Sari la conținut

long way down (de la Platinum la Maistru Curvar) . Pisicuts,help please!


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Pisicuts,

Cred ca s-a produs o eroare in baza de date si de la Platinum Member am ajuns Maistru Curvar peste noapte.

 

In masura in care poti corecta aceasta eroare, te rog sa ma ajuti. Nu am posibilitatea de a mai folosi nici macar mesageria privata.

 

Imi cer scuze ca am deschis un topic doar pentru o problema ce ma priveste dar mi-ar fi de folos aceasta mesagerie in zilele urmatoare.

 

Cu multumiri anticipate,

CodeRed.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ulm
  • Oras:ulm

Salut Pisicuts.

Aceiasi problema am si eu: de la Serios Contributor m-am dus naibii la curvar ucenic.

Intradevar eu am putine postari, dar nu postez aiurea peste tot fara nici un sens si nici fazan nu joc...

Tot timpul am preferat sa postez ceva spre ajutorul comunitatii.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Pisicuts,

Cred ca s-a produs o eroare in baza de date si de la Platinum Member am ajuns Maistru Curvar peste noapte.

 

In masura in care poti corecta aceasta eroare, te rog sa ma ajuti. Nu am posibilitatea de a mai folosi nici macar mesageria privata.

 

Imi cer scuze ca am deschis un topic doar pentru o problema ce ma priveste dar mi-ar fi de folos aceasta mesagerie in zilele urmatoare.

 

Cu multumiri anticipate,

CodeRed.

 

Încearcă așa: Motaneeeee..... vezi că am o bagaboantă cu țâțe imense, vreau să-ți dau numărul ei de telefon da' nu-mi mai merge mesageria. =))

  • Like 5
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Încearcă așa: Motaneeeee..... vezi că am o bagaboantă cu țâțe imense, vreau să-ți dau numărul ei de telefon da' nu-mi mai merge mesageria. =))

 

Deci  ,eu chiar am nr de la o bagaboanta ,din Oradea, cu sanii imensi si chiar vroiam sa i las numarul la motan :D

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

Bagati cateva postari succesive, oriunde, si va revine culoare. Eu am fost "retrogrdat" de doua ori astazi. :)

Nu revine nicio culoare. Am postat vreo 20 la fazan si nimic mai mult decat serious contributor. Intr-adevar n-am multe postari (300), probabil cineva se asteapta sa fac 5000 sa ajung la culoare, dar asta nu se va intampla. Toate cele 300 postari sunt contributia mea la acest forum, nu off-topic, cacaturi, comentarii, bagat in seama ca bikinasul....

 

Daca ma apuc sa postez aiurea 5000 posturi doar sa ajung mov la loc, inseamna ca ma confund cu cei care se inregistreaza azi si maine sunt platinum, dar 000 experienta. 

Daca asta e dorinta motanului, sa revenim de la 0, mai ales astia vechi cu experienta si contributii, n-am ce face.

Raman galben

  • Like 27
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Nu revine nicio culoare. Am postat vreo 20 la fazan si nimic mai mult decat serious contributor. Intr-adevar n-am multe postari (300), probabil cineva se asteapta sa fac 5000 sa ajung la culoare, dar asta nu se va intampla. Toate cele 300 postari sunt contributia mea la acest forum, nu off-topic, cacaturi, comentarii, bagat in seama ca bikinasul....

 

Daca ma apuc sa postez aiurea 5000 posturi doar sa ajung mov la loc, inseamna ca ma confund cu cei care se inregistreaza azi si maine sunt platinum, dar 000 experienta. 

Daca asta e dorinta motanului, sa revenim de la 0, mai ales astia vechi cu experienta si contributii, n-am ce face.

Raman galben

 

Mda, nu m-am uitat la numarul de postari. In cazul tau era clar o situatie distincta, bazata pe vechile reguli. 

