Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Multumesc dragule te astept pe la :* mine mersi ca ai întors pozele :))) sa va puteți delecta mai bine :* seara placuta îti doresc :* p:*

Am îcercat de două ori până acum să ajung la tine,sper că a treia să fie cu succes

Din păcate prima dată ai fost ocupată și a două oră nu erai disponibilă.

Să nu se înțeleagă greșit,era doar o simplă constatare că nu am reușit să ne sincronizam,nu despre o programare nerespectată.Sper ca săptămână asta(e deja luni)să te prind

Seară frumoasă

  • Like 2
Link spre comentariu

Am îcercat de două ori până acum să ajung la tine,sper că a treia să fie cu succes

Din păcate prima dată ai fost ocupată și a două oră nu erai disponibilă.

Să nu se înțeleagă greșit,era doar o simplă constatare că nu am reușit să ne sincronizam,nu despre o programare nerespectată.Sper ca săptămână asta(e deja luni)să te prind

Seară frumoasă

:)) Cu mare placere te astept anunta-má cu mai mult timp înainte si facem o programare :* Asa este ii luni o zi frumoasà si o saptamana superba iti doresc pupici :*
  • Like 1
Link spre comentariu

https://scontent-otp1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/35520912_407459899771291_3395599713993490432_n.png?_nc_cat=0&oh=de0fc2383325afcf84ec8454153583a3&oe=5BA81DD4Noapte buna , te sarut de nu te vezi :*

 

Multumesc dragule :* la ora aia înca lucram :)))) dar mersi oricum te astept pe la mine :*
Link spre comentariu

Buna Rebeca❤, sex in trei accepti? As dori sa trec cu un prieten pe la tine pt cateva ore, ai un fund minunat perfect pt anal si am vrea dubla penetrare la greu. Te pup si astept raspuns.

îmi pare rau dragule dar nu fac dubla penetrare si anal fac în functie de marime :)) vedem la fata locului daca o sa putem face sau nu :)) pentru mai multe detali scrie pe WhatsApp te pup zi faina :*
Link spre comentariu

:)) Cum este asa urât afara,am zis sa va delctez cu ceva frumos :* adica poze noi dragilor :)) Astazi programul este pana la 2:00 noaptea si va astept sa va programati cu 20 de minunte înainte sau la ora fixă cu,o comfirmare de 30 de minute înainte de ora care o stabilim :* programarile se fac telefonic sau pe Whatsapp va pup rebe :*

post-227852-0-40909500-1529659241_thumb.jpg

post-227852-0-89015900-1529659260_thumb.jpeg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Rebeca...ce sa mai zic,am fost de nenumarate ori la ea si din partea mea are 10 pe linie la toate capitolele,igiena,GFE,Oral,normal,anal,e campioana si te face sa te simti relaxat si nu te simti de loc grabit,iar la oral...e campioana daca vrea :)))

Link spre comentariu

Rebeca...ce sa mai zic,am fost de nenumarate ori la ea si din partea mea are 10 pe linie la toate capitolele,igiena,GFE,Oral,normal,anal,e campioana si te face sa te simti relaxat si nu te simti de loc grabit,iar la oral...e campioana daca vrea :)))

Multumesc dragule :* weekend placut :)) te mai astept mersi mult pentru recenzie :* ma bucur ca te simti bine cu mine :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...