Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Multumesc pentru recenzia ta, apreciez cand clientii pleaca multumiti de la mine, dar as dori sa fac si eu mici precizari . Cearceaful il schimb dupa fiecare client, tinand cont si de anotimpul acesta calduros. Va asigur ca la mine igiena este pe primul loc! Time atat pt sanatatea mea si a voastra, mereu am rugat clientii sa faca un dus si ii servesc cu prosoape curate.

Dragul meu, ai uitat sa precizezi si cea mai importanta chestie, finalizarea ta a durat in jur de 35-40 minute, nu stiu care fata te mai tine atat la pretul unei finalizari , dar tin sa te anunt ca mi-a facut placere sa te am alaturi de mine, la fel ca pe toti clientii mei. Va pup si va astept

ceau ! faci si uro activ ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

100 lei finalizare , 200 ora (oral neprotejat , normal protejat )

Si 50 in plus daca doriti si anal .

asta este tariful Rebecai .

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Nu stiu ce sa zic, eu cand am fost la ea ora era 200 - all inclusive! Bine acuma e in plin sezon estival, e normal sa mareasca preturile. Dupa jumatea lu' august inceputul lu' septembrie e de mers.

Septembrie, luni! Horia Brenciu!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

Baieti tin sa va anunt ca eu de maine si pana in 15 august sunt in concediu,ne vedem cu bine cand ma intorc ,va pup pe toti

Concediu placut ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

Ciao Rebeca maine dimineata pe la 10 esti liberă?Din cate am înteles esti in Calea Buziașului.Mulțumesc frumos.

Salut ! Rebeca nu mai sta in calea buziasului  , sta in complex in  spate la hotel Boavista .

Momentan e in Concediu , deabea in 15 august incepe . ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

Sincer eu a treia oara , nu ma mai trec pe la Rebeca . 

Prima oara cand am fost mi-a cerut pentru sex total 200 lei , am zis ca-i  ok , dar a doua oara 250 lei scump foarte scump . 

Am lovele in buzunar dar nu dau atatia bani tipelor de genu . de prestatia ei in pat nu ma leg ca se misca bine , asta ca sa nu fiu nesimtit . . 

atat am avut de zis in  recenzia mea . 

o zi buna .

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...