Sari la conținut

retrogradati la...curvar ucenic


Postări Recomandate

De recenzii se duce lipsa pe forumul asta, de postari de-anpulea suntem satui.

Spor la postat aia care doriti, pe mine ma lasa rece orice culoare, politica sau pulitica.

Eu ma duc sa fut ceva, mai bine.

Nah drace, c-am devenit  galben acum. Inca 2 postari si sunt iarasi platinum. :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Eu nu stiam de ce pula mea nu-mi mai vad prietenii :)

 

Stai ca acu is galben.

 

PISICUTS...fa-ma albastru sau mov inapoi ca pe toti platinatii...sau ce culoare o mai fi avand.

 

Lasand caterinca la o parte, cred ca e o eroare pentru ca acum, dimineata, mi-a aparut un banner cu upgrade la Premium. Cred ca de acolo se fute treaba undeva in baza de date.

 

Nu cred ca are treaba culoarea mea galbena sau gradul de ucenic din cauza postarii in topicul Deliei. Eu o sa o zic si aici : domnisoara Delia nu avea ce cauta la top si nu trebuia urcata in top.

 

O zi frumoasa sa aveti.

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Sa fie oare de vina miscarea de strada ? :laugh2

traim vremuri interesante...dar nici chiar asa...

 

dupa parcurgerea a mai multor topice dedicate aceleiasi teme cred ca m-am lamurit...a fost un soi de revolutie menit sa puna ordine in "gradele" forumistilor-toti dupa regula mai noua-40 postari=ucenic; pana in 200=maistru curvar; peste 200=serious contributor; peste 1000= VIP member; peste 5000=Platinum meember ; asta in conditiile in care erau membri mai vechi care fusesera " promovati" dupa alte reguli, atunci valabile

 

oricum ar fi fost bine ca Administratorul sa fi intervenit cu niscaiva precizari

 

dar poate o fi omul in vacanta si joaca...hora unirii cu vreo moldoveanca...

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:86.925026 27.987850
  • Oras:86.925026 27.987850

traim vremuri interesante...dar nici chiar asa...

 

dupa parcurgerea a mai multor topice dedicate aceleiasi teme cred ca m-am lamurit...a fost un soi de revolutie menit sa puna ordine in "gradele" forumistilor-toti dupa regula mai noua-40 postari=ucenic; pana in 200=maistru curvar; peste 200=serious contributor; peste 1000= VIP member; peste 5000=Platinum meember ; asta in conditiile in care erau membri mai vechi care fusesera " promovati" dupa alte reguli, atunci valabile

 

oricum ar fi fost bine ca Administratorul sa fi intervenit cu niscaiva precizari

 

dar poate o fi omul in vacanta si joaca...hora unirii cu vreo moldoveanca...

azi pisicuts joaca hora unirii la Iasi ce e sarmale gratis

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

traim vremuri interesante...dar nici chiar asa...

 

dupa parcurgerea a mai multor topice dedicate aceleiasi teme cred ca m-am lamurit...a fost un soi de revolutie menit sa puna ordine in "gradele" forumistilor-toti dupa regula mai noua-40 postari=ucenic; pana in 200=maistru curvar; peste 200=serious contributor; peste 1000= VIP member; peste 5000=Platinum meember ; asta in conditiile in care erau membri mai vechi care fusesera " promovati" dupa alte reguli, atunci valabile

 

oricum ar fi fost bine ca Administratorul sa fi intervenit cu niscaiva precizari

 

dar poate o fi omul in vacanta si joaca...hora unirii cu vreo moldoveanca...

Mi se pare cea mai mare greseala sa dai grad pe forum dupa numarul de postari si cred ca multi dintre colegii cu ceva vechime si seriozitate aici pe forum sunt de acord cu mine ca de fazan si furat curent suntem satui.

 

Pana mea....o sa ma iau dupa recenziile lui X-ulescu care are jde meleoane de postari, toate fara sens ? Niciodata..... Tot postarile membrilor vechi si cu ceva reputatie le voi citi. Vechimea isi spune cuvantul, reputatia iti este data de membrii seriosi, pe cand gradul este dat de numarul de postari.\

 

Am ajuns timpurile in care Fazan domneste.

 

O zi frumoasa sa aveti.

  • Like 4
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Tine de administratorul acestui site toata treaba. Daca prin anul 2011, atunci cand am cunoscut prima data acest site, domina o seriorizitate si o strictete desavarsita, acum haosul este la putere, mai exact de prin 2015.

 

Administratia este multumita cu traficul facut si de aici consecintele: useri inregistrati doar pentru a face caterica sau de a purta razboaie inutile, off-topicuri la greu, recenzii din ce in ce mai putine.....asta e, ne adaptam :))

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...