Sari la conținut

Daria Maria deep oral 0751658828


remus458

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Unde ii plimbi dragă pe oamenii astia cu lesa,ii duci in parc in tiglina sau pe faleză ?

Acum pe unde ai locația?

Eii prin casa .. am auzit si persoane ce vor sa fie animale si mananca fan.. asa ca asta e floare la ureche. Nu-i nimic iesit din comun

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

ce program ai de la cat la cat?

M-ai muncesc 3 saptamani non stop apoi periodic si apoi am sa ma retrag o perioada buna.

Doar in seara aceasta am sa fiu pana maine dimineata si am sa reincep sambata la 12 si am sa fiu iarasi non stop

 

😗😘😘💖

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

De 15 milioane beau mananc si fut 2 saptamani:))nebun sa fii sa dai banii astia....mai bine te ai duce la tecuci de unde esti ca ti pierzi vremea pe aici....

 

Nu iti convine nu vii ok? Am raspuns la o intrebare frecventa.. si asa sunt unuii obisnuiti ca inainte sa vina la o fata vine deja "pregatit". Ca de tata îi inteapa ficatu' daca nu chinuie fata un pic (cu 3/4 labe inainte)aa arate el ca poate. Calitatea si o fata ce stie sa-si faca treaba eu zic ca se merita pt o seara de relaxare

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Am fost la tine....faci totul pe graba si calitatea serviciilor lasa de dorit!!!

Ma comport in functie de client. Daca e de treaba stau si mai mult decat trebuie dar atitudinea conteaza!! Nu pot sa fiu draguta cu toata lumea, mai sunt si rea cateodata dar depinde si de ziua pe care am avuto. In fine cine ma cunoaste imi da dreptate cine nu.. sa-i fie de bine. O seara buna sa ai

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...