Sari la conținut

Yasmina 0748855712


coldfusion

Postări Recomandate

  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna seara . Simtimdu-ma nevoit sa imi exercit datoria de a posta o recenzie despre o domnisoara ce nu a mai fost mentionata prin vreun topic , se vor preciza urmatoarele :

Anuntul suna cam asa , luat din Evenimentul , editia online :

NOU! Turcoaică de lux, focoasă, roşcată, 22/55/1.63, sâni dulci ca perele, un fund bombat de neuitat. Vă aştept în abisul pasiunii. Nu ezitaţi să mă căutaţi. Nu răsp. la nr privat. tel 0742181618.

Si sa incepem precizarile . Sun , imi spune locatia ( in zona Pietei Nicolina ), tarifele fiind de 80 nr / 100 ora , totul protejat , exclus anal . Boon , ajung , vine jos sa-i vad fizicul ... ce sa zic .. nu arata chiar nasol imbracata . Iesea un fund chiar fain din pantaloni . Ajungem in camera , se dezbraca , se duce la dus si imi comunica politicos ca pot sa-i fac ce vreau dar fara tentative de anal .A incercat sa fie vorbareata ( ca unde stai , ca tra la la , ca is noua in domeniu si am anuntul de cateva zile si alte balarii din astea ) . Ii las banii , ii spun ca stau un numar si daca imi place cum presteaza raman pana la ora . Zis si facut , face dus , se usuca si se apuca de oral in timp de eu ma uitam la desene animate pe Cartoon Network ) . Are parul lung , nu mi-am dat seama daca roscat inchis sau brunet pentru ca era o lumina usor difuza in care nu iti dadeai seama . La oral ce sa vezi .. o freca de dinti ... Booon ... si ma urc deasupra .. si ? ce sa vezi ? ce zice in anunt ? sani dulci ca perele ? poate sani scursi ca perele prea coapte . Ii cam curgeau tatele la naiba . Si vine si a doua surpriza .. am parcat "tunu" in "garaj" si nu simteam peretii .. ma uit ... e bagata .. wtf ? E larga fratilor de numa numa . Are km la bord mai ceva ca un Logan de taxi , pe cuvantul meu . Dezamagitor si de NEREVENIT , parerea mea.

Sa dam si cateva note:

Locatie : Nesigura din punctul meu de vedere ( la cererea adminilor o sa explic pentru ca nu stiu daca mi se va permite sau nu ) - 6
Oral : 6 - prea multi dinti , fara deep , fara atentie la outze
Normal : 3 - dai ca surdu-n clopot
Aspect : 7 - ii cam curg tzatzele dar fata si fundu is ok ( are un tatuaj pe spate , pe umar cu un text ce nu l-am bagat de seama )
GFE : sa-i dau 7 ca e vorbareata dar totusi 7 pentru ca nu cred ca e chiar noua in domeniu la cat e de larga .


Sperand ca nu am omis ceva sau gresit pe alocuri cu sau fara intentie , va doresc o seara maxima .

Stima !

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:On-line
  • Oras:On-line

Salutare !

 

Am fost si eu pe la domnisoara. Sun, raspunde din prima si imi spune tarife 80 nr si 100 ora, locatia fiind in zona Pietei Nicolina (detalii ti le da ea si te ghideaza bine prin telefon).

 

Ajungand acolo, confirm cele spuse de coldfusion, un fund atragator isi facea “aparitia” si te “ispitea”, fata fiind OK am zis sa raman, atentionandu-ma ca nu are rest sa imi dea daca stau un numar (greseala mea). Astea fiind spuse raman o ora.

Dupa dus trecem la treaba. Primul numar l-a inceput cu un oral protejat, si la mine a folosit dintii dar a avut cateva tentative de deep, dar fara lins la OO. Am trecut in pozitia linguritei, desi m-a avertizat de la inceput ca nu e mare fana a acestei pozitii (eu oricum stiam ce stiam de pe site). Cand am introdus “tunu” am realizat si eu ca e larga rau, dar compenseaza cu formele fundului. Am terminat, apoi la dus rapid.

