Sari la conținut

Ciocane


Postări Recomandate

Va salut.Cred ca toti baietii\barbatii au o curiozitate cand vine vorba de marimea "cocosului".Am 19 ani si am avut cateva partide de sex.Cucul meu are aproape 16 cm lungime,dar nu sa plans nici o fata de lungimea lui.

Am vazut la altii care o au de 12-13-14 si sunt multumiti. Voi cum stati cu ciocanele.?

Link spre comentariu

Va salut.Cred ca toti baietii\barbatii au o curiozitate cand vine vorba de marimea "cocosului".Am 19 ani si am avut cateva partide de sex.Cucul meu are aproape 16 cm lungime,dar nu sa plans nici o fata de lungimea lui.

Am vazut la altii care o au de 12-13-14 si sunt multumiti. Voi cum stati cu ciocanele.?

io nu port fular iarna cami dau pula dupa gat

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:pa
  • Oras:pa

Mie mila de tine,mai ales vara cand da doamne doamne cu electrosocuri dupa pamanteni,sau ai impamantare?

Pai băi, meștere dacă am zis că este din lemn restul corpului, tu ce crezi? E izolat de pământ, așa că tot fulgerul se duce în capul pulii.

Mă sint ca Thor, de aceea poți spune că, provoc orgaZme fulgerătoare!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Splaiul Unirii
  • Oras:Splaiul Unirii

Va salut.Cred ca toti baietii\barbatii au o curiozitate cand vine vorba de marimea "cocosului".Am 19 ani si am avut cateva partide de sex.Cucul meu are aproape 16 cm lungime,dar nu sa plans nici o fata de lungimea lui.

Am vazut la altii care o au de 12-13-14 si sunt multumiti. Voi cum stati cu ciocanele.?

Bini di tăt :D

E pe turbo ;)

post-224585-0-93689600-1485268233_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Lost in the wind
  • Oras:Lost in the wind

Va salut.Cred ca toti baietii\barbatii au o curiozitate cand vine vorba de marimea "cocosului".Am 19 ani si am avut cateva partide de sex.Cucul meu are aproape 16 cm lungime,dar nu sa plans nici o fata de lungimea lui.

Am vazut la altii care o au de 12-13-14 si sunt multumiti. Voi cum stati cu ciocanele.?

Despre marimea creierului n-ai nici o curiozitate banuiesc !

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Va salut.Cred ca toti baietii\barbatii au o curiozitate cand vine vorba de marimea "cocosului".Am 19 ani si am avut cateva partide de sex.Cucul meu are aproape 16 cm lungime,dar nu sa plans nici o fata de lungimea lui.

Am vazut la altii care o au de 12-13-14 si sunt multumiti. Voi cum stati cu ciocanele.?

 

Doar noaptea-i mai lunga ca pula mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...