Sari la conținut

Poze reale - 5 min de mall - for real?


Postări Recomandate

  • Telefon: 0790257954
  • Oras:timisoara
  • Telefon: 0790257954
  • Oras:timisoara

Am fost. acum 2 zile. scuze ca nu amm impartasit cu voi. Ca locatie este pe langa pizzeria de pe cetatii, mai sta cu o tipa bruneta care are si ea anunt. Este cea din poze chiar arata bine, se misca bine, nu am simtit mirosuri, dar un minus este ca eu nu am facut dus si nici servetele nu am primit.

Oral executat ok fara deep, deci un 8

normal se misca bine , plictisita si te grabeste, vrea sa scape cat mai repede cu intrebarea mai ai?, nu inteleg fetele astea. deci un 7, 

Camera de joaca este totul nou, deci 10

Frumusica sani mici si tari, fundul frumos merita sa dai in el in caprita.

de revenit numai daca isi schimba atitudinea.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost. acum 2 zile. scuze ca nu amm impartasit cu voi. Ca locatie este pe langa pizzeria de pe cetatii, mai sta cu o tipa bruneta care are si ea anunt. Este cea din poze chiar arata bine, se misca bine, nu am simtit mirosuri, dar un minus este ca eu nu am facut dus si nici servetele nu am primit.

Oral executat ok fara deep, deci un 8

normal se misca bine , plictisita si te grabeste, vrea sa scape cat mai repede cu intrebarea mai ai?, nu inteleg fetele astea. deci un 7, 

Camera de joaca este totul nou, deci 10

Frumusica sani mici si tari, fundul frumos merita sa dai in el in caprita.

de revenit numai daca isi schimba atitudinea.

 

Ne spui te rog cat a fost halatul?

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am sunat si i-am spus ca vin in 10 minute - mi-a spus sa o sun cand ajung jos.

 

Am sunat-o cand am ajuns jos si mi-a zis "pai am pe altcineva acuma, mai astepti un pic?" I-am zis, pai te-am sunat si ti-am spus ca vin... de ce nu mi-ai spus?...

"da, dar a venit, era programat", bla bla... Am zis OK, si bineinteles ca am plecat...e evidenta atitudinea ei aiurea. Tipa n-a mai sunat deloc dupa aia... Nici nu ma asteptam. Dupa cum zice si planner, e pe fast forward tipa... "make the money just because i deserve it"

 

Scuze de incadrarea in categoria gresita... n-am observat decat dupa ce am postat, nu`s asa familiarizat cu forumul.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...