Sari la conținut

Daria Maria deep oral 0751658828


remus458

Postări Recomandate

E varza la servicii a laudato un coleg care nu a fost la ceva mai de top si s a parut wooow ca ti o suge un minut in viteza:))sau s a laudat singura de pe alte conturi...ati auzit baieti suntem mai panarama noi ca ne ducem la ea....pai i a nu va mai duceti sa vedeti ca se fute pe 20 de lei si o punga de seminte....dispari din orasu asta pramatie mica!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la ea , Daria ma stii sigur , sunt tipul acela inalt tuns scurt , EFECTIV femeia te fugareste este o avida dupa bani , la telefon mi a zis ca face anal dupa ce am platit mia zis ca nu face ca o am prea groasa , de ce nu mi a zis de la inceput ? in anuntul ei scrie finalizare faciala , cand a urmat sa facem acea finalizare ea statea in ghenunchi si in momentul cand mi am dat drumul sia dat capul intro parte si sa dat pe spate ( a zis finalizare faciala si nu a fost asa ) este o escroaca si o avida dupa bani , DE EVITAT !!!!!!!!!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Cand va ziceam ca e vai de curu ei la servicii fetisoara poate ziceati ca sunt eu nebun....nu s singurul care a ajuns la concluzia ca e de evitat!!!

Taci naibii din gura ca ai lasat recenzie foarte buna prima data si acu' dai cu botu'... dovada screentu' de mai sus! N-are rost sa ma cert cu toti incultii! Si daca vr sa las din pret las la cine vreau! Nu la toti labagii, si inca ceva ai fost de 3 sau 4 ori la mn si si n-ai mai comentat nimic!..

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc

Am fost la ea , Daria ma stii sigur , sunt tipul acela inalt tuns scurt , EFECTIV femeia te fugareste este o avida dupa bani , la telefon mi a zis ca face anal dupa ce am platit mia zis ca nu face ca o am prea groasa , de ce nu mi a zis de la inceput ? in anuntul ei scrie finalizare faciala , cand a urmat sa facem acea finalizare ea statea in ghenunchi si in momentul cand mi am dat drumul sia dat capul intro parte si sa dat pe spate ( a zis finalizare faciala si nu a fost asa ) este o escroaca si o avida dupa bani , DE EVITAT !!!!!!!!!!

 

 

Ce pula mea aveti toti ma? Sa umflat tărâta in voi? Ce am vb la tel si stiai prea bn si tu? Si ti-am zis si la fata locului a? Oral fac adanc indiferent de marime dar anal in functie de marime? La ce ai mai stat ma rog? Si dc nu ai lasat recenzie cand trebuia? Ce te trezesti acu si tu tato? Si inca ceva DE PARUL MEU NU SE ATINGE NIMENI AI INTELES?? Ce naiba vrei sa fac daca iti zic de atatea ori"IA MANA DIN PARUL MEU?!" De tine numai pot dormi noaptea nebunule, :)) zi ms ca ai cu ce ;)

Link spre comentariu

Nebuno din papusoi care esti tu nebuna .....recenzia aia care ai puso tu nu i a mea....recenzia mea este ca esti PRAF!!! Vergeturi pe cur tate mici curu cat pumnu meu nu ma fa sa le zic pe toate parasuto....in recenzia aia zice ca te ai urcat peste el cu fata....cand te urci tu pe el te pui cu spatele la el nebuno aia e recenzie de a ta facuta.....taci naibii din gura sa nu ti fut vre un flit in mecla in statia de autobuz cand te mai vad....

Link spre comentariu
Cât e o ora de oral și normal la tine ?[/quote

 

Oral normal fara fin100

Oral normal si anal 150

Ora fara masaj/fara saruturi/si fara anal 150(2 fin× orala si una in prezervativ)

Ora 1 nr total(fin in prezervativ si un nr cu fin orala) 200

Extra 2 fin orale sau fin facila; masaj erotic sau de relaxare french kiss; girld fiernd experince uro/domimare(activa)250

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
  • Oras:Oriunde dar sa ma regăsesc
Cât e o ora de oral și normal la tine ?[/quote

 

Oral normal fara fin100

Oral normal si anal 150

Ora fara masaj/fara saruturi/si fara anal 150(2 fin× orala si una in prezervativ)

Ora 1 nr total(fin in prezervativ si un nr cu fin orala) 200

Extra 2 fin orale sau fin facila; masaj erotic sau de relaxare french kiss; girld fiernd experince uro/domimare(activa)250

 

 

Am incurcat conturile

Link spre comentariu

mai bine lasai asa cum a picat si nu mai rectificati dupa alt cont, ca acum chiar te-ai facut de cacao dovedind ca ai mai multe conturi clona  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Auzi draga stai pe topicul tau si nu te mai baga aiurea; cand am plecat din oras am facut alt cont cu alt topic. Verifica desteapto inainte sa vb... va bagati ca musca la cacat repede...

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Auzi draga stai pe topicul tau si nu te mai baga aiurea; cand am plecat din oras am facut alt cont cu alt topic. Verifica desteapto inainte sa vb... va bagati ca musca la cacat repede...

E doar o constatare si faprul ca pe forumul asta sunt multi carcotasi, ideea de baza era ca iti vei pierde credibilitatea procedand asa.Atat vroiam sa subliniez.Din partea mea poti sa scrii de pe 100 de conturi, ca nu e problema ta, dar pe aici lumea este rea si sigur ai observat si tu asta.Spor la banuti sa ai.

Link spre comentariu

Salutare! De mai mult timp am vazut anuntul acestei domnisoare si m-am decis acum vreo două zile să o apelez telefonic. M-a convins să mă duc la ea cu toate că eram în Brăila. Am ajuns la ea în Galați, undeva pe str. Brăilei întâmpinându-mă foarte călduros. Ne-am facut comozi și am vorbit, apoi eu făcând un duș după acest drum și mai ales că venisem de la serv. După aceea a inceput cu un preludiu cu sărutări pe corp și mângăieri,un pic de masaj urmând cu un oral adânc np., foarte adânc iar după oralul executat în toate pozițiile,puțin normal și bineînțeles analul protejat. Finalizarea a fost în prezerv. anal. Apoi, o reîmprospătare rapidă, după care a continuat cu încă un oral de vis cu de toate (deep. scuipat, lins, priviri aproape ucigătoare) ce mai...superb, într-un final am reușit să-mi vărs răul aproape înecând-o.

Daria este o persoană drăgălașă în felul ei,micuță de statură, la corp este slăbuță dar potrivită staturii ei, sânii mititei, drăguță la față ceea ce m-a și făcut să rămân la ea.

 

ORAL: 10

 

NORMAL:10

 

ANAL:10

 

LOCATIE:9 +

 

 

 

total: 200 lei,

 

 

O recomand pentru o relaxare totală. Se poate face și duș.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...