 

Dupa o discutie scurta in care a dat de inteles iar ca nu face treaba asta de mult timp (iar mi-am adus aminte de ce spunea coldfusion pe site) am trecut la al 2-lea numar. Aceelasi oral, dar finalizat in pozitia misionarului.

 

Note:

Locatie – 6

Aspect – 7 (imbracata arata bine, dar cand o vezi dezbracata, ii vezi sanii care nu sunt cei mai atragatori din lume, fata si fundul sunt OK, fara mirosuri suspecte)

Oral – 5

Normal – 4

GFE – 7 (vorbeste cu tine inainte de inceputul actiunii, vrea sa te simti OK)

Tarife - 80 ron un numar si 100 ron o ora, totul e protejat. Accepta cam orice, exclus analul. FK nu m-a interesat.

 

O recomand pentru cei care cauta ceva mic ca pret in cazul in care vreti sa stati o ora. Chiar si pentru un numar e bine de mers, macar pentru o descarcare sau daca alte fete nu-s disponibile in momentul respectiv.

 

O zi buna !

  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu

Buna! Sunt Yasmina! Locatia o am la hotel Onest! In legatura cu "larga" in caz de nu ati observat in loc de lubrifiant folosesc "foarte mult scuipat" ca sa nu fie probleme cu prezervativul sa nu se rupa!

 

1 mil-1 ora >

8 sute-1 nr > oral si normal totul protejat

 

 

Pupici !

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua la toata lumea am fost si eu azi la Yasmina. Azi are locatie la pensiunea Moldotour am vb cu ea la tel azi are mai multe nr de tel eu i-am dat msg pe alt nr de tel si nu pe nr acesta de mai sus. I-am dat msg pe nr accesta : 0751943453 si cam dupa 1 ora si ceva primesc msg depe alt nr de la ea . Pe urma am sunat-o pe accel nr de telefon pe care am primit msg de la ea si am stabilit o intalnire de 1 ora pt pretul de 100 de ron. Pe nr accesta 0751943453 ea mai are un anut pe accest nr . Nu pot sa va dau nr de telefon pe crea ea mi-a trimis msg nu am acceptul fetei sa va dau accel nr de telefon . Am ajuns la accea pensiunea m-am intalnit cu yasmina undeva pe la bila si pe urma am plecat cu ea la acceasta pensiune care se afla pe langa bila. Am ajuns in camera am stat putin de vorba dupa care am inceput sa ne dezbracam pe urma mi-a pus un prezervativ si ea a inceput sa-mi fac un oral protejat dupa cateva minute i-am zis sa trecem sa facem sex normal protejat la in pozitia misionarului si cam dupa cam dupa 5 sau 10 minute am terminat in ea in prezervativ. Am mers impreuna cu ea la baie ne-am spalat si pe urma am mers in camera am stat de vorba cam 15 sau 20 de minute si pe urma am inceput din nou sa facem sex si la fel ca la primul nr (finalizare) oral protejat si normal tot protejat tot in pozitia misionarului si am terminat cam dupa 10 sau 15 minute in ea in prezervativ. Iar pasarica nu mi s-a parut chiar asa de larga pot zice ca nu este nici larga nici strampta este potrivita nu am simptit nici un miros suspect de la fata este curata si merita toti banii.

 

Aspectul fizic al fetei este : are cam 1:65 sau 1:68 vreo 55 sau 60 de kg este foarte draguta si amabila are un fund frumos si niste sani la fel de frumosi nici mari nici mici.

Oral nota : 8 am dat acceasta not pt ca are unghile putin cam lungi la mana si cand pune prezrvativul poate sa zgarie in rest este foarte ok si nu se ajuta de manii sau nu zgarie cu dintii si nu se grabeste.

