Sari la conținut

Adelina


relaxed

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Vizitat si eu domnisoara. Intre timp este blonda. Frumusica, dragalasa, intorci capul dupa ea daca o vezi...pt amatorii genului slim.

Locatie 10 bloc nou podul de fier

Igiena 10 atat in apartament-baie cu tot ce trebuie, cat si fata curata perfect( un minus ar fi parfumul ei care ramane destul de pregnant pe piele/ aviz celor care au sotii/ prietene)

Atitudine 9 discutii, socializare la un suc, nu sta cu ochii pe ceas, nu te grabeste in nici un fel, tel pe silentios nu te deranjeaza si ce e mai important fata nu fura curent

GFE 7 un pic timorata( era prima noastra intalnire-poate de asta) nu FK, nu prea mangaieri

Oral 8,5 cu tentative de DT fara CIM, cu atentie la sateliti

Normal 9,5 se implica e stramtuta, contre, cam tot ce trebuie

Aspect fizic 9 pt amatorii genului slim. Am vazut ca s a spus in postarile anterioare de sani...da sanii sunt cam lasati, dar nu deranjant, placuti la atingere.

Pret 100/200

De revenit: Da pt mine

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vizitat si eu domnisoara. Intre timp este blonda. Frumusica, dragalasa, intorci capul dupa ea daca o vezi...pt amatorii genului slim.

Locatie 10 bloc nou podul de fier

Igiena 10 atat in apartament-baie cu tot ce trebuie, cat si fata curata perfect( un minus ar fi parfumul ei care ramane destul de pregnant pe piele/ aviz celor care au sotii/ prietene)

Atitudine 9 discutii, socializare la un suc, nu sta cu ochii pe ceas, nu te grabeste in nici un fel, tel pe silentios nu te deranjeaza si ce e mai important fata nu fura curent

GFE 7 un pic timorata( era prima noastra intalnire-poate de asta) nu FK, nu prea mangaieri

Oral 8,5 cu tentative de DT fara CIM, cu atentie la sateliti

Normal 9,5 se implica e stramtuta, contre, cam tot ce trebuie

Aspect fizic 9 pt amatorii genului slim. Am vazut ca s a spus in postarile anterioare de sani...da sanii sunt cam lasati, dar nu deranjant, placuti la atingere.

Pret 100/200

De revenit: Da pt mine

Multumesc si te mai astept cu drag! Cat despre GFE data viitoare o sa fie mult mai bine !!😘
  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Lasa vere ... ca si eu tot de vreo luna sun la domnisoara cu pricina si tot nici un raspuns ...chiar nu inteleg....sa posteze ca lucreaza doar cu clienti fideli ...si ne vedem de treaba ... !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragilor eu am un program fix 12:30-19:00! Daca m.ati sunat in acest interval si nu am raspuns ,inseamna ca am fost ocupata si nu am putut,nu ca as fi tepara cum au scris altii! Eu nu obisnuiesc sa sun inapoi sau sa las sms! Sper sa avem ocazia sa ne cunoastem!😘

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragilor eu am un program fix 12:30-19:00! Daca m.ati sunat in acest interval si nu am raspuns ,inseamna ca am fost ocupata si nu am putut,nu ca as fi tepara cum au scris altii! Eu nu obisnuiesc sa sun inapoi sau sa las sms! Sper sa avem ocazia sa ne cunoastem!

 

Niste poze noi cu tine se poate? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Pussy Creek Town
  • Oras:Pussy Creek Town

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei.

 

Inainte sa incep, doresc sa il felicit pe colegul BORGORE1 pentru ambitia cu care o tot jigneste pe domnisoara Adelina. Are cinci postari de cand si-a facut cont, patru sunt furt de curent la adresa Adelinei si una la adresa Yasminei. In fine, observ ca furtul de curent e by default pe aici. Trecem peste......

 

Eu am reusit sa o vizitez pe Adelina spre deosebire de Borgore1 care zice ca el nu reuseste de atata timp sa ajunga la domnisoara in cauza. Asadar, am sunat, m-am programat si m-am prezentat dupa indicatii la usa domnisoarei. Dincolo de prag se arata o blonda subtirica, aranjata, fara vreo tinuta care sa ma dea pe spate. Achit cadoul, fumam o tigara, socializam si merg la dus. Domnisoara ma astepta doar in sutien in camera de ostilitati si actiunea a inceput cu un oral si un misionar. Dupa pauza s-a inceput cu un oral si un WOT.