Toata stima. 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Here
  • Oras:Here

Nu revine nicio culoare. Am postat vreo 20 la fazan si nimic mai mult decat serious contributor. Intr-adevar n-am multe postari (300), probabil cineva se asteapta sa fac 5000 sa ajung la culoare, dar asta nu se va intampla. Toate cele 300 postari sunt contributia mea la acest forum, nu off-topic, cacaturi, comentarii, bagat in seama ca bikinasul....

 

Daca ma apuc sa postez aiurea 5000 posturi doar sa ajung mov la loc, inseamna ca ma confund cu cei care se inregistreaza azi si maine sunt platinum, dar 000 experienta. 

Daca asta e dorinta motanului, sa revenim de la 0, mai ales astia vechi cu experienta si contributii, n-am ce face.

Raman galben

 

Galbenul e o culoare frumoasa. :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Nu revine nicio culoare. Am postat vreo 20 la fazan si nimic mai mult decat serious contributor. Intr-adevar n-am multe postari (300), probabil cineva se asteapta sa fac 5000 sa ajung la culoare, dar asta nu se va intampla. Toate cele 300 postari sunt contributia mea la acest forum, nu off-topic, cacaturi, comentarii, bagat in seama ca bikinasul....

 

Daca ma apuc sa postez aiurea 5000 posturi doar sa ajung mov la loc, inseamna ca ma confund cu cei care se inregistreaza azi si maine sunt platinum, dar 000 experienta. 

Daca asta e dorinta motanului, sa revenim de la 0, mai ales astia vechi cu experienta si contributii, n-am ce face.

Raman galben

 

Subscriu la parerea ta. Majoritatea postarilor pe care le-am facut eu au fost cu folos. Nu e genul meu sa ma amestec in low-level gossip.

 

Sa retrogradezi useri de mai bine de 6 ani pe forum nu mi se pare o strategie de marketing buna. Unele programari le-am facut pe mesageria privata, lucru care imi este imposibil acum. Nu pot face programari, deci nici recenzii in anumite cazuri.

 

Eu am totusi inca o teorie , cum ca Pisicuts ar avea nevoie mai mult de banii nostri, nu de postarile noastre. Sa platim toti 4 euro. Nu m-ar deranja daca ar fi vorba de toata lumea ; dar sa ni se spuna direct si fara ocolisuri si sa fie o masura care sa priveasca pe toti, fara exceptie.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Subscriu la parerea ta. Majoritatea postarilor pe care le-am facut eu au fost cu folos. Nu e genul meu sa ma amestec in low-level gossip.

 

Sa retrogradezi useri de mai bine de 6 ani pe forum nu mi se pare o strategie de marketing buna. Unele programari le-am facut pe mesageria privata, lucru care imi este imposibil acum. Nu pot face programari, deci nici recenzii in anumite cazuri.

 

Eu am totusi inca o teorie , cum ca Pisicuts ar avea nevoie mai mult de banii nostri, nu de postarile noastre. Sa platim toti 4 euro. Nu m-ar deranja daca ar fi vorba de toata lumea ; dar sa ni se spuna direct si fara ocolisuri si sa fie o masura care sa priveasca pe toti, fara exceptie.

 

Codered daca mai faci 2 postari vei reveni la culoarea initiala. Si eu am patit asa ieri, chiar de doua ori. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Codered daca mai faci 2 postari vei reveni la culoarea initiala. Si eu am patit asa ieri, chiar de doua ori. 

Nope. Ii trebuie mai mult de doua, la 1000 se schimba in albastru. Daca nu ma insel, era mov inainte sa o ia serverul de SQL rara....

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Codered daca mai faci 2 postari vei reveni la culoarea initiala. Si eu am patit asa ieri, chiar de doua ori. 

 

Salutare, 

 

Tu ai apucat sa treci pragul celor 5000 de postari pentru mov. Asta e explicatia pentru care la tine a mers, insa la Castellano si Codered nu.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...