Normal nota : 9 nu se grabeste

Locatie nota : 10

 

Merita sa incercati acceasta fata pe nume yasmina 1 ora pentru suma de 100 de ron in concluzie este o fata foarte ok draguta si amabila merita sa incercati sa va intalniti cu ea. Eu o sa mai revin la ea.

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Am vizitat-o si eu pe acesta dama, la locatia mentionata mai sus, la hotel onest in nicolina.

 

Ca si locatie pare ok, nu s-a uitat nimeni stramb...

Fata e prietenoasa se poate vorbi cu ea, nu te grabeste, la corp e ok...cu toate ca se vede ca are un copil...

La oral se descurca onorabil doar daca o ghidezi...altfel foloseste prea mult mainile

La normal, se misca binisor daca o pui deasupra..in rest sta statuie...

Anal nu m-a interesat.

 

Plusuri mari are la capitolul GFE , fundul e de nota 10...

 

Locatie: 9 (baie cu prosop...dar fara gel de dus...se foloseste sapunul hotelului, nah...criza)

GFE: 9

Oral: 7

Normal: 7

 

 

I-am propus sa puna ceva poze aici,pe forum dupa ce i-am povestit cum sta treaba...si a promis ca va pune.

 

Tarife: 80nr/100 ora.

 

Pt 100 ron merge de o pauza.

  • Like 4
Link spre comentariu

am fost azi la yasmina, locatia o are la Moldotur, vizavi de Billa. Pensiunea e super ok, are intrare separata de receptie, e cald, curat, mobilier ok, baie dotata, gel de dus.

 

Preturile sunt 80 lei un nr si 120 lei/ora, oral, normal protejat, nu accepta FK sau anal.

La fizic, cum s-a spus si mai sus, fundul super tare, sanii mai putin, fatza ok, amabila, pasarica fara mirosuri suspecte. Ma asteptam sa fie super larga, dar nu e asa, e larga ca o femeie care a nascut (are copil).

Oralul il face un pic cu dintii, dar compenseaza prin straduinta si docilitate. Geme fals, dar asta il consider un plus :) prefer sa geama fals decat deloc, face parte din joc :P

Cred ca mai degraba bate spre...etnie, decat spre turcoaica, dar e draguta la fata si curata, e peste multe romance :)

 

Locatie 10

Oral 6.5

Normal 8 (aici mi-am dat drumul cam repede si sunt subiectiv, am facut doar pe la spate si nu prea am avut timp sa vad se misca)

 

Fundul tare, bombat, pielea fina, asta ar fi atuul ei principal. Tatuaj pe pe urmarul drept.

  • Like 3
Link spre comentariu

buna inca o data. am vrut sa va anunt si sa precizez ca nu sunt de etnie .... daca as fi as zice ca nu mi-ar fi rusine dar nui asa . pretul la ora sa mai marit putin ..

 

120 ron 1 ora

 

 

80 ron 1 nr oral si normal totul protejat

 

 

 

Eu sunt cazata la Pensiunea MoldoTur de langa Billa in zona garii. ma gasiti de luni pana vineri intre orele 10-21 si sambata si duminica sunt libera. in week-and ma deplasez doar la hoteluri ptr cei veniti din alte judete.va multumesc anticipat!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator Cory
Reputație: 0

Datorita starii de stres din ultimele zile, am hotarat impreuna cu iubitul meu sa apelam la un masaj erotic..ok zis si facut...dupa lungi deliberari am hotarat sa apelam la Yasmina...am luat legatura, am discutat, era usor retinuta la inceput insa i-am explicat ca deocamdata dorim sa apelam la un masaj erotic in cuplu... Asa cum am stabilit, astazi pe la amiaza ne-am infiintat la locatia ei..

Prima impresie... o fatuca aparent simpla, dar foarte placuta ca si prezenta... curios este ca nu ea era cea care avea emotii, ci noi, fiind pentru prima data cand am apelat...A stiut sa se faca placuta inca de la primul schimb de cuvinte, s-a comportat de parca ar fi avut destula experienta cu cupluri...

