Sari la conținut

0730951701 blonda


Postări Recomandate

nda doar pentru tine
 
Valabil din 20.01.2017 12:49:01 
Repostat automat
 1 / 3
 
 
Descriere

ofer companie intima domnilor cu mult bun simt care isi doresc sa petreaca cateva momente de relaxare in compania unei domnisoare.ofer sex oral (neprotejat) si normal la 100 de lei finalizarea .accept mici fantezii cum ar fi 69, cunnilingus, anilingus,orice pozitie la normal.pentru mai multe detalii astept telefonul tau!!

 

post-2-0-24740600-1485052991_thumb.jpg

post-2-0-79291700-1485052991_thumb.jpg

post-2-0-28186100-1485052992_thumb.jpg

Link spre comentariu

Abia am reusit sa urc dupa 20min de stat pe la nufaru...tel suna incontinuu in asteptare. M.am gandit ca o avea secretara. De unde? Tipa din poze mai balie si mai trecuta, zambareata si foarte vorbareata. Mai mult la telefon decat cu mn. Exact cum ma asteptam a vorbit cu vreo 4 clienti cat am fost la baie, cu cel putin 8 la sexul oral si la normal n.a mai reusit ca m.am pus misionar si nu mai avea cum ca am sufocat.o si sanki zgariat.o cu barba si la veverita si la bot. Finalizat in preze.dupa un sex hard sportiv. La 18.19 intram pe usa la 18.34 ieseam cu sireturile desfacute la ghete ca urca altu cu liftul. Nu regret banii, mi.am facut treaba si am bifat inca o experienta cu o pizda ahtiata dupa bani. Cred ca a facut 5mil de la 18 la 19. 3 tel care sunau incontinuu toate cu anunt doar pe publi. Sincer de peste 10 ani de cand ma invart prin zona plaza asa e mereu la orele astea de dupa serviciu. Note un 6.5 per total fizic, service, face si cim si fk dar totul pe mare fuga.

 

O pot recomanda doar celor care merg demult la curve si au anduranta la graba, mofturi si la prostia lor. Daca nu vreti fastfuck nu mergeti aici ca aici e mai mult decat atat.

  • Like 12
  • Minus 12
Link spre comentariu
Vizitator milfhounter
Reputație: 0

Salut,

Bifat tipa , locație vis a vis de mall plaza , curățenie , igiena.

Am stabilit cu ea 10 min înainte ,urcat la etaj, intrat in cușca dus etc.

Gagica -8( arată bine pt vârsta ei si doar o poza din anunt este a ei)

Prestări : ON-9

NP-9(da contre si ii plac haiducii cu paloșul mare)

GFE-8

Cam atât , pe scurt a fost Ok, e genul de .... MILF.

Aaaa halatul 150 o ora , adevărat la a doua finalizare ma luat cam repede si ne-am cam chinuit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...