Sari la conținut

0757514567 hellen


briliantul

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua stiti ceva de acceasta fata ? eu am cont platit pe site-ul nifomane si am gasita acceasta fata am luat legatura cu ea o data si mia zis sa revin cu un telefon mai tarziu sau maine ca nu are locatie disponibila voi stiti ceva de acceasta fata? sau daca incercati sa luati legatura cu ea lasati aici niste informatii o sa mai incerc si eu sa iau legatura cu ea si poate sa ma intalnesc cu ea . Va atasez si anutul de care il are acceasta fata cu tot cu poze si nr de tel si id de mess si poze .

In cautare de: Client Oras: Iasi Varsta: 20 Nume: hellen Telefon: 0757514567 Tarif: 250 ron/ora, o finalizare 130 ron Program: incepand cu ora 16 Servicii: sex normal, sarut cu limba, sex intre sani, finalizare pe corp, masturbare, Dominare/BDSM/fantezii extreme Text Anunt: o super femeie!!! Zona in care lucrez: Iti spun mai tarziu Yahoo Messenger: divadeeaxxx Limbi straine: Engleza, Spaniola post-13983-0-86532900-1347890108_thumb.jpg post-13983-0-61484800-1347890119_thumb.jpg post-13983-0-31659900-1347890160_thumb.jpg post-13983-0-15486700-1347890206_thumb.jpg post-13983-0-91672900-1347890217_thumb.jpg post-13983-0-56865100-1347890231_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Si eu am vb azi cu ea pe mess si am vrut sa ma intalnesc cu ea dar mi-a zis ca este racita si azi si nu poate sa se intalneasca cu mine dar mi-a mai zis sa o mai caut pe mess sau la tel maine sau saptamna asta sa stabilesc cu ea o intalnire eu o sa mai incerc maine sau saptamana asta sa iau legatura cu ea sa ma intalnesc .

Link spre comentariu

Am fost eu alaltaieri la domnisoara.

Locatie: pensiunea Sans-Rival, dar nu permanenta.

Baia slab dotata, prosop mic, sapun lichid din dozatorul de pe perete.

Camera clasica de pensiune, discretie cam lipsa, loc de parcare pe partea cealalta a strazii.

Fata foarte volubila, prietenoasa, lipicioasa, fara nazuri, GFE 8-8,5.

Cam 1.55-1,60, vreo 45 kg, sani mici dar fermi, buni de joaca, fara grasimi inestetice in locurile esentiale, proaspat epilata, fara mirosuri, bube, urme etc.

Oral ne/prot. , normal protejat, anal lipsa :).

Face FK, chiar frumos sustinut, se umezeste natural, se implica, gemete ce par naturale, spune ca-i place ceea ce face

Oralul bun, tentative de deep, fara mana, pasional, umed, dar fara exagerare, atentie la imprejurimi, daca o "ghidezi".

Normal am evoluat la capra si apoi ea la cal cu manere :). Finalizarea "inside the hat" , numarul 2 nu a mai avut loc din motive de oboseala personala, desi aveam in plan sa-i servesc si o masca de ten :).

Tarifele ca-n anunt, nu am incercat sa negociez (130/250).

Per total e o fata OK, poate o idee cam scump, dar ca experienta e bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna,

 

Eu nu vorbersc asa de bine, sunt israelian si vorbesc hebreu si francez mai bine,

 

Am fost la domisoara asta recent, ca strain. A fost foarte "primitoare" placuta. Am platit 250 RON. A fost tot la pensiunea "Sans Rival" vis-a-cis de TNT pe Metalugiei. Finalizare pe sani, fara plus. Am cunoscut mai bine in Romania ( sunt aici de 1 an si 1/2 ) . Dar fata arata bine. Prietenosa, nu se uit la ceas.

 

Recomand partial, GFE ok, tehica media.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...