Cum discutasem dinainte cadoul, ne-a invitat la dus, ne-a asteptat zambitoare ca si cum doar ea stia ce ne asteapta..

Ne-am asezat pe pat, eram usor stangaci amandoi(ea nu..) a inceput cu un masaj de relaxare iubitului meu(asa am vrut eu, eram curioasa daca suport ca cineva sa il atinga chiar si cu un simplu masaj..) s-a ocupat apoi indeaproape si de mine, insistand la rugamintea mea cu masajul la gat (probabil mi se tragea de la stres)..un masaj de relaxare bun...se simte ca nu e profi, dar un masaj cat se poate de bun...

Ei dragilor..de aici incepe partea interesanta..

Si-a turnat ulei in maini...a inceput sa se unga pe corp, insistand pe sani, apoi a pus cate o mana pe fiecare dintre noi, ne-a mangaiat, a inceput sa ne unga si pe noi, sa se ocupe de iubitul meu dar acordandu-mi din cand in cand atentie...foarte receptiva fata la gesturile si dorintele noastre....incet incet a reusit sa ne faca sa lasam inhibitiile deoparte...si uite asa de la frecatul cu sanii de pieptul iubitului meu, de la frecatul cu fundul plin de ulei de penisul lui, de la frecatul de mine, in pozitia misionarului...am trecut la un masaj in 3...iubitul meu dedesubt, ea deasupra si eu undeva pe ei, am inceput sa ne atingem , sa ne mangaiem, sa turnam si mai mult ulei, sa ne frecam din ce in ce mai tare pana simturile noastre erau suficient de receptive...la un moment dat ea statea deasupra iubitului meu, se freca de pieptul lui si l-a lasat sa se joace usurel cu degetele la pasarica, nu mai stiu sincer daca se umezise natural sau era de la atata ulei cat turnasem...eu deja eram infipta in penisul lui si simteam cum din toata frenezia care era urma sa explodam amandoi...dar m-am inselat..iubitul meu a finalizat..eu nu...nu stiu..poate ca eram inca usor retinuta?! s-a scuzat, s-a dus la dus...eu cu Yasmina am ramas pe pat, am zambit, mi-a zambit, si-a dat seama destul de repede ca eu inca nu am avut orgasm..si a inceput sa ma mangaie din nou, ne-am si pupat...(zic pupat nu sarutat pentru ca au fost atingeri fine, suave, ale buzelor noastre, dar cumva de la distanta..nu stiu daca face fk cu fete, insa pentru mine a fost suficient atat), a inceput sa ma mangaie din nou pe la pasarica, si m-a mangaiat...iubitul meu abia iesit din baie ne-a privit pret de cateva minute, cum ne atingeam, iar apoi a intervenit si el...el se juca cu degetele inauntru..ea cu degetele pe clitoris...pana ce am avut un orgasm aproape la fel de bun ca cel prin penetrare cu organu'...wow..nu imi venea sa cred..un orgasm intens cum de ceva vreme nu am mai simtit...

 

Am ramas pret de cateva minute in pat..simteam nevoia sa imi refac puterile...am intrat la dus, pe rand...am stat la o tigara, am mai ras, am promis ca o sa repetam experienta in viitorul nu foarte indepartat...poate pentru ceva mai mult timp, caci deja trecuse mai bine de o ora jumatate de cand intrasem la ea...

 

Ne-am pupat frumos de ramas bun si am plecat zambitori spre casa...ceea ce a simtit iubitul meu nu pot sa spun decat in cateva cuvinte(daca o sa vrea o sa faca el recenzie):nu se astepta sa se simta atat de bine...e drept ca fantezia lui era de sex cu doua fete, dar chiar si asa, nu a simtit ca ar fi lipsit ceva....

Eu spun, cu mana pe inima, ca as repeta experienta ori de cate ori as avea ocazia...cu toate ca am avut emotii enorme, fata a stiut sa ma faca sa le las deoparte si sa ma las "alintata" de corpul si de mainile ei...

