Sari la conținut

De ce am fost facut curvar ucenic?


Postări Recomandate

  • Telefon: cassagranda
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: cassagranda
  • Oras:Bucuresti

Same here. S-a trezit saitu' sa-mi  taie acccesul la mesagerie si sa-mi ceara niste bani. Avand in vedere ca libertatea.ro si click.ro sunt free, am nevoie de un continut mai de calitate sa platesc :)

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

la fel si eu, la ucenicie cu mine... am postat o parte din alfabet pe undeva, acu-s maistru. dar tot necolorat sunt si vreau inapoi. am auzit ca astia colorati o au mai mare....

Nu mai e ce a fost ! Galben = 200 postari; Albastru = 1000 postari; Mov = 5000 postari. Solutia = recenzii, colorare rapida, fazan, offtopic.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Nu mai e ce a fost ! Galben = 200 postari; Albastru = 1000 postari; Mov = 5000 postari. Solutia = recenzii, colorare rapida, fazan, offtopic.

Confirm cea ce ai spus tu! Exact asa sunt regulile. Cu un singur lucru nu sunt de acord, fara offtopic sa fie, fetelor nu le place asta. In rest toate bune sunt! Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Nu mai e ce a fost ! Galben = 200 postari; Albastru = 1000 postari; Mov = 5000 postari. Solutia = recenzii, colorare rapida, fazan, offtopic.

eu am fost cu galben si nu am 200 de postari... asta inseamna ca nu o sa imi revina mesageria pana nu fac 200 de postari? (am fost cu galben de la primele postari)

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

eu am fost cu galben si nu am 200 de postari... asta inseamna ca nu o sa imi revina mesageria pana nu fac 200 de postari? (am fost cu galben de la primele postari)

Da. Iti mai trebuie 80 de postari sa ca poti folosi din nou mesageria. Acum ai 120.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...