 

Regulamentul zice sa dam niste note, acestea fiind :

 

- Locatie : 7 - accesibila, locuri de parcare, baie dotata, mult fum de tigara

- Fizic : 7 - subtirica, fund usor proeminent, labii faine, sani cam inestetici, cezariana despre care se pomenea in alte recenzii arata extrem de decent fata de cum ziceau unii

- Oral : 7 - sustinut, cu ceva deep, fara atentia "satelitilor", pacat ca nu face CIM

- Normal : 8 - in WOT a aratat ce stie

- Igiena : 9 - cu exceptia fumului de tigara prezent in mirosul pielii si al parului domnisoarei, nu am altceva de obiectat. Piersicuta curata si epilata

- GFE : 9 - politicoasa, sociabila in limita bunului simt, nu fura curent, e o companie placuta

 

Ce sa zic....eu o recomand si voi reveni. Imi place pentru ca e politicoasa, fara aere de vedeta, stie si ceva meserie, cred ca e atenta si la doleantele clientului. Sa zicem ca cel mai mult m-a deranjat fumul din tot apartamentul.

 

Acestea fiind spuse, pe Borgore1 il indemn sa fie insistent si poate vedem o recenzie si de la el ca de furt de curent suntem satui.

 

La multi ani dragii mei.

 

Stima.

 

PS. Adelina, te pup.

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua si bine v-am gasit dragii mei.

 

Inainte sa incep, doresc sa il felicit pe colegul BORGORE1 pentru ambitia cu care o tot jigneste pe domnisoara Adelina. Are cinci postari de cand si-a facut cont, patru sunt furt de curent la adresa Adelinei si una la adresa Yasminei. In fine, observ ca furtul de curent e by default pe aici. Trecem peste......

 

Eu am reusit sa o vizitez pe Adelina spre deosebire de Borgore1 care zice ca el nu reuseste de atata timp sa ajunga la domnisoara in cauza. Asadar, am sunat, m-am programat si m-am prezentat dupa indicatii la usa domnisoarei. Dincolo de prag se arata o blonda subtirica, aranjata, fara vreo tinuta care sa ma dea pe spate. Achit cadoul, fumam o tigara, socializam si merg la dus. Domnisoara ma astepta doar in sutien in camera de ostilitati si actiunea a inceput cu un oral si un misionar. Dupa pauza s-a inceput cu un oral si un WOT.

 

Regulamentul zice sa dam niste note, acestea fiind :

 

- Locatie : 7 - accesibila, locuri de parcare, baie dotata, mult fum de tigara

- Fizic : 7 - subtirica, fund usor proeminent, labii faine, sani cam inestetici, cezariana despre care se pomenea in alte recenzii arata extrem de decent fata de cum ziceau unii

- Oral : 7 - sustinut, cu ceva deep, fara atentia "satelitilor", pacat ca nu face CIM

- Normal : 8 - in WOT a aratat ce stie

- Igiena : 9 - cu exceptia fumului de tigara prezent in mirosul pielii si al parului domnisoarei, nu am altceva de obiectat. Piersicuta curata si epilata

- GFE : 9 - politicoasa, sociabila in limita bunului simt, nu fura curent, e o companie placuta

 

Ce sa zic....eu o recomand si voi reveni. Imi place pentru ca e politicoasa, fara aere de vedeta, stie si ceva meserie, cred ca e atenta si la doleantele clientului. Sa zicem ca cel mai mult m-a deranjat fumul din tot apartamentul.

 

Acestea fiind spuse, pe Borgore1 il indemn sa fie insistent si poate vedem o recenzie si de la el ca de furt de curent suntem satui.

 

La multi ani dragii mei.

 

Stima.

 

PS. Adelina, te pup.

Multumesc dragule! Te voi astepta cu mare drag. Scuze pentru neplăcerea legata de fum. Data viitoare o să fie mai bine. Te pup 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...