Sari la conținut

Adelina


relaxed

Postări Recomandate

  • Oras:sv
  • Oras:sv

Buna ziua.Am fost la Adelina de doua ori.Locatia in apropiere de podul de fier.Am sunat,cand a raspuns programare ok.Ajung la locatie ,zona linistita,curat, baie cu de toate, ea f amabila,am stat de fiecare data la u  pahar de apa si socializare, dupa dus trecut in dormitor si aici lucrurile au stat total diferit.

Prima data atitudine f buna,f atenta sa pleci multumit, a doua oara tipa la fel de amabila, insa lemn total, ba chiar din contra a spus ca fara Fk, fara 69,ma tot intreba daca vreau numaidecat oral....Poate ca avea oarecare probleme, sau nu avea nici un chef.

Note:

locatie : 9

aspect :9

atitudine: 10 - vizita 1 si 7 vizita 2

servicii oral, normal :9 prima vizita si  3 vizita 2(m-a facut sa-mi dau seama ca nu prea am ce cauta acolo)

 

Nu sunt in masura sa recomand sau nu, spun doar ca eu nu mai pot reveni.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua.Am fost la Adelina de doua ori.Locatia in apropiere de podul de fier.Am sunat,cand a raspuns programare ok.Ajung la locatie ,zona linistita,curat, baie cu de toate, ea f amabila,am stat de fiecare data la u pahar de apa si socializare, dupa dus trecut in dormitor si aici lucrurile au stat total diferit.

Prima data atitudine f buna,f atenta sa pleci multumit, a doua oara tipa la fel de amabila, insa lemn total, ba chiar din contra a spus ca fara Fk, fara 69,ma tot intreba daca vreau numaidecat oral....Poate ca avea oarecare probleme, sau nu avea nici un chef.

Note:

locatie : 9

aspect :9

atitudine: 10 - vizita 1 si 7 vizita 2

servicii oral, normal :9 prima vizita si 3 vizita 2(m-a facut sa-mi dau seama ca nu prea am ce cauta acolo)

 

Nu sunt in masura sa recomand sau nu, spun doar ca eu nu mai pot reveni.

imi cer scuze pentru neplăcerea creată. Aveam o pasa mai rea si poate asta este motivul pt care m.am comportat mai indiferent. Multumesc oricum pt recenzie.. 😘
Link spre comentariu
  • Oras:Zimand
  • Oras:Zimand

sunt in trecere prin iasi. Am fost la Adelina A fost o experienta placuta . Dupa o tigara si un suc din partea casei am trecut la actiune Acum notele. On 10_Np 10_ Gfi 10 locatie& igiena 10 S a, dezlantuit la np de a scartit patul V o recomand cui ai plac slabutele.Mentionez ca la mine a respectat programarea

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna Adelina,

 

Ma tot chinui de cateva zile sa dau de tine dar observ ca nu prea raspunzi la telefon. Esti pe circuit inchis? Macar sa ma resemnez, nu de alta. :))

Buna.. eu lucrez doar cu 5 clienti pe zi. Imi cer scuze daca nu am reusit sa ne întâlnim pana acum. Lasă.mi un mesaj cu numele de pe forum si o sa avem ocazia sa ne cunoastem! Multumesc pentru intelegere!
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna.. eu lucrez doar cu 5 clienti pe zi. Imi cer scuze daca nu am reusit sa ne întâlnim pana acum. Lasă.mi un mesaj cu numele de pe forum si o sa avem ocazia sa ne cunoastem! Multumesc pentru intelegere!

Merci pentru raspuns. O sa-ti trimit un mesaj mai tarziu. 

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...