Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

M-a distrat ca fraza ta fara virgula dupa dimineata, inseamna ca pupi de la ora 10. :) Si atunci am intrebat cam pe la cat se intra in direct. :)))) cu plata etc...na ca sa iasa tot o gluma. :)))

1. Adica la 10 intru, ma pupi.

2. Platesc inainte sau dupa sau nu conteaza ? (asta-i halatu - ca la doctori si nu numai se pune banu la buzunarul halatului)

3. Sarutu, vine imediat dupa pup sau nu conteaza, ca io-s mai romantic si mi place sa ma sarut... :)))))

Adica sa stiu daca suntem pa aceeasi unda, ca nu vreau sa dau banu degeaba :))))) ca ma nervozez si iara plec dupa 30 min. :))))))))

Esti prea nervozat :)), vino sa iti fac un masaj sa te relaxez,am uitat sa pun virgula.Te si pup daca esti cuminte :D si de plecat nu te mai las sa pleci dupa 30 de minute inchid usa si inghit cheia :))si halatul evident ca se da la inceput exact ca la doctori ca aia nu te opereaza pana nu platesti.

Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Esti prea nervozat :)), vino sa iti fac un masaj sa te relaxez,am uitat sa pun virgula.Te si pup daca esti cuminte :D si de plecat nu te mai las sa pleci dupa 30 de minute inchid usa si inghit cheia :))si halatul evident ca se da la inceput exact ca la doctori ca aia nu te opereaza pana nu platesti.

:) hopaa suna interesant chestia cu inghititul cheii. Inseamna ca daca vin de dimi, platesc o ora si cine stie cand mai plec...maaa tu vrei sa ma sechestrezi...ca o mai vrut una odata...:)))))
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Da vii de dimineata si te leg cu catuselerestul nu mai spun ca e mai bine sa fii curios

Stai asa ca eu mai nou am niste fantezii de a dl Grey. Deci catusele ti le pun eu iar pa ochi iti pun cravata din dotare. Merge ?:))))) Ce sa aduc ? Miere, frisca, cuburi de gheata, ulei poate ai tu...dar vezi ca trebuie incalzit si sa picure incet, sa arda putin, sa fie asa o senzatie la limita dintre placere si durere. Fantezii am cu gramada...sa mai vin ??? :)))
Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

Esti cam pervers cu dimineata in cap,vino cu cravata din dotare si cu frisca dar vezi ca te fac fundita :*.Te pup sa fii cuminte la lucru.

Rebeca daca fantezistul asta trece pe la tine , leagal cu cravata de scaun si da-i bataita cu biciul la poponeata :P 

Apoi ii pui pasarica pe gura  dupa ce te-ai dat cu frisca :D 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator gvbolovan
Reputație: 0

Nu vreau sa ma marit inca, sunt prea tanara si sexoasa :)) poate peste cativa ani.

Bine faci, pana atunci ajung si eu sigur la tine :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...