 

Locatia: pensiunea MOLDOTOUR langa billa zona garii...exact ce trebuie..intima, placuta...ca la orice pensiune de 3* la modul real..

Fata: 1,65m declarati...pe acolo, plus minus 1cm... 55kg declarate..nu i-as fi dat mai mult de 52-53, roscata, ochi caprui, foarte placuta la fata, fund frumos(mai mic ca al meu :P ), sani medii, placuti la atingere(uhu si ce mi-a mai placut :P )usor usor lasati dar e si normal avand in vedere ca are un copil..legat de ce zicea cineva ca ar fi de etnie...clar nu este...(cel putin noi asa consideram)

GFE: desi a spus ca e incepatoare la categoria cupluri si masaj erotic, a stiut sa se faca placuta, nu s-a grabit, nu s-a uitat la ceas, a parut chiar surprinsa ca trecuse timpul pe care-l discutasem...

 

Note:

Locatie : 9,5 (10 e la mine acasa :P)

Aspect: 8,5-9 (nu e nimic care sa imi fi displacut,dar asta e nota pe care o vad eu, ca femeie...)

Igiena: 10 (corect epilata, fara mirosuri, piele frumos mirositoare)

GFE : 10 cu felicitari!

Masaj relaxare: 9...exista loc de mai bine...

Masaj erotic: 10 cu minus(iarasi nimic care sa mi displaca, dar fiind prima data, sper ca cele care vor urma sa fie si mai bune :P )

Cadou: ne intelesesem la 250 lei pt o ora jumatate , insa avand in vedere ca am stat ceva mai mult am lasat 300ron, fara nici cea mai mica remuscare

 

Clar recomand cu drag, mai ales cuplurilor care vor sa iasa din cotidian, care vor sa se relaxeze si sa se simta bine in compania unei domnite simpatica si naturala!

  • Like 10
Link spre comentariu

2 mil 1 ora oral si normal totul protejat

 

Roscata , caprui , 163 , 55 kg.

 

 

Locatie: Pensiunea Moldo tur ( zona garii langa billa )

 

 

 

 

ma gasiti de luni pana vineri intre orele 11-21

 

 

 

 

 

 

 

Va astept cu mare drag!!!!!

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

"NOU! Turcoaică de lux, focoasă, roşcată, 22/55/1.63, sâni dulci ca perele, un fund bombat de neuitat. Vă aştept în abisul pasiunii. Nu ezitaţi să mă căutaţi. Nu răsp. la nr privat.Detin locatie la o pensiune langa Bila zona Garii. 

1 ora / oral si normal totul protejat ...... 200 RON

va astept!"

 

A fost cineva pe aici, ca sunt foarte curios . [Nu am gasit aceasta domnisoara pe forum]

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara la toata lumea vin cu informati noi de la yasmina pretul este de 120 de ron pentru 1 ora de oral si normal protejat . Azi am ajuns din nou la yasmina are locatie la pensiunea Moldotour langa Bila. Am vorbit cu ea la telefon si mi-a zis ca ma poate primi ca este libera. Dupa ce am ajuns la pensiunea modotour ea a coborat  jos si m-a luat si pe urma am urcat cu ea in camera. Am stat putin de vorba sa ma incalzesc ca eram putin ingehtat dupa care am inceput actiunea am inceput sa ne dezbracam si pe urma ea inceput sa-mi faca un oral protejat dupa care am inceput sa facem sex protejat. Primul nr de sex protejat  am terminat in ea in prezervativ cu ea in pozita capra. Dupa ce am terminat primul nr de sex protejat am mai stat putin de vorba si pot supune ca este o  fata foarte ok si cumunicativa . Pe urma am inceput din nou actiunea ea a inceput sa-mi faca un oral protejat si pe urma am inceput sa facem sex protejat in pozitia misionarului si tot in acceasta pozitie am terminat in ea in prezervativ. Dupa ce am terminat de facut sex am mai stat putin de vorba si pe urma am plecat . Pot spune ca este o fata foarte ok si curata nu am simptit nici un miros suspect de la ea .

