Sari la conținut

dorobanti 90


gino78

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-napoca
  • Oras:Cluj-napoca

Acu vreo 2 zile ma tot uitam pe net , ba pe Publi ba pe nimfo...Meda era indisponibila , zic hai sa incerc ceva nou

Sun la numarul din topic , imi raspunde imi da detaliile 150 Anal Normal si Oral. 

Ca si locatie Dorobantilor 90

 

Ajung in fata mai dau un telefon si ma indrept spre parterul blocului. Deschide usa , surpriza ,... nu era fata din poze dar nu arata rau dameza.

Undeva la 1.65 , in carne cum se spune frumusica la fata si undeva la un 32-33 de ani.

Zic hai sa raman....intru in camera ma intreaba daca vreau sa intru la dus , eram proaspat de acasa; si in 2 min incepem actiunea.

 

Oralul bunicel , neprotejat , fara prea mare atentie la zonele adiacente. Pus prezervativ si incepem un normal in misionar , se misca ok dupa trecem la pozitia doggy si ii zic : hai sa incercam si un anal....Vai dar eu nu fac anal , numai colega....PFF

Mai dau de cateva ori ca surdu in doba ... si pe urma ii cer o finalizare orala 

Cu chiu cu vai se conformeaza si ii las soldateii in cavitatea bucala.

Spre iesire ma intalnesc si cu colega , tatuata , nu bate deloc cu pozele ... de prin sud cu siguranta amandoua.

 

Halatul 150 RON , door to door cam un 25 maxim.

De recomandat la pretul asta , NU !! Eventual la 100 de RON pentru cine doreste o descarcare rapida!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:depestetot
  • Oras:depestetot

Din Bucuresti amandoua....pozele nu sunt reale....cand am intrebat-o de ce nu isi pune poze reale...mi-a zis...sunt reale, dar sunt relative....:)))))

Sunt 2 fete, una face si anal cealalta nu , cea care face si anal are peste 30 de ani , corp uzat....cica dupa 2 copii...nu am ce recenzie sa-I fac ca Nu merita !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost si eu azi la aceasta adresa. Eu unu , nu le mai calc pragul. 

Mi-a deschis cred, cea la 30 si ceva de anisori , ma invitat in camera si mi a spus sa astept ca-mi prezinta si cealalta colega (desi eu nu am cerut). 

Astept frumos apare a 2-a bruneta si ma intreba ce as dori. II raspund, ca as dori cu fata din poza anuntului  :laugh2 . Ea imi spune ca in poza sunt amandoua cu mici retusuri si ca daca vreau cu amandoua , face reducere. Eu insist ca as dori cu fata din poza si daca nu macar sa stiu cu cine am vb la tel. Cred ca sa atacat putintel si ma intrebat daca , chiar conteaza cu cine am vorbit. Iar daca nu-mi convine sunt liber sa mai caut. 

I-am multumit ca mi a redat libertatea si am plecat :))))))).  :bow

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Am fost si eu azi la aceasta adresa. Eu unu , nu le mai calc pragul. 

Mi-a deschis cred, cea la 30 si ceva de anisori , ma invitat in camera si mi a spus sa astept ca-mi prezinta si cealalta colega (desi eu nu am cerut). 

Astept frumos apare a 2-a bruneta si ma intreba ce as dori. II raspund, ca as dori cu fata din poza anuntului  :laugh2 . Ea imi spune ca in poza sunt amandoua cu mici retusuri si ca daca vreau cu amandoua , face reducere. Eu insist ca as dori cu fata din poza si daca nu macar sa stiu cu cine am vb la tel. Cred ca sa atacat putintel si ma intrebat daca , chiar conteaza cu cine am vorbit. Iar daca nu-mi convine sunt liber sa mai caut. 

I-am multumit ca mi a redat libertatea si am plecat :))))))).  :bow

si eu am patit din astea da am zis ca am gresit adresa sau sa ma duc la masina dupa portofel de obicei astea cu poze fake care mai au urme firave de bun simt te intreaba daca vrei sa ramai ceea ce iti usureaza evadarea

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:CLUJ
  • Oras:CLUJ

Am vizitat damezele in primiele zile dupa relocarea la Cluj :), aparut la usa dar dupa incompatibilitatea cu pozele, am plecat, ofticand "gazela". Parerea mea : de vina sunt masculii din Cluj.... care permit fetelor venite "prima zi la Cluj" sa ne faca cum vor ele.... rusinica....

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...