti nevoie

Mr. Oki..................oki.doky???

las-0, frate, n a fost bagata in seama si se agita si ea nitel....ma intreb daca exista vreun psihiatru deajuns de bun s-0 vindece pe isterica asta.....

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok. Sa incepem! sunat in jurul orei 14 discutat la telefon toate detaliile, fata foarte amabila si explicita. Am cerut programare si am intrebat-o daca e ok sa o sun cu 30 min inainte, ea raspunde si citez" daca vrei putem face programare si acum" eu ii spun ok. Stabilim pentru ora 16. Culmea ca acum urmează partea cea mai interesanta ea imi spune "te rog daca apare ceva sa imi dai sms" eu ii spun ca ok dar nu va Fi cazul.

 

Mă îndrept tocmai din baneasa către titan, înjurat pe drum din pricina traficului dar consolandu-ma cu gândul că ma asteapta o ora de relaxare.

 

Ajung la 15.51 si sun si sun, sun din 6 in 6 min gandindu-ma ca are client. Si ma urc in plm in masina la 16.15 si plec inapoi acasa.

 

 

Nu am cuvinte.

 

http://i.imgur.com/PQM06kW.png

 

Orele la care am sunat.

 

Ziua Buna!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

probabil ca facea dragoste colega ta

Nu stiu ce facea ca nu eram acolo.

Dar e posibil,nu te contrazic

O fi fost prea implicata :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Crede-ma ca nu e amuzant, se putea evita tot circul cu un singur mesaj, inteleg ca e prietena ta si ca incerci sa desensibilezi situatia dar pot sa spun ca frecventez mai multe saloane de masaj si mai multe servicii din domeniu si rar mi s-a intamplat sa nu isi tina programariile, imi place si cred ca nu frecventez persoanele de tip fast fuck, de duzina, fara cuvant.  Nu incerc sa ma transform intr-o victima dar eu cand gresesc, recunosc. 

Ziua buna!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Crede-ma ca nu e amuzant, se putea evita tot circul cu un singur mesaj, inteleg ca e prietena ta si ca incerci sa desensibilezi situatia dar pot sa spun ca frecventez mai multe saloane de masaj si mai multe servicii din domeniu si rar mi s-a intamplat sa nu isi tina programariile, imi place si cred ca nu frecventez persoanele de tip fast fuck, de duzina, fara cuvant.  Nu incerc sa ma transform intr-o victima dar eu cand gresesc, recunosc. 

Ziua buna!

te cred si te inteleg.

zi buna si tie!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti Titan
  • Oras:Bucuresti Titan

Crede-ma ca nu e amuzant, se putea evita tot circul cu un singur mesaj, inteleg ca e prietena ta si ca incerci sa desensibilezi situatia dar pot sa spun ca frecventez mai multe saloane de masaj si mai multe servicii din domeniu si rar mi s-a intamplat sa nu isi tina programariile, imi place si cred ca nu frecventez persoanele de tip fast fuck, de duzina, fara cuvant.  Nu incerc sa ma transform intr-o victima dar eu cand gresesc, recunosc. 

Ziua buna!

Buna!

Te rog sa ma scuzi. Am fost la Auchan sa mananc ceva si am uitat telefonul pe masa cand am plecat. Am realizat cand m-am intors in locatie ca nu il am  si m-am intors dupa el dar nu l-am mai gasit. Pana am ajuns la reprezentanta si am cumparat alt telefon si alt sim ...

Imi dau seama ca a fost un moment neplacut si imi cer scuze inca o data.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna!

Te rog sa ma scuzi. Am fost la Auchan sa mananc ceva si am uitat telefonul pe masa cand am plecat. Am realizat cand m-am intors in locatie ca nu il am  si m-am intors dupa el dar nu l-am mai gasit. Pana am ajuns la reprezentanta si am cumparat alt telefon si alt sim ...

Imi dau seama ca a fost un moment neplacut si imi cer scuze inca o data.

 

ce masa costisitoare ai luat

Link spre comentariu

Crede-ma ca nu e amuzant, se putea evita tot circul cu un singur mesaj, inteleg ca e prietena ta si ca incerci sa desensibilezi situatia dar pot sa spun ca frecventez mai multe saloane de masaj si mai multe servicii din domeniu si rar mi s-a intamplat sa nu isi tina programariile, imi place si cred ca nu frecventez persoanele de tip fast fuck, de duzina, fara cuvant.  Nu incerc sa ma transform intr-o victima dar eu cand gresesc, recunosc. 

Ziua buna!

Gresit ! Randunica e pestoaica, proxeneta, conform legii. Daca citeai mai bine forumul iti dadeai seama cu cine ai de-aface . Sper sa invete altii !

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Iar te bagi in seama cartofare?

Mars la cotet,javra!

Sa vorbesti cand te chem eu!

ma

tu cat de jos te poti cobori ca sa realizezi penibilul in care te scalzi incontinuu?

 

si sa vorbesti cu sclavul de barbata-tau asa, nu cu mine, ma, ciuperca obosita si nebagata in seama !

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

ma

tu cat de jos te poti cobori ca sa realizezi penibilul in care te scalzi incontinuu?

 

si sa vorbesti cu sclavul de barbata-tau asa, nu cu mine, ma, ciuperca obosita si nebagata in seama !

Sss

Mars!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...