 

Aspectul fizic al fetei este : are cam 1:65 sau 1:68 vreo 55 sau 60 de kg este foarte draguta si amabila are un fund frumos si niste sani la fel de frumosi nici mari nici mici.

Oral :de data asta dau nota 8,5 pentru ca nu se grabeste si nu oboseste.

Normal: nota 9 nu se grabeste nu comenteaza la schimbari de pozitie si este foarte curata nu am simptit nici un miros de la ea.

Locatia dau la fel nota 10 pt discretie si curatenie este o locatie foarte ok.

Tarif :120 de ron pentru 1 ora de oral si normal protejat .

 

Recomand sa incercati acceasta fata este o fata foarte ok .

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut baieti,

 

Am fost la Yasmina chiar ieri in jur de ora 14.Am optat pentru un oral de 20 - 25 de minute pt care am platit 80 de lei.Fata mi-a lins ouale super bine si pot spune ca o face foarte bine chiar ireprosabil.Apoi vazind eu ce pasarica misto are am renuntat sa mai finalizez si am facut-o eu pe ea sa finalizeze spunindu-i ca vreau sa-i fac cunnilingus de restul minutelor .Are o pizda foarte curata si epilata si foarte frumoasa.La fata Yasmina e de asemenea frumoasa(roscata cu parul lung), are in jur de 1,72 inaltine si vreo 55 kg aproximativ.E foarte comuinicativa si foarte isteata. 

 

Note

 

Oral:10 linge bine testiculele baietilor si pune pasiune maxima(din partea mea ii dau 10 cu felicitari)

Normal:nu am incercat fiindca am avut bani doar de oral

 

Apartamentul e curat si frumos ,baia e de asemenea foarte curata deci ii dau 10,GFE de asemenea e de 10 fiindca Yasmina comunica absolut tot ce simte in timpul actului sexual (mie personal mi-a spus tot ce ii placea ei sa-i fac in timpul actului sexual

 

Bafta baieti

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Apoi vazind eu ce pasarica misto are am renuntat sa mai finalizez si am facut-o eu pe ea sa finalizeze

Oricum nu cred ca exista barbat care sa renunte sa finalizeze, odata ce a platit. Sau ma rog, 999 din 1000 aleg sa finalizeze. Tu mai ai o recenzie aproape la indigo cu asta, pe Bucuresti. Practici sexul tantric?

Domnisoara e genul cu reclama falsa, superreduceri anuntate pe mess, ce inseamna de fapt tarifele ei din fiecare zi.

 

 

Apartamentul e curat si frumos

Unde are apartament? Ca avea camera  la o pensiune.

 

Ai fost macar la tipa asta, ori la aia de la Bucuresti, sau esti doar un narator ce sintetizeaza tot ce citeste pe un topic, dandu-le interpretare proprie?

Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Anunt nou, cu poze: http://www.anuntuldeiasi.ro/anunt/35171/turcoaca-de-lux

 

=======================================================================

Turcoaica fenomenala, sunt o roscata superba care va asteapta. Vino sa simti dulceata sanilor mei dulci ca perele si funduletul meu bombat de NEUITAT! Garantez maxima placere! Nu raspund la nr private! Detin loc! Ma deplasez doar la hotel!


Pret: 150 RON

Date de Contact:
Nume: Yasmina
Oras: iasi
Judet: iasi

 

0748855712

[email protected]

=======================================================================

 

ps. nu inteleg de ce nu se contopesc cele 2 topicuri: https://nimfomane.com/forum/topic/9704-0748855712-yasmina/ si https://nimfomane.com/forum/topic/8180-0742181618-0751943453/

 

 

3 bucati poze. A patra n-am mai postat-o, apare mai sus.

post-16525-0-31836800-1364074180_thumb.jpg

post-16525-0-71339700-1364074186_thumb.jpg

post-16525-0-38254600-1364074192_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...