Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Cu părere de rau îți spun dar aseară am incercat sa dau de tine dar îmi tot închideai cum sunam ,am trimis și mesaj fără succes,probabil sunt pe "lista neagră" și spun asta din cauza faptului că nu e prima dată când pățesc asta cu tine.O zi faină sa ai.

Link spre comentariu

Cu părere de rau îți spun dar aseară am incercat sa dau de tine dar îmi tot închideai cum sunam ,am trimis și mesaj fără succes,probabil sunt pe "lista neagră" și spun asta din cauza faptului că nu e prima dată când pățesc asta cu tine.O zi faină sa ai.

Hei eu aseara nu am avut mai multe apeluri de la acelasi numar,iar mesaj nici atat,daca vrei iti trimit printscreen sa vezi la mesaje.Nu esti pe nicio lista neagra,iar nr tau nu il am salvat...puteai sa incerci sa imi scrii pe whatsapp daca spui ca la telefon nu ai dat de mine,dar iti spun cu siguranta ca nu mi a sunat telefonul de mai multe ori acelasi numar si nici mesaj nu am primit.

Link spre comentariu

Buna dragii mei sunt disponibila pentru programari pe whatsapp sau telefonic :)) 0753626167 asta e numarul la care ma puteti gasi :)) si programul este pana la 2:00 pentru mai multe detalii astept sa ma contactati va rog din timp 😉 funduletul meu nebunatic va asteapta ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

post-227852-0-45288600-1539022943_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu

Hei dragii mei va astept in zona complex pentru mai multe detalii astept telefonul vostru sau scrieti pe whatsapp â¤â¤â¤â¤â¤ programul ii de la 10:30 dimineata pana la 2:00 noaptea in fiecare zi :)) programarile se fac din timp va rog cu confirmare cu 20/30 de minute inainte :* va astept cu drag 😘 rebeca pisicuta cu fundulet obraznic si sanii jucausi 😂😂😂

post-227852-0-06409500-1539174282_thumb.png

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

am facut si eu o vizita...ce pot sa zic

a decurs normal...m-am simtit de parca am fost la ANAF sa platesc ceva...

oralul ok...7.5 / 10

normal 7 / 10

aspect..as zice un 7 cu rotunjit / 10

locatia...6/10

 

prima data si ultima

Link spre comentariu

am facut si eu o vizita...ce pot sa zic

a decurs normal...m-am simtit de parca am fost la ANAF sa platesc ceva...

oralul ok...7.5 / 10

normal 7 / 10

aspect..as zice un 7 cu rotunjit / 10

locatia...6/10

 

prima data si ultima

Sunt tare curioasa de ce te-ai simtit  ca la ANAF?Eu banii ii cer inainte am spus asta si ma repet, cui nu ii convine aceasta regula poate sa mearga in alta parte unde da banii cand vrea el.Detaliza in primul rand pentru colegii tai si in al doilea rand sunt si eu curioasa de acest comentariu,ca nu cred ca ti-am zis absolut nimic.Multumesc si astept replay inapoi de la tine.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

am facut si eu o vizita...ce pot sa zic

a decurs normal...m-am simtit de parca am fost la ANAF sa platesc ceva...

oralul ok...7.5 / 10

normal 7 / 10

aspect..as zice un 7 cu rotunjit / 10

locatia...6/10

 

prima data si ultima

e de evitat!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...