Sari la conținut

Am nevoie de o recenzie din partea voastra


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Eu am fost la Elena mioveni e criminala fata la oral din toate punctele de vedere pune suflet in ce face si are grija si de oo si un deeep cum rar gasesti asa ceva plus ca arata fff bine la normal se misca foarte bine merita incercat

Care Elena? Chiar snt curioss!.ms!

Link spre comentariu

Cat despre Elena din Mioveni,cataa80 ce sa-ti spun,decât că nu este chiar cum zice 090585,s-au prietenul,sotul s-au cine este,da am făcut si o recenzie LA adresa ei,fata este cam scumpa,mie mi-a cerut 300ron cu camera plătită de ea,dar am negociat la 250ron mai mult din curiozitate am acceptat.Am sunat ne-am întâlnit la Lidl din Mioveni,precizez ca a venit cu masina insotita de un bărbat,de aceea am specificat ca 090585,cine este,in fine,am urcat în cameră,fata a-nceput cu un oral normal,fără alte atentii,după care la normal cu prezervativ,nu comentează la pozitii,dar nici nu face cine stie ce,totul cam de nota 7 spre 8,este creata,1,65 inaltime,sani mai lasati tinand cont ca are un copil.Eu unul la cât cere si la cum presteaza,cam greu s-o mai caut,deoarece sunt alte femei cu mult peste ea.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Cat despre Elena din Mioveni,cataa80 ce sa-ti spun,decât că nu este chiar cum zice 090585,s-au prietenul,sotul s-au cine este,da am făcut si o recenzie LA adresa ei,fata este cam scumpa,mie mi-a cerut 300ron cu camera plătită de ea,dar am negociat la 250ron mai mult din curiozitate am acceptat.Am sunat ne-am întâlnit la Lidl din Mioveni,precizez ca a venit cu masina insotita de un bărbat,de aceea am specificat ca 090585,cine este,in fine,am urcat în cameră,fata a-nceput cu un oral normal,fără alte atentii,după care la normal cu prezervativ,nu comentează la pozitii,dar nici nu face cine stie ce,totul cam de nota 7 spre 8,este creata,1,65 inaltime,sani mai lasati tinand cont ca are un copil.Eu unul la cât cere si la cum presteaza,cam greu s-o mai caut,deoarece sunt alte femei cu mult peste ea.

O stiu, avea anunt pe publi24, m.am int si eu cu ea mai demult, dar nu mi.a placut, cere mult pt cum arata. Dar nu știam ca o cheama "Elena". Mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

cu oral bun ar fi Lory. Ofera cam ce doresti tu. 

 

Daca esti dispus sa te duci pana la Bucuresti, iti recomand cu toata increderea pe Delia, face un oral de te rupe si adora sa o suga.

Misule, care Delia ma?...ca mi.ai facut pofta, plm...!